Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

телефона звъни без звук, и не мога да отговоря


arnold

Въпрос

Абе откакто си сложих 2.2.1 сякаш ми започна този проблем

телефона само вибрира при входящо повикване и единствения начин да отговоря е да натисна няколко пъти хоум бутона, но много ме дразни, щото не се чува като ме търси някой.

някой знае ли лек. като бях с 2.2 не си спомням да ми го е правил

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

18 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

И на мен ми е интересно ако някой има идея от какво се получава така :question: Защото и при мен го направи вече два пъти :surprised:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Тези теми дали ще са ви от полза?

viewtopic.php?p=7532

viewtopic.php?p=5375

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ами за жалост,не :cry: Чел съм темите.Нищо от изброеното :confused: Не е от темата,това съм сигурен.Цяла седмица бях с Дефалт темата,бях изтрил всички други.Винаги затварям и използвам хоум бутона след разговор (било то входяш или изходяш).Бутона за вибрация си е наред,както и 3.5 мм жак.

Просто телефона звънва за 5 секунди и от там на татък само вибрира,кото блокира всякъкъв контакт със слайдъра за приемане на разговор,тъча не реагира.Екрана си свети със снимката на входящия,показва си слайдера за приемане на разговор,но всичко е замръзнало и продължава да вибрира.Не реагира и хоум бутона.Единствения шанс е хоум + пауър бутона и рестарт :eek:

За сега го направи само 2 пъти,и се примирих че още малко и ще пуснат официално и Фърмуер 3.0 final.

Дакато бях с 2.1 никога не съм имал подобен проблем,абе въобще нямах проблеми :razz:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Същия проблем и при мен.Догато бях с 2.2 нямаше подобни проблеми.Да се надяваме когато сложим официялния 3.0 да ги нямаме тези неприятности

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Виждам че 3-ти потребител се оплаква от подобен проблем.Съвпадение ли е че и 3-мата сме с 2G и FW 2.2.1 :Wink:

Явно има някакъв бъг с 2G :idea: Чакаме официялния 3.0 и VladTheImpaler да си поиграе с iPhonetic 3.0 :razz:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И на мен точно това ми направи впечатление, че всички сте с 2G. :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Оправя се при мен когато натисна веднъж пауър бутона (спира звука) след това успявам да извикам разговора чрез слайдъра на дисплея. Сякаш се появи след като инсталирах бекграундър-а. Така или иначе, когато бях с чист 2.2.1 го нямаше този проблем. Сега от 10-тина повиквания, поне едно ще е така...

8гб. 2г

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ами аз не съм инсталирал бекграундър :) При теб е по добре щом удпяваш някакси да помръднеш слайдера :) При мен за радост го направи само 2 пъти.И сега кото се замисля,и при двата пъти водих продължителни разговори (около 30 минути) и веднага след приключването и следващото позвъняване "ядец" :sad: Но ще го преживееме :Wink:

Adamov Доколкото си спомням ти беше с FW 3.0 beta 5.Сега си върнал на 2.2.1,може пък да му е харесало на телефончето новия фърмуер :Wink: Знам ли :razz:

p.s AlexKame е четвъртия потребител с 2G и подобни проблеми :idea:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Приятелката ми е с 2Г и 2.2.1. Имаше го този специфичен проблем, телефона не звъни със звук, само вибрира и не може да вдигне, вдигаше с натискане на Хоум бутона два пъти. Това ставаше само с няколко контакт. Проблема се оказа от това, че си е качвала някакви специфични тонове на звънене, които ги е слагала на въпросните проблемни потребители, след което ги е изтрила и проблема се е появил. Влязох в проблемните контакти и смених тона на звънене на този по подразбиране и всичко заспа!

Т.Е. проблема е някъде околко тоновете, нещото, което ви го прави е това че не намира тона на звънене, нещо се е сбъгясало или ако и вие сте качвали някакви такива пакове с ринг тонове.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Никога не съм ползвал бекграундър но при мен се появи проблема.Явно не е от това :idea:

Adamov Да,знам.А още повече че ти си човек който винаги е помагал на хората,и ако си имал подобен проблем съм сигурен че щеше да го споделиш (а и навярно да си намерил и решение :Wink:)?

Всичко което знам за iPhone се дължи на "светата четворица" Aveliky. Adamov.Anthony и разбира се mupo.Да не забравяме и Johnnybravo,той е нашето AppStore.И с Главни букви и голям поклон VladTheImpaler,благодарение на него си общувам на чист Български с моята Ябълка.Но явно е че 2G с FW 2.2.1 има странен проблем :question: Можеби предизвикан от някоя програма,игра или кой знае какво :lol:

p.s bobbyggx не е и от тоновете :Wink: Първото за което се сетих беше това :idea: Изтрих всички къстъм тонове,синхронизирах контактите на ново с дефолт рингтон.И след няколко дена (след продължителен разговор,абе нещо се на там ме дърпа че е проблема :mrgreen:) пак се повтори.Слава богу от тогава не се е появявал :smile:

edit: Станаха 5-ма.Аз си ги броя :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

На мен същото ми се случи 2 пъти в разтояние на 2-3 дни. Това беше преди около седмица и от тогава е ОК. Брат ми също е с 2Г и ми каза, че и на него му се е случило веднъж преди около седмица. :question: И аз нямам идея от какво може да е, но дано не се появява вече този проблем. :pacing:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз имам същия проблем, на няколко разговора все с един ще се случи същото.

И аз съм с 2г, 2.2.1, 8 гб едва ли е съвпадение. Някакви нови отзиви.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Подобни проблеми има макар и епизодични и при ФО 3G/3GS с 3.0/3.1. Кратко натискане на power бутона помага.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Искам и аз да попитам имам Iphone 6 говорителите работят всичко работи но когато някой ми звънне няма нито звук нито врубрация ? от какво може да е и колко ще ми излезне ако го занеса на сервиз да го оправят 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...