Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Проблем с браузъра


imanev

Recommended Posts

Здравейте,

 

Ползвам Хром, нова инсталация на мака и през определено време ми се отваря нов прозорец в Хрома с предложение за MacKeeper. http://errorfixing.space/landings/123.14/?affid=mzb_229.7614576.1500318575.32.mzb&utm_source=clckdlr&utm_medium=cpi&utm_campaign=mk_clckdlr_cpi_t3_12314_noal&utm_term=&utm_content=&userDefiner=mzb_2702&alert=13&trt=29_3123511156&tid_ext=25836;6266065749; Много дразнещо, и не знам как да го махна. Явно от някъде се стартира и се отваря в нов прозорец на браузъра..., както си работиш и оп нов прозорец. Обикновенно се случва като кликна на линк, което е още по-дразнещо, защото очакваш да се отвори това което искаш, ама не. Стартира се и не само при натискане на линк.

 

Благодаря предварително :-)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имах същия проблем,но със Сафари.Оправи се с това:
https://www.malwarebytes.com

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеца по-късно...

Здравейте,днес се рових доста да търся монитори и незнам от къде ми се лепна някаква гадина ,която ми излиза в нов таб постоянно  и ме дразни.Мисля ,че иска постоянно да се инсталира mackeeper -не знам какво е това приложение ,но е пълна глупост и наглост.Пробвах с това приложение да почистя ,което е дал по-горе колегата ,но не се оправи,някакви други предложения имате ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И адблокърът не помага ;) Някъде из юзър/някой юзър/лайбръри се инсталираше ком.нещоси.mackeeper.plist, който трябва да делнеш. Разтърси се.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...