Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Проблем с ОС 3


mitkoiphone

Въпрос

Здравейте на всички,

Исках да напиша нещо дългичко и да е интересно за четене, но накраая реших друго. Ще карам по същество.

iPhone 2G FW 2.2.1 всичко тогава беше супер. Не знам защо реших да минавам на 3.0, но нали като всички да бъда и аз в крак с модата, минах.

iPhone 2G FW 3.0. Оригинален фирм, дръпнат не от Тунс-а. Пуснах да зареждам, грее яко дим. Не се трае. Четох тук, четох там, решение не намерих. Наложи се пак рестор, пак с фирм не от Тунс-а, пак грее ужас.

Моля ако някой има решение да сподели, ако ли не да ме насочите към downgrade 3.0 to 2.2.1

Благодаря на всички, които се опитват да помогнат. Лек ден.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

8 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Толкова много неща не си споменал, че чак ме е мързел да ги питам всичките. Тема за връщане към 2.2.1 има. DFU и рестор с 2.2.1.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ами като начало написах само това. Темата сега ще я погледна да видя отзиви и там дали има. Преполагам щом не казваш нищо, твоя 2Г не грее :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Нито 2Gто нито 3Gто греят повече от нормалното. Софтуерно едва ли ще да бъде. От къде зареждаш? Компютъра или мрежата?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ще споделя ,как аз минах по този път.

Имах същите ядове с греене и най-гадното беше липса на обхват.

По съвет на АдамВо ( :mrgreen: ), който не веднъж е помагал и тук и в "другия" форум.

...Последва нов restore с оригинален fw 3.0 , после redsn0w 0.7.2.

Без да слагам ICY.Телефона стана съвсем друг :rolleyes:

После от cydia сложих SBSettings за да мога да си спирам WiFi, EDGE, SHH , както и location services. Когато ми потрябва някое от изброените просто едино слайдване и всичко е ОК.

Така не грее, като луд, батерията се държи чудесно.

Също така слагам ръчно на кой оператор съм.

Дано помогне и на теб.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

tnt: Благодаря че се отзова. Дано да се оправи след като казваш че става така. Само да питам фирм 3.0 iTunes ли ти го дърпа или ти?

Адамов зареждам от мрежата, с занулен контакт. Като зареждам от компа мисля че не грее толкова.

Благодаря пак на отзовалите се.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ще ти отговоря вместо тях: Да,дърпа. Просто натисни Restore(без шифт), изчакай да приключи и го джейлни. Когато в редсноу трябва да посочиш .ipsw файла, то (за WinXP) посочваш пътя:

C:Documents and SettingsAdministratorApplication DataApple ComputeriTunesiPhone Software Updates

После преценявай дали ще грее от контакта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Всичко се оправи.

Какво направих като история:

Дръпнах един кастъм на "гръмотевицата" и сложих него. Смених и контактите и не знам дали е било от контакта, но опеделено вече нее грее. Дано да се оправят и другите хора, че е много неприятно да ти грее толкова телефона.

Благодаря на всички които се опитаха да помогнат.

П.П. Грешката е поправена :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Thunder-гръмотевица :exclaim:

Lightning-светкавица :mrgreen:

Нищо лично!

Respect към ThUnDeR

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...