Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

PayPal запитване


encore

Recommended Posts

"Докато има балъци - уиски с фъстъци" :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 129
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • tonygti

    15

  • DreamcatcheR

    13

  • mupo

    11

  • The Shaman

    11

Преди около месец и аз имах подобна кореспонденция с един измамник от Англия в Продавалника:

"i will offer you 320 lv for this laptop if it is working perfectly. please reply to my email if you are ok with the offer;

(stevenilsson82@lycos.com)

cheers "

Цената която бях обявил в Продавалника , беше 299 лв. за Лаптоп Сони Вайо , а той ми предлага повече от обявеното!

Кореспонденцията продължава :

" Ok,I'm from United Kingdom and actually purchasing this item for my wife that is doing project in Nigeria.

i will give you 140 lv for the shipping fee of this item to Nigeria through Bulpost AIRMAIL for delivery.So please send me the overall cost in GB pounds.

Do you have bank account for the payment?

thanks

steve "

Писах му , че няма проблем да го изпратя до Нигерия , но батерията издържа малко 15 20 мин . и не знам дали това ще го устрои .

"My bank is going to get a new battery in Nigeria.

So please send me your bank details for the payment to be done today and once the payment cleared,so you can send the computer.

thanks,

steve"

Няколко дни по-късно проверих и се оказа , че акаунта му е изтрит !

В случая при мен искаше банова сметка , а не PayPal .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ли нещо не разбирам?! Банкова сметка или пейпал, къв е проблема, проверяваш си акаунта няма пари не пращаш и от Аляска да е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е да не се докопат до акаунта ти!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

Привет на всички :smile:

Проблемът ми е следния: опитвам да захраня PayPal акаунта ми със сума от еврова банкова сметка (говорим за ДСК, картата е Visa Electron).

Правя го през менюто Top Up Account (Instantly). Стигам до третата стъпка Money Transfer и в пояснението долу чета, че трябва да въведа точно данните в payment order-a и да го пратя на TrustPay, които били партньори с PayPal.

Тук ми е и въпросът - за TrustPay ясно, но не ми е ясно как ще пратя ордер към тях като нямам такава опция в ел. банкирането в ДСК...

Звънях на колцентъра им, но там не знаят нищо по въпроса (нормалн :mad: ). Доколкото разбирам от прегледа, който направих, не става, защото с ДСК акаунта ми имам възможност да правя само вътрешно и междубанкови преводи.... И сега какво?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За какво искаш да захраниш акаунта то се прави само когато купуваш. така мисля.

Преди нова година пратих за щатите 2000лева загубиха се 100 долара предполагам некви такси. така и не разбрах какво стана.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При всяко превалутиране в пейпал се губят пари. Отделно има такса около един процент за всяка получена сума.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички :smile:

Проблемът ми е следния: опитвам да захраня PayPal акаунта ми със сума от еврова банкова сметка (говорим за ДСК, картата е Visa Electron).

Правя го през менюто Top Up Account (Instantly). Стигам до третата стъпка Money Transfer и в пояснението долу чета, че трябва да въведа точно данните в payment order-a и да го пратя на TrustPay, които били партньори с PayPal.

Тук ми е и въпросът - за TrustPay ясно, но не ми е ясно как ще пратя ордер към тях като нямам такава опция в ел. банкирането в ДСК...

Звънях на колцентъра им, но там не знаят нищо по въпроса (нормалн :mad: ). Доколкото разбирам от прегледа, който направих, не става, защото с ДСК акаунта ми имам възможност да правя само вътрешно и междубанкови преводи.... И сега какво?

Когато искаш да платиш нещо през пей пал не е нужно да захранваш сметката си ...достатъчно е да имаш пари в картата си - самата система ще направи разплащането :))

ще вземе парите от картата и ще плати стоката Д

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 месеца по-късно...

Не бях сигурен дали точно в тази тема да пиша, ама...

Искам да си направя дебитна карта с американски адрес - за предпочитане виртуална. Някой писа във форума, че ползвал такава за AppStore. Търсих, пробвах, не се получи. Някой може ли да ми препоръча нещо изпитано и работещо? Важното е да може да се добави директно в туньо или в Paypal (защото Епъл поддържат и Paypal). Задължителното условие е адреса към картата да е в САЩ, иначе не приема - нито в туньо, нито през Paypal.

Редактирано от DreamcatcheR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В какъв смисъл не приема? Може и аз нещо да не те разбирам, но аз нямам подобен проблем с български адрес!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дава грешка, че билинг адреса не отговаря на този регистриран в банката ми. Иска задължително да е US.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И в AppStore и в PayPal съм регистриран с българска дебитна Visa и български адрес.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Става въпрос за американския стор. С българските ми няма проблем в българския.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи не съм те разбрал. Но съм сигурен, че съм сменял стора на американски поне веднъж, без да сменям адрес. Сега нямам време, но довечера ще опитам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам чувството, че и аз преди 2 г. го смених от БГ на САЩ. Проблемът е, че в момента имам 35$ store credit и няма да позволи такава смяна преди да се изразходва. Целта ми е да активирам Family sharing, а там иска Valid proof of payment, който в момента ми е на None. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

4 имах сутринта, на всички пощи...досадници!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Получавам ги редовно, но gmail директно ги засилва в спама :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

PayPal не ползвам от 3 години, защото са измамници!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моля, поясни. Ползвам ги от 5 години и не съм имал проблеми. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ОФФ дълга и широка, но ми дължат 29$.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...