Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Проблем с качването на снимки през iTunes


checha

Recommended Posts

Извинявам се ако има някъде писано по този въпрос,но нищо не намерих в търсачката.Проблема ми е ,че не ми синхронизира снимките от компа на телефона.Правил съм го много пъти,но днес нещо не се получава.Телефона ми е iPhone 4 ФО 4.1!Ще съм ви благодарен за съвет.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 месеца по-късно...

Имах такъв проблем с 4-ка - не искаше по никакъв начин да синква снимки, иначе снима с камерата и запаметява. Пробвах какво ли не, накрая го ресторнах.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

НЕ ЦИТИРАЙ ПОСЛЕДНОТО МНЕНИЕ!!!

ресторнах го и пак не става :blush:

Изтрих Itunes и го инсталирах отново и отново (5пъти поне) .... пробвах с различни кабели ... раличните портове на PC-то

най-гадното е че първия път когато ги прехвърлих от 3-та в 4-та стана, а след седмица когато пожелах да прехвърля новите 100 снимки от "Camera Roll" в албума .... всичките 3600 снимки останаха на компа, а в Iphon-a 0 :yikes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако правилно разбирам, искаш да прехвърлиш снимки от РС в Camera Roll. Не съм пробвал, но мисля не става. Трябва през iTunes да add-неш папка в която са ти снимки и да синхронизираш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

да точно така ... и го правя през Itunes ...

importing photos всички снимки и след това дава optimizing .... накрая изписва грешка!

"iTunes has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience."

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ааа, значи плюе все пак някаква грешка?! Сливи ли има в устата до сега? Откачаш телефона от компа, махаш тюнса с програма, която заличава и следите в реджистрито, махаш и куийктайм по същия начин. Правиш рестарт, качваш изтегления НАНОВО тюнс, пак рестарт и чак тогава закачваш телефона. Ако пак плюе грешка - имаш конфликт в компютъра и вероятно ще се наложи да го търсиш сам.

П.П. Лично аз, за заличаване ползвам RevoUninstaller Pro - виж в замунда, например.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

благодаря ще пробвам :) дано да стане!

П.С. аз написах в предходния си пост, че съм преинсталирала няколко пъти Itunes и пак греда, но яво е имало нужда от повече обяснения B)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

спри си скайпа и торента . стартирай tunes-а и тогава вържи телефона .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, поне докато се реши проблема ти с туньо...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще пробвам ... Благодаря!

Според мен проблема е от версията на Itunes, защото първоначално ги качих и след няколко дни като направих ъпдейт на Тунса се прецакаха нещата и дава тази грешка :wacko:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...