Премини към съдържанието

Recommended Posts

Гледам че във форума няма голяма еуфория в очакване на новия atv 4k и освен това май е рано, ама реших да почна тема.

Някой знае ли кога ще има наличности в България и на какви цени? Гледам в английския и немския Apple вече може да се поръчва с доставка до 2-3 седмици.

Търсих инфо за БГ ама не намерих. Само в айцентър са намалили цените на 4th Gen, може би в очакване на 4к, а в солитрон са обявили препоръчителни цени 394 лв за 32ГБ и 430 лв за 64ГБ.

Редактирано от drpetar

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щото много има какво да се гледа в 4к ,че и еуфория да има

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хахахаха, така си е :D  Едва ли скоро ще се възползваме пълноценно от 4k, HDR и Dolby Vision, но предвид по-мощния процесор в сравнение с 4-тата генерация и очакваната сравнително малка разлика в цената май ще се реша на новия модел B) Тъй и тъй пропускам за поредна година новите айфони :mad:

Редактирано от drpetar

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щях да взимам вчера 4К атв в епъл стор в Хамбург, но нямаха налични. Поиграх си с него иначе, малко по-бърз изглежда, но съществени разлики спрямо предишната генерация няма. И все пак, ще взема по-натам като се появят бройки, понеже гледам всеки ден Нетфликс и Ютюб в 4к. ТВ-то ми няма ХДР, но поне ще съм future proof :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Харесвам 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мда, това за фючър прууф е и моето виждане. Остава да чакам да се появят на пазара.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дали вече ги има у нас? Някой ако попадне на наличности, да свирка.

В новмак уж има, ама сигурно, както винаги, няма. (не пишат дали продукта е наличен)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз го чакам, в iStyle ми казаха че го чакат началото на Октомври а в Технополис нищо не знаят.

В OLX има варианти ама са малко надценени поне според мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От новмак казаха, че нямат наличности. Очакват след средата на октомври :(

В OLX май леко са се самозабравили

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз очаквам в iStyle 32GB да е 399 лв. и 64GB да е 449 лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В iStyle вече има цени за ATV 4k, 32 GB – 395 лв., 64 – 430 лв. За сега имат налични само от 32 GB.

За 35 лв. разлика предпочитам с повечето памет.

• Харесвам 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вчера го взех от там (iStyle Serdika), имат само 32 ки. В 9 вечерта преди мен 3-ма човека си купиха 8 и 8+. Консултантър (само един човек) едвам смогваше да им обясни как да си нагласят Touch ID, как да си регистрират мейл и акаунт. След малко единия се върна и пита: "А мелодии от къде?"

• Харесвам 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честито :) Дай впечатления. И аз си го поръчах от айстайл ама сигурно ще дойде в понеделник.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Впечатления трудно, до сега съм нямал ATV. Все още ipastore и ipwnstore не работят. Днес видях, че и Spotify нямат апп за ATV. За сега го ползвам за гледане на филми директно от NAS-а без да ползвам DLNA. Мога ли да изключа тъча на дистанционното, когато е в sleep, че котката като мине през него и веднага се включва?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз грабнах току-що 32гб от Сердика. Да оправят по-бързо тубата, че ще им го връщам :D

• Харесвам 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

momchil_g Не знам да може. Аз си добавих дистанционното на телевизора към АТВ и карам само с него. В редки случаи, когато трябва да въвеждам текст, ползвам апп-а на телефона. Дистанцията на АТВ, дори не помня къде съм я прибрал.

Sent from my iPad using Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много по-бързо е новото АТВ 4К. А заради увеличената рам (3 вместо 2 гб), повече приложения на заден план се отварят там, където съм ги оставил.
Имам обаче един проблем с блутуут - наблюдават се някакви гличове на моменти със звука, когато слушам с airpods или beats solo3. По-изразени са с първите. Не мога да ги обясня добре, понеже се различават, но най-общо казано понякога се усещат като разпадане на връзката, друг път - като леко изкривяване на звука. Случват се в различни интервали - от 20 сек до минута, но много ме дразнят. Със старото АТВ никога не съм имал подобни проблеми. Сигурно се дължи на новия BT 5 и някаква лека несъвместимост, но вярвам, че ще го оправят с ъпдейт - я на слушалките, я на tvOS. Ще им пиша фийдбек.

• Харесвам 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Сдобих се и аз с такава джаджа. Качих й MrMC и се опитвам да гледам филмите, които съм записал на NAS, но нещо не мога да се преборя със субтитрите. Ще помоля за малко помощ!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От настройките:

d9f44c348cf371ae87244145030ea569.jpg

Обърни внимание на кодировката!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, точно така съм направил настройките и не излизат субтитрите.

От Макбука с VLC си ги намира, но от АТВ не.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И при мен субтитрите са на маймуница, купих си Infuse Pro.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма как да са на маймуница, ако си с правилни настройки. Кодировка: windows (cyrilic)!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
И това направих, няколко пъти

MrMC търси субтитри( както и infuse). Не е задължително да ги имаш. Ако ти е включена добвката OpenSubtitles и си настроил да търси на Бг, няма да имаш проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход