Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

IntelliScreen


Grievous

Recommended Posts

Моят съвет е да разкараш InteliScreen. Проблемите са му много повече от ползите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега, отиди пак в шапката на темата и прочети последните 3-4 реда. Поослушай се малко и прегледай телевизора си. Виждам, че никъде не си споменал за тези две приложения и съответно настройките им. Ако всичко е нормално и проблемите продължават, решението е едно - послушай по-мъдрите. Разкарваш IntelliScreen и се насочваш към Тази тема. След малко ще получиш и лично.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

До "Grievous" - Мерси за "Личното Съобщение". Ще пробвам и тази програмка, да видя дали ще ми е удобна. А не съм споменал за двете програмки, защото прочетох в самото начало какво трябва да се направи с тях и веднага "Off"-нах опцията "Use Status Bar" в "Intelli Screen"-а. А пък "LockInfo" не съм слагал изобщо, освен ако не се сложила самостоятелно, покрай някое друго приложение, и да няма никаква иконка за нея, което не ми се вярва..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

IntelliBorn & IntelliScreen v2.96.7

http://itunes.apple.com/linkmaker/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Програмата наистина е страхотна. Нищо общо с това, което беше през ерата 1.1.x. За ваше улеснение а и да избегнете всички необходими врътки, просто инсталирате от репото на BeYouriPhone и получавате последната 2.96.7 Premium версия. Напълно чиста, без инсталация на Rock и излишни акаунти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че ще е малко да кажа само, че съм изумен от програмата! Толкова полезни възможности има, че не мога да опиша как й се радвам :bravo:. Най-хубавата част е че можеш да си подреждаш във каквато форма желаеш съдържанието, а дори разполага с 2 страници за да бъде още по прегледно. Наистина изключително интутивно е направено приложението !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано не вииждам нищо повече от Lockinfo. Единствено, че има 2 страници но за сметка на това ми се вижда малко по-тежка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...
  • 1 месец по-късно...

Пробвах няколко пъти вече и нестава. Всичко е ок само дето на lockscreen -а нищо не излиза. Някакви идеи?

п.п. Оправих се, трябваше само да се логна в Rock.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Имам проблем с IntelliScreen-a ver- 4.7.1 (купена версия е) като вляза в IntelilAlerts и се затваря програмата. Това майната му , но и не предупреждава за пропуснати обаждания и т.н. Фирмуер : 4.2.1 . Май трябва да се чака по нова версия :unsure:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 месеца по-късно...

IntelliScreenX е подобрение на IntelliScreen и обогатяване на Нотификационен центъра за iOS5.

Ще бъде достъпно в Бета репото днес, а цената му след премиерата ще е мисля около 10$.

http://www.intelliborn.com/isxbeta

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цената му е $9.99, но ако вече си закупил IntelliScreen, ще получиш ъпгрейд струващ $7.99. Мисля, че навремето я плащах и мога да я предоставя на някой желаещ. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Инсталирах бета версията на интелискриин Х и засега нямам никакви проблеми.

Мога да кажа само едно - МНОГО Е ДОБРА

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен също се държи уникално добре, може и да се замисля за купуване.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Вече ми искат пари... Някак си ми е трудно да приема, че трябва да платя за бета...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не виждам защо се притесняваш, момчетата от ИнтелиБорн постоянно работят и пускат ъпдейти с фиксове за бъгове и нови екстри.

За мен лично това е може би единствената програмка, за която си струва да дадеш пари. :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 месеца по-късно...

Някой ползва ли X версията да сподели някакво впечатление,понеже мисля да я закупя?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никак не е лоша , но аз не мога да сравнявам обективно , защото никога не съм ползвал друга освен Х - версията.

За мен си струва всеки цент.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеца по-късно...

Здравейте,някой може ли да ми помогне с добавянето на RSS на форума?

Свалих си IntelliScreenX и така и не мога да го настроя да ми показва форума.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колеги как е от към консумация на ток? Програмата изглежда страхотно, особенно с добавените бързи клавишиш за нет, вифи, блутуут и т.н. Определено се замислям да я купя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди съм я ползвал и биваше, сега...ще чакаш още някой. Принципно, самият субстрат лапка, активатор(присъстващ) също, а при туийкчетата зависи основно от няколко фактора: ползване на нет(Локинфо, напр.), обем и налична жива анимация(най - вече). Тази би трябвало да клони средна към ниска консумация.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз се замислям за същото само не мога да разбера защо ми рефрешва времето ръчно?

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...