Премини към съдържанието

Recommended Posts

Здравейте, бихте ли ми дали линк от aliexpress или alibaba от където да мога да поръчам голямо количество зарядни за iphone 6. Интересува ме да са в комплект с адаптер. За съжаление аз не намерих нищо :( Ще се радвам, ако ми помогнете или просто да ми дадете някакъв контакт чрез който да се свържа :)

Изпратено от моят SLA-L02 с помощта на Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Намери в алиекспрес продавач който продава 1 брой и го питай за по-голямо количество. На артикула има информация кой е продавача и като влезнеш в магазина му има част контакт селър. Оттам нататък се разбираш с него, само имай предвид, че за голямо количество има голяма вероятност да отидеш на митница и да правиш митнически внос.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://s.aliexpress.com/BjA3IRNJ

По-надолу пише shop in bundles и там се продава кабел и зарядно в комплект

IMG_0028.JPG

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, от скоро ми направи впечатление, че не мога да си заредя телефона с алтернативен кабел. Имам един белкин и един друг и не става с нито един. Мой познат ми каза, че някои кабели не подържали ios 11 в което има логика. Някой по просветен да каже.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чипът в кабела е реверснат още преди три години и софтуерът няма значение, стига да не купуваш някоя хептен пръчка. Аз ползвам два неоригинални(единият друга марка, другият просто менте) и на 6S/7 iOS11 няма индикации за проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Единия е белкин и не ще.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, трябваше да се сетиш, че е леш. Белкин е официално сертифициран и по принцип не трябва да има проблеми от софтуерна гледна точка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да не отварям нова тема ще попитам тук . Някой ползва ли кабел с магнитен , отделящ се , накрайник тип този : Пример

Интересуваме дали са удачни и заслужават внимание ?  Някакви други конкретни модели, ако предложи някой ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако имаш 40 лв. залудни или нямаш кабел, то тогава няма проблем. Работи си кабела. Една позната има такъв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да трябва ми втори кабел и за това се оглеждам . Но идеята с този конектор ми се струва добра , като предпазва буксата от запълване с боклук, най малкото. Просто търся мнения от ползватели :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че дайс са се поизхвърлили с цена, както винаги. Базеус е баш баро китаец и не виждам някаква основателна причина за такава разлика в цената:

https://www.amazon.com/NetDot-Generation-Charging-Magnetic-Lightning/dp/B015L7EROG/ref=pd_sbs_107_3?_encoding=UTF8&pd_rd_i=B015L7EROG&pd_rd_r=NMA9J2MWQDVKSE8DAPRE&pd_rd_w=v7CrR&pd_rd_wg=NDenW&psc=1&refRID=NMA9J2MWQDVKSE8DAPRE

• Харесвам 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
За да не отварям нова тема ще попитам тук . Някой ползва ли кабел с магнитен , отделящ се , накрайник тип този : Пример

Интересуваме дали са удачни и заслужават внимание ?  Някакви други конкретни модели, ако предложи някой ? 

Аз ползвах и бях много доволен, но ако ползваш различни кабели за зареждане — примерно един в кола, друг на работа, трети вкъщи и т.н., не много удобно, че ти трябват няколко накрайника за кабели. От амазон ги взимах по 6-7 £.

Сега спрях, че децата ги изпозагубиха.

Sent from my iPad using Tapatalk

• Харесвам 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, може ли с тази приставка https://www.apple.com/shop/product/MD826AM/A/lightning-digital-av-adapter или https://www.ebay.com/itm/Lightning-To-HDMI-Digital-AV-TV-Cable-Adapter-Fur-Apple-iPad-iPhone-7-8-X-Xs-XR/382738290860?hash=item591cfad8ac:g:3-EAAOSwdrdcQZf0:rk:4:pf:0 да стриймвам на смарт тв. Ползвате ли подобен или същия аксесоар и получава ли се да се гледа на смарт тв образа от телефона. Има ли работеща алтернатива подобен адаптер?

Редактирано от skpavlov

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход