Премини към съдържанието

Recommended Posts

SpiceBoy

Facebook Messenger

Facebook_Messenger.png

Description

Facebook Messenger is a faster way to message. Reach friends right on their phones, get and send messages fast, message everyone at once and more.

Top Features:

• Message friends, groups of friends or anyone in your mobile contacts

• Map your location, find your friends and make plans on the go

• Get mobile notifications so you never miss a message

• Include photos so friends can see what you're doing

Free

Category: Social Networking

Released: Aug 09, 2011

Version: 1.0

1.0

Size: 5.8 MB

Language: English

Seller: Facebook, Inc.

© Facebook, Inc.

Rated 4+

Requirements: Compatible with iPhone, iPod touch, and iPad. Requires iOS 4.0 or later.

193b969cd0fdaed37465018c2fac6b00.jpg e8a0857fa1737c068dc0ec5f836ff6d1.jpg 3a7836c9a6bcdd8375f4994a8a8683af.jpg 725f884c367a9b0d13da297e135f6aa5.jpg c819bf8a234f1d3736948b26ddd82e32.jpg

badge_appstore-lrg.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
johnnybravo

Линка си е OK, просто приложението още го няма в BG AppStore ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Alxx®

За желаещите да си сменят подписа под постовете и статуса във фейса, да скиват тук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
SpiceBoy

Доколкото знам, никога не е била платена. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
son_dp

Здравейте,

имам въпрос. Инсталирах си на телефона Facebook Messenger, за да го тествам.

След това изтрих от телефона ми това приложение, но приятели от Facebook казват, че отстрани до името ми стои иконка на телефон и като кликнат върху името ми се изписва съобщението, че ще се изпрати на моя телефон написаното.

Моля, дайте съвет, как мога да премахна това излизане на иконката срещу името ми.

Благодаря ви предварително за помощта!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
lelopexa

И аз го махнах..поправете ме, ако греша, но мисля, че с него си постоянно в режим "на линия за чат"..на мен поне започнаха да ми пишат по 5-тима човека на час, което ме побъркваше и го изтрих.Не съм си играла с настройките предварително, може и да има опция да не си онлайн постоянно, но не съм я видяла..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
son_dp

Аз си изтрих приложението от телефона, но не знам как да си махна изображението на телефон, в чат листа на моите абонати във фейсбук. Защото така за тях пак показва, че съм нон стоп на линия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
hidalgo

Изглежда вече voice calling-a е достъпен, но не за всички, тъй като при мен още го няма, а при други го има.

Или трябва време да дойде до Европа.

Редактирано от uomoto

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
uomoto

Като пуснеш чат с някой и натиснеш бутона + ще ти излезе "Record Voice".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
The Shaman

Това е друго. Трябва да излезе:

callthispersonnow.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
roll2puff

Обажданията са за територията на САЩ, надявам се само за сега :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Петко Иванов

Проблема е от преди 30мин, интерестно ми е дали някой друг е в същото положение.. Стартирам апликацията и директно ме изхвърля..

Опитах с изтриване на апликцията, но подейства за около 2-3мин, след това пак се върна в това положение.. Рестартирах, после и хард-ресет и пак нищо.... Не ми се ще да правя рестор заради тъпия месинджър...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Veselin Panov

При мен е ОК

Sent from my iPad using Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
@lex79

При мен също е ОК.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Grievous

Не е само той. Снощи и на мен се случи. Изтрих го и наново. Сега бачка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
koksibg

Бях писал в темата за Paper че ще напиша по подробен текст за месинджъра.

Знам че не всички ползват месинджъра, но и тези който го използват има неща който да научат.

Месинджъра има 900 милиона потребители и наскоро от Април мисля след ъпдейта отвориха платформата за разработчици и по точно за внедряване на ботове/bots/, за ботовете казват че са бъдещето.

Тук ще напиша за 10 скрити възможности на месинджъра.

1. Ботовете. С ботове може да поръчаш цветя, Uber и Lyft това за Щатите важи. Има сайт за ботове и от там може да си изберете и инсталирате ботове. Линка е най отдолу.

2. С месинджъра може за изпратите вместо аудио съобщение видео съобщение. В апп избирате камера иконата и като задържите кръга правите видео съобщение.

3. Може да играете скрита басктебол игра. Намирате басктебол иконката в чата и я изпращате на някой приятел след това натискате топката на екрана и задържате и се отваря нов прозорец с играта. Доста семпла е но върши работа.

f81052bebaece9848f242656549707cd.jpg

4. Има и скрита футбол игра. Работи както басктебол играта. Изпращаш топка от чата на приятел и играеш.

5. Може лесно да изпратиш лесно твоята локация. Натискаш трите точки в края на бара и изпращаш си локацията.

6. Играй шах. Напиши в чата @fbchess. По принцип може да играеш срещу приятел но тва не съм го пробвал.

7. Ако имаш лош ден напиши в чата @dailycute и виж какво ще стане.

8. Може да се използва като алтернатива на Venmo. Тва не го знам. Може би е платформа за разплащане. Казват че може през месинджъра да изпратиш на някой пари който дължиш.

9. Като изпратиш на някой сърце то целия екран се изпълва с много сърца. Тва не съм го пробвал.

f5c91dadfab62592ee371f8bb0d70bd5.jpg

10. Като изпращаш снимки може да избереш Едит бутон и там може да си рисуваш или решиш да я подпишеш снимката или какво ти е кеф.

Еми това е за сега. Аппа не е за подценяване въобще. Аудио и видео както казахме в другата тема е отлично.

Ето и линка с ботове, и може да споделяте тук ако откриете някой готин бот.

https://botlist.co/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
The Shaman

И да не забравяме най-голямата му "екстра", задължителен е ;) Като те чета е баси революционното приложение:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
koksibg

Нали. :) Барона в другата тема писа че не го използва, и сега ако не почне да го използва след този пост направо се самоубивам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
peppu

Здравейте колеги,

пиша тук за да не отварям нова тема. Днес забелязвам, че месинджъра ми трупа време в background activity при условие, че съм го затворил и въобще не го ползвам. Това стопява батерията ми. Дали някой друг има същия или подобен проблем и как е възможно да бъде разрешен?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
inutero

Споко, просто те следят от НСА.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
arm11

От НСА да, да проверят дали си тренирал днес :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Grievous

Messenger изглежа по-добре на iOS 10 след ъпдейта днес. Контактите в чата се виждат целите, а не както досега наполовина.

Напоследък се беше затормозил, сега ми се струва, че върви по-гладко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Anthony

Ама се промени звукът на нотификацията, което е доста гадно

Едит: Оправи се след рестарт на телефона

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
peppu

Колеги, забелязвам следният проблем при messenger-a. Когато не е в background режим и някой ми пише за по-бързо използвам 3d touch и отивам на неговото име за да ми зареди направо чата, след което самото приложение се отваря, но екрана си стои бял. Трябва да го затворя с home бутона и след това нямам проблеми. Ако приложението е в background нямам този проблем и си зарежда. Дали някой има същия или подобен проблем като моя?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
blajko

Здравейте, с iPhone 5s съм с iOS 8.1.2.  Заседнал съм там заради джейлбрейк. Телефона върви перфектно, но след излизането ма поредната нова версия на messenger, моята версия - последна, която поддържа 8.1.2 спря да работи. Иска да се ъпдейтне, но не може поради старата iOS. Има ли вариант, в който да се подкара работещ messenger на моя телефон. 

От няколко дни пък фейсбук започна да ме изхвърля от приложението - крашва. Като го стартирам продължава да работи. След известно време пак крашва. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Подобни теми

