Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iPhone SE - проблем с отваряне на някои сайтове.


Двигателист

Въпрос

Здравейте! Имам малко лаишки въпроси относно настройките на iPhone SE с 16 GB. Операционната система версия 10.2. От преди няколко дни забелязвам, че имам проблем с влизането в някои сайтове, по-конкретно offnwes.bg и съответно в офроуд форума (винаги съм си използвал вградения браузър Сафари). Проблема е доста странен – не мога да се съглася с правилата за поверителност, защото имам проблем явно с рамката на банера (съобщението) и нямам достъп до бутоните за съгласие. Положението на телефона, няма значение. Имам колега с 5S и при него няма проблем. Единствената разлика е, че той е с iOS 10.3. Моля, за съдействие има ли начин да се отстрани проблема. Пробвах и с другия ми браузър – Хром, но и с него е същото. Прилагам един скрийншот, за да стане по-ясно.

 

Имам и още един въпрос, защото вероятно ще ми кажете, че трябва ъпдейт. Проблема е, че имам само 2 Гб свободни, а само свалянето на iOS 14 иска почти 4. И след това не знам колко още трябват за да започне реално ъпдейта. Първият ми въпрос е, ако правя ъпдейт с iTunes, може ли самия ъпдейт файл да се свали на настолния компютър и по-този начин да трябва да освобождавам по-малко място на самия телефон? И колко трябва да имам свободни за да мине безпроблено ъпдейта?

Понеже имам два компютъра (никой не е Мак), единия е с Уин ХР и доколкото прочетох какъвто и iTunes да инсталирам, няма смисъл защото няма да работи с iPhone SE. Така ли е? Ако е така, значи ми остава да исползвам компютър с Уин 10… Каква версия на iTunes трябва инсталирам така, че да нямам проблем с Уин 10 и iPhone SE ? И все пак накрая да питам зле ли ще се отрази минаване от iOS 10 на 14 при такъв стар телефон? Има ли някакви варианти да се прави ъпдейт до по-стара от актуалната за момента версия на iOS, примерно 11, или 12?

IMG-2057.PNG

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

9 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Качвай с тюнс и 10-тка и все пак освободи малко място, че новите ос са доста по-големи. Проблемът с браузъра го имам и аз на по-стари телефони и не е до настройки. Можеш чисто за спорта да си свалиш мозила и да пробваш с нея.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Благодаря!

Помислих за мозила, но тази в магазина иска iOS над 11 и до инсталация не се стигна. Има ли значение версията на тюнс, или тя си е една (актуалната) от сайта на епъл?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пробвай да завъртиш телефона и виж като се завърти екрана дали няма да работи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не става. В първият пост съм написал, че не се влияе от положението на телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Намали шрифта на телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
преди 58 минути, mirror написа:

Намали шрифта на телефона.

Шрифтът не оказва влияние (опитах го и това). Нещо в "рамкирането" на съобщението е.

Редактирано от Двигателист
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Имах същия проблем с iPhone6, минах от zoomed в standard режим на дисплея и стана.
Не знам se-то дали я има тази опция изобщо.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...