Премини към съдържанието

Recommended Posts

Някой да е минал на новата Сиера, мисля да я сложа върху старата Сиера днес?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей,

Аз я сложих още при първата излязла бета и не бях много очарован. Нормално това си е бета, но наистина върви добре. Внимавай при инталацията да не пропуснеш да сложиш отметка за новата файлова система. Съветът ми е, да я инсталираш на отделен дял, до излизането на оригинала. Не бих рискувал "да я сложа върху старата".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз винаги ги бухам над основната ОС, до сега съм нямал проблеми, но ме интересува бързината ако работи по тромаво няма да я слагам....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз я сложих за основна работна версия на един MacBookPro 2011 и на един iMac-2011, но и двете машини са с по 8GB RAM и SSD за основните дялове, нямам проблем с бързината, даже сега като се замисля, мина вероятно около месец от инсталациите (даже вече забравих че съм с бета версия), не ми се наложи да преинсталирам или махам нито една от програмите извън macOS High Sierra които ползвам, всичките си работят, не забелязвам забавяне в работата в сравнение с macOS Sierra.

Редактирано от MacIlian

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой ъпдейтна ли вече с официалната версия?

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Благодаря 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бях забравил! След малко пускам да се ъпдейтва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз почнах да я дърпам само се чудя как ще върви на  macbook 2010 с 256 видео  дали няма да се тормози много лаптопчето

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слагаш SSD и мака излита в космоса!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:)) То това с SSD е ясно .Въпроса е без нов hardware да го направиш да лети в космоса :))) Дано да  работи що годе прилично не искам много :))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече 15 минути с новата ОС, нямам още мнение, тепърва ще пробвам различни програми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-бързо ми се вижда всичко:)Може да е от Джонито:)))

• Харесвам 1
  • Хаха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Влез в appstore и си свали High Sierra, ако чакаш да ти излезе като ъпдейт няма да стане.

Редактирано от mirror
  • Харесвам 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз вече инсталирам ама като гледам  още 30 мин остават .Да взема едно джони ли да ударя пък може и да се позабързва както казва колегата по-горе 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко време ще се тегли бре,хапнах пийнах прибирам се и какво да видя.....

82e2c7cd7249f6302d621937ac1cb287.png

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вземи една флашка и отскочи до някой сървър на Apple, може пък да стане по-бързо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ъпгрейднах преди час без проблеми. Не ме пита дали искам новата файлова система, но след инсталацията видях, че е APFS.

На първо четене всичките ми предишно инсталирани програми работят безпроблемно, само Clean My Mac поиска ъпдейт и си го направи.

И аз имам усещането, че работи по-бързо, ама не е от Джонито, ама пък може да е от Стелата :))). 

Копирах голям файл (13ГБ) и копирането е осезаемо по-бързо.

На Сафарито ме кефи възможността да се спира аутоплея, ама те го ъпдейтнаха още преди високата сиера.

Notes.app я ползвам много, така че опцията за пин е много добре, могат да се правят и таблици, но е много бейсик - напр. не видях възможност за преорезмеряване на колоните.

Photos също има промени, ама хайде вече утре, т.е. по-късно днес де .

Това на Мак мини лейт 2014.

ПП. Новия стоков тапет ми харесва

Редактирано от drpetar

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На пръв поглед ми се освободиха едни 16 гиги на харда... и върви доста бързичко .

Повече впечатления - утре

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Клюките излязоха верни! - Тези от нас, които са с "фюджън драйв", нямат промяна във файловата система след "ъпгрейда". Очакваме ъпдейт!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Новите неща

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз преди малко я инсталирах на трите компютъра ,ще видим как се държи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, mirror написа:

Слагаш SSD и мака излита в космоса!

Аз на мак минито 2011 сложих и бах маа му, излетях! реших си всичките мъки с чакане, скачане по док-а и циклене, почувствах се все едно имам нов мак :)

• Харесвам 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моята мина за около 30мин, върху Сиерата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз я инсталирах преди малко и всичко изглежда наред за момента,  като не забелязвам да има някаква разлика в бързината от преди. Инсталацията ми отне около 40 мин. на  MakBook Pro Late 2016. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от profusion
      Май няма тема още  току що инсталирах публик бетата върху Ел Капитана. След рестарт и около 30мин супер бавна работа (може би е индексирало нещо) заработи добре. Първи впечатления са стабилно работи, ако забележа бъг ще пиша  
      (PS. За да не отварям друга тема за макОС, гледам много процесчета ми вървят десетки за щяло и не щяло дори и от деинсталирани програми....има ли начин да видя какво се стартира при включване и да ги орежа, гледам махнал съм Спотифай, Адобе и т.н. гледам сумати агенти и процеси вървят. Предполагам забавят. Та  някакъв тул има ли ?)
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Кой е бил онлайн:   204 Потребители бяха Онлайн в последните 24 Часа