• dessyteneva
      от dessyteneva
      Facebook вече стартира своето официално видео приложение за четвъртото поколение tvOS базиран декодер, което позволява на потребителите да гледат на голям екран клипове на свои приятели, на старниците, които следват, най-добрите лайв стриймове и др.
      Всъщност приложението има шест канала – Shared by Friends, Following, Recommended for You, Top Live Videos и Recently Watched. То е много по-качествено от режима „на цял екран“ на Facebook в интернет или в iOS приложението на социалната мрежа, където са изброени само избрани препоръчани и автоматично пускани клипове.
      По-рано миналия месец, вицепрезидентът на компанията заяви, че това приложеине няма да показва реклами и ще изисква от потребителите да имат профил в социалната мрежа, за да го използват. Facebook води преговори за дългосрочно лицензиране на премиум съдържание, за да укрепи своята позиция по отношение на този вид селекция.
      Трябва да отбележим, че всъщност това не е самостоятелно приложение, а е вградено в това за iOS и тези от вас, които използват Apple TV, ще имат достъп до него, а останалите ще виждат само стандартната апликация.
      Новата версия вече е на разположение в Apple TV App Store напълно безплатно.
    • dessyteneva
      от dessyteneva
      След като The Wall Street Journal написа, преди две седмици, че Facebook подготвя видео приложение, което първоначално ще бъде на разположение за Apple TV, Amazon Fire TV и смарт телевизорите на Samsung, а в последствие ще бъде пуснато и за други платформи, вчера компанията потвърди това официално:
      Това не е всичко, с помощта на новата апликация, потребителите ще могат да записват видеата на мобилното си устройство, за да ги гледат по-късно на своя телевизор, или да преглеждат отново своите вече качени кипове. Компанията не обяви график за пускането на приложението, но отбелязва, че това ще се случи "скоро". Любопитното е, че Facebook не предлага и никакви скрийншоти, от които можем да разберем как ще изглежда бъдещото и творение, но наблегна на факта, че за да го видите, ще ви е необходим профил в социалната й мрежа.
      Има неща, които компанията прави, защото потребителите го изискват и други, които са с цел приходи от реклама и това ново видео приложение е именно във втората категория. Марк Зукърбърг определено иска да трансформира своята мрежа във видео дестинация, където хората да гледат клипове, въреки, че необходимостта от подобно приложение е спорна.
    • dessyteneva
      от dessyteneva
      Най-голямата социална мрежа в света, Facebook се стреми да разшири обхвата на своето мобилно приложение, като разработва версия, предназначена за използване с Apple TV и други цифрови декодери.
      Това сочи нов доклад, който цитира източници, близки до компанията на Марк Зукърбърг. Според него, той е в постоянни преговори с медийни компании за потенциален лиценз на TV медия, който ще обслужва потребителите чрез новото приложение.
      Предполага се,че тази медия ще предлага премиум качество за активните потребители на социалната мрежа, а компанията ще се опита да събере уникално и специфично съдържание с 10 минутна дължина, фокусирано в конкретен жанр. Служители на гиганта вече работят над проекта с кодово названиее „Mobile TV”, заедно с компанията Neilsen, като ще се опитат да откраднат по този начин част от времето, прекарвано от потребителите пред телевизора.
      Всеки, който използва социалната мрежа знае, колко важно е този тип видео съдържание за бизнеса и това, че компанията е направила сериозни инвестиции в насърчаването му и в изграждането на нови и интересни функции, позволяващи на потребителите да излйчват собствени клипове на живо. Това е и едно от причините тя да закупи популярната мрежа Instagram и следващата стъпка към телевизията изглежда съвсем логична в естественото развитие на платформата.
    • Wiksinka
      от Wiksinka
      Здравейте,
      Проблема е, че Вайбър-а ми не искаше да праща снимки след новия ъпдейт и го деинсталирах с надеждата да се оправи. Инсталирах го наново и сега като влезна ми дава да си напиша номера и след това ми излиза следната грешка: This operation couldn't be completed. (Cocoa error 512.) , дава за секунда черен екран и затваря приложението. Или някои пъти ме допуска до менюто, където се въвежда кода за потвърждение на номера... Получавам смс, въвеждам кода и пак тази грешка и ми затваря вайбър-а. Пробвах многократно да деинсталирам и да инсталирам приложението, изчаках да минат 24 часа и пак пробвах, изключвах телефона, давах му хард ресет или както и да се казва, когато държиш бутона за заключване и хоум бутона, докато не се изключи. Пробвах да изтегля по - стара версия и така не стана. Може би проблема е в ios 7.1.2. Моля ви помогнете, понеже ползвам вайбър доста често и не знам какво друго да направя.
      Другият ми проблем е с фб. Ъпдейтнах го и след това ми дава да си напиша името и паролата, черен екран и го затваря. И с него пробвах същите неща, както с вайбър и след като нищо не помогна се примирих и ползвам мобилната версия, но ако все пак може да помогнете ще съм доволна, понеже мобилната версия не ми допада особено.
      Извинявам се, ако темата не е за тук, но ви моля да помогнете.
      Благодаря предварително.
    • Grievous
      от Grievous
      Най-голямата социална мрежа обнови мобилното си приложение с нова функция, наподобяваща Shazam. Тя дава възможност за автоматично разпознаване на песни и телевизионни програми, при влизането ни в социалната платформа, съобщава Yahoo News. Функцията използва технология за разпознаване на аудио, за да открие заглавието, албума и изпълнителя сред милиони песни и предавания от 160 телевизионни канала
      Когато започнем да съчиняваме статус на приложението си за Android или iOS, можем да решим да добавим това, което Facebook нарича “чувство” заедно с подходящ емотикон.
      В тази секция вече имаме възможност да активираме функцията за слушане на аудио. Ако го направим, всеки път, когато отворим мобилното си приложение, Facebook автоматично ще задейства функцията, за да “чуе” какво слушаме или гледаме.
      Blitz
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Кой е бил онлайн:  196 Потребители бяха Онлайн в последните 24 Часа

• hudson
    • mirror
    • babayaga
    • drjivago
    • miroleskov
    • tsb-bg
    • pepo1919
    • miroslavm
    • kabel
    • simba4
    • DreamcatcheR