Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

FaceIt-3GS - FaceTime на 3GS


johnnybravo

Recommended Posts

Нужно е да имате джейлбреакнат iPhone 3GS с iOS 4.1

добавяте си в Cydia source: http://apps.iphoneislam.com

Инсталирате си “FaceIt-3GS” и рестартирате телефона. В настройките на телефона трябва да се появи FaceTime, включете го и сте готови.

Нямам 3GS за проба, нека който го пробва да пише как работи :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Инсталирах го от HYI - авторът е същият. Не работи изобщо! Появяват се настройки и до там.

П.П. Който е пипал по папката N88 (например е добавял вибрация на виртуалните бутони) - изобщо да не се пробва! Вибрацията(или какъвто мод сте правили преди това) изчезва, а при деинсталация на face it, изчезват напълно системните звуци. Оправия има, но е часове чоплене и писане, по - вероятно е да опрете до рестор (както постъпих аз, от мързел) :naughty3:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Също трябва да се има предвид, липсата на фронтална камера при 3GS. Ще виждате, но вас няма:D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен работи чудесно , свързах се с брат ми който е с 4г и се виждаше и чуваше прекрасно , 100 пъти по-добре от Танго видео колс.

Като се инсталира ми каза ,че оператора може да ме таксува за смс-а за активация, после влезнах в setiings/phone и там се появи опцията за активиране. Включих го и за мой късмет през това време звънна брата и видях че ми се появи опция за facetime и веднага се възползвах. Качеството беше идеално при мен (той в София аз в Русе) и той каза ,че ме вижда супер. Автоматично се пуска спикъра , но се чувахме идеално и двамата. При мен разбира се като нямам предна камера е малко терсене, но с едно огледало се решават нещата хехехе, вече ги продават в Китай.

С две думи, съм впечатлен. Добра работа са свършили арабелчетата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен стана следното - сложих си Facetime от репото на Екселайз и нищо не стана с изключение, че правих рестор, защото след премахване на програмата телефона изобщо не включваше. След това обаче си сложих Faceit - 3GS, от apps.iphoneislam.com и стана от първия път. Пробвах го с FaceTime Beta за Мак и абсолютно никакъв проблем. Работи перфектно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно ако се следват инструкциите от първи пост, всичко е ок. Днес и аз пробвах на един 3GS на приятел и всичко мина добре. За сега проблемите идват, когато се инсталира от други сорсове. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Или ако някой е чоплил по N88, като мен...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Снощи го инсталирах на жената на 3ГС-а и работи перфектно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой да има следният проблем:

когато завъртите телефона в landscape на колегата с когото говоря всичко му се вижда с главата надолу, въпреки че му се ротира изображението

Иначе работи без-проблемно, правих тестове м/у телефона и мак-а, между моят 3гс и познат на Глобул с i4(аз съм на Виваком),с други познат с i4-ки в USA и Холандия. Като тествах двупосочно, както те могат мен да търсят, така и аз тях.

Само дето картината е шифтната и аз седя пред огледало че да се виждаме :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Помагайте хора - аз съм го сложил ФейсИт 3gs ,но немога да го активирам ,чакам си на "waiting for activation" и дотам. Пробвах какво ли не и нестава ... някъде из този форум бях чел ,че фейстайм работи с мрежата на М-тел .Междудругото пробвах и с карта на Глобул ,и с нея нестана . Някой знае ли оправия за това ? :blink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами май не работи с глобул защото и аз слагах в моя глобулска и не стана, сложих вивателска и за 1-2минути се активира :) И качеството на картината звука много зависи от WiFi/3G връзката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С Фейс Брейк съм и съм му дал да форсира фейстайм бутона ,иначе не ми се появява ,имам и 3g unrestrictor ... а попринцип съм с карта на М-тел ,само пробвах с глобулска ,но и с нея нестана ,но все си мисля ,че ако стане с друга карта ,то нейният номер ще бъде шеарнат за фейстайм обажданния и после като си сложа моята м-телската -тя пак няма да работи с фейстайм ... това с чакането час,два несъм го пробвал ,но и него ще опитам... А някой знае ли дали докато си дава "waiting for activation" дали изпраща смс-и до английския номер ,да не се изненадам от сметката си ... :mellow:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен на 3GS, custom 4.1, ъпдейтната кариера на мтел 9.1, с мтелска или глобулска карта не става, но ако сложа вивателска се активира за 1мин и хвърчи. Пробвах хактиватора от iphoneislam, не върши работа, идеи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Хората, при които FaceTime не работи - проверете дали можете да звъните до чужбина. От моята карта, например, е забранено и смятам, че затова не иска да се включи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първо пробвай, после пиши!

И както ми подсказва Генерала– ако тръгнат, да глобявам ли (a "Гинес"–а е на цената на квалитетно уиски), че и двата все още си ги има в репото? :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

На тези, на които не им се активира Facetime - колкото и да банално да звучи - проверете дали въобще можете да изпращате И получавате СМС-и. При мен се оказа, че iPhoneDelivery прави някакъв проблем с СМС-ите - biteSMS уж работи, но оригиналното приложение (т.е. MobileSMS) крашва като изпрати СМС и получи деливърито. Разкарах iPhoneDelivery и активирането на Facetime стана за по-малко от минута.

Редактирано от Rain Rover
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеца по-късно...

Не, процесорът ти не може да се справи с видеото.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...