Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 5 налична!


BANNN

Recommended Posts

Това с въпросите е ясно.За новата ios5- освен новостите работи доста мазно ,батерията се държи добре и е голям кеф photo streem чрез icloud.Снимам си нещо с тела и в рамките на половин минути ми се зарежда на iPad-а.Сега остава читав джейл и щастието ще е пълно,но не е болка за умиране.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 515
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    42

  • Alxx®

    26

  • Grievous

    23

  • Pe6o666

    23

а за iPhone 4 s GEVEY SIM как става работата защото се заключи и въобще не стига до меню :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

някой ще даде ли кратко разяснение как се настройва Assistive Touch

Аз два дни го разучавам пущината, но за сега само си заключвам приложения, чистя си мултитаск бара и заключвам телефона :) Жестовете не мога да ги схвана. Сега ще търся видео :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тогава да попитам: за iphone 4 ФО свързвам го с компа и дАвам рестор,след това ъпдейт и чакам така ли ? И като излезе новата версия на ултрасноу да го джейлбрейкна с нея? трябва ли преди да сложа айос5 да изтрия програмите които съм сложил от сидия?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако на някой му писне тетърд джейла при iOS 5 и реши да се връща на 4.3.3, начина е много прост.

1. Променяте си хост файла по тази тема.

2. Вкарвате телефона в DFU с iREB.

3. Отваряте iTunes и натискате SHIFT+Restore.

4. След като преключи рестора ще ви даде грешка (1) (поне при мен беше така).

5. Затваряте iTunes, теглите този архив и разархивирате.

6. Стартирате fixrecovery43 и вкарвате телефона в DFU.

7. Изчаквате да завърