Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 4S


Aveliky

iPhone 4S  

351 гласа

Нямате разрешение да гласувате в тази анкета или да видите резултатите от анкетата. Моля влезте или се регистрирайте за да гласувате в тази анкета.

Recommended Posts

Колкото повече, толкова повече. :biggrin:

Моя до ден - два лети за Монреал и временно ще ползвам BADA OS. Хаха... :tooth:

Мъкаааа...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 397
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • SpAwN

    41

  • The Shaman

    25

  • Grievous

    22

  • Alxx®

    21

Надеждата умира последна, че един ден може и в БГ да отворят Apple Store...и да няма нужда телефоните да обикалят света за да бъдат заменени..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз 16 едва ги пълня, ти какво ще ги правиш тия 64 не знам...

Реално не са 16, а около14, а при 4S са около 57гб. Само двете навигации са ми 4,5гб. Музиката ми е около 16. Като добавиме другите приложения и дори на 32 не остава много място за снимки и видео. Аз лично съм много доволен, че пуснаха 64гб версия. Така всеки си взима версия според потребностите. В момента са ми заети 35гб ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами ти като не можеш, метни си само една песен в телефона и си я върти докато се надраска плочата...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Почна се от едната краиност на другата все пак 16gb са около 3000 песни х 4 минути средно са 200 часа.Значи ако слушаш по 1 час на ден ти трябват 200 дни само да ги изслушаш.Не даи боже да имаш по-любими няма дс успееш за година.С цялото това просто обяснявам,че и за мен са множко :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно ти ползваш твоя iPhone като iPod, на нас хората дето го ползваме като iPhone, 16GB. са ни малко. Аз съм платил две навигации:

- Sygic, която след ъпдейтите става 3.9GB.

iGO Primo, която след ъпдейтите става 2.6GB.

Сам прецени колко ми остава за останалите неща.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така е, и аз съм с 16 ГБ, свободно място след навигациите, музиката и клиповете към 4 ГБ и това лято ми се налага да трия клипове и снимки от рола, защото не ми стигаше място. Най-добре е 32 ГБ, колкото и да си претенциозен, каквото и да искаш да носиш със себе си, все ще стигнат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Почна се от едната краиност на другата все пак 16gb са около 3000 песни х 4 минути средно са 200 часа.Значи ако слушаш по 1 час на ден ти трябват 200 дни само да ги изслушаш.Не даи боже да имаш по-любими няма дс успееш за година.С цялото това просто обяснявам,че и за мен са множко :smile:

Ти под някакъв определен ред ли слушаш музиката или според настроението? За мен е важно да имам под ръка музиката, която харесвам и в даден момент да си пусна това което ми се слуша! Това, че са 200 часа музика не означава, че ще чакам 165 часа до като чуя 2134-тата песен за първи път нали се сещаш!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Винаги съм бил с 16GB, и винаги са ми стигали. А сега с iCloud още повече ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с 32гб. на 4 s и съм много доволен, досега бях винаги със 16гб.снимки музика и документи всичко съм си качил. ако нещо се омаже мака да си имам откаде да ги върна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз малко почнах да съжелявам, че не взех 32 или 64... За момента имам 4.8 GB свободни, пък да видим как ще е занапред. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От вчера и аз съм горд собственик на iPhone. :) Това е първото ми iDevice въобще и мога да кажа, че съм възхитен. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето нещо коледно :tooth: :tooth: :tooth:

http://www.youtube.com/watch?v=5qcmCUsw4EQ

Малко ъпдейт за ънтетъред джейла:

Това е от pod2g.

Here are the news of the 4S week-end. The untether fails right now because I'm having processor cache issues. I'm close, but I can't figure out what happens. It certainly has something to do with the Cortex-A9 cache management.

Дано пича се окаже сериозен, а не някоя пирамида. Еми чакаме...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Siri работи ли ви нормално?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, благодаря!

И аз съм така :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За последно го ползвах в 6 сутринта и работеше, явно сървърите на Apple издишат на моменти, а какво оставаше ако го бяха пуснали и за по-старите устройства!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен така. По празниците, Сири е попрекалила с алкохола и сега е временно оглупяла ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам да попитам дали на някой му се е случвало да набира някой и без сигнал за свободно да вижда как секундите направо започват да отброяват, при отсрещната страна е същото и двете страни не се чуват?

Четох в Apple дискусиите, че това става главно когато се ползва Siri за повече време. Решението е да се превключи на високоговорител и обратно на слушалка.

Някой с подобен проблем?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да с един приятел точно това обсъждахме, като му звъня от 4 на 4S и обратното, времето започва да тече, никъв сигнал не се чува до момента когато някой не вдигне и каже "Ало". Даже мислихме, че е нещо от оператора. И двамата сме на М-тел.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Siri се съвзе :)

Явно нещо отпуска е имало...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Момчета Вие ми изкарвате "акъла" бре, :biggrin:

Може и да не му е мястото тук , но от 2 дни чакам да докарат iphone 4s в Глобул,че нямат налични, а вече се чудя :smile:

В крайна сметка iphone 4 ли да взимам или 4 S

В интерес на истината :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...