Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Предложение: Бутон "мерси"


PunkoHead

Въпрос

Здравейте. Искам да направя предложението си тук, за да не става спам ...

Та.. Какво ще кажете да се направи бутон мерси? Така ще избегнем постовете от рода на "Мерси много!" и т.н. Мисля, че ще е много по-удобно. Не знам как стоят нещата с ipb, но на SMF имаше такова модче и след като някой кликне на "Мерси", то директно му изписваше името под първия пост на темата.

Очаквам отговори :sarcasm:

Редактирано от Sladichuk®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Ами тогава може да се направи тема за оплаквания и недоволни както има "книги за оплаквания", и както има тема за благодарности и похвали, нещо като "изповедалнята на хейтърите". Не сме Северна Корея все пак! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Всеки е свободен да направи, каквато тема си иска и да пише каквото си иска вътре.. :sarcasm:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Мая Новоселска какво казваше в "Улицата"

-Алоооо, таксето свободно ли е ?

-Свободно е!!!

-Да живей свободата тогава !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Пънки не е баш така! Има си правила и в тях пише какви теми и какво могат да съдържат. Разграничете свободата от свободията!

Грешката е моя, че не съм допълнил..

Всеки е свободен да направи, каквато тема си иска и да пише каквото си иска вътре, стига да е според правилата :sarcasm:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Преди малко исках да дам една отрицателна оценка за един пост, но системата не ми разреши. Изписа ми, че съм превишил дневния лимит, а аз днес най-много още една такава оценка да съм дал. Освен това лимита за VIP потребители е 15.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

:biggrin:Еѝ Тони,на мен ли искаше да пишеш минус,бре?Аз те спасявам от ментаци,пък ти :tooth:

Маѝтап бе,Уѝли и аз като тебе исках да сложа минус,на един охлюв,ама не стана :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Вожде,не съм хеѝтър,напротив,ама помниш ли коѝ те изнерви миналата седмица!!!На него исках да нацвъкам минусите,ти знаеш,коѝ е голяма досада тук във форума:tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Е що да съм хейтър бре :D Искам да бацна един минус на разни продавачи, които искат да забогатеят... също и на някой други многознайковци. Какво лошо има? :D

П.П. Настоявам да ми оправите да мога да гласувам! :tease3:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Както има ограничение за положителен вот, така има и за отрицателен. Ако освободя системата да може всеки да слага минуси на воля, ще стане мазало.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Еми нека го има ограничението, но то да не е 1 глас. Аз нямам намерени да пиша наляво и надясно такива вотове, но нали уж 5 и 15 са ограниченията :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ограничението се пресмята от положителния вот. Нали не искаш някой който е с 1+ репутация да може да цвъка всеки ден по 15 отрицателни вота? За да можеш да слагаш положителни и отрицателни вотове е необходимо преди това да си получил. И това 5 и 15 е минимум и максимум, ако имаш право на 5 вота то те са за положителен и отрицателен, а не 5 положителни и 5 отрицателни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Едва ли има някой тук, който да заслужава отрицателен вот.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Хммм, определени мнения заслужават, мои включително :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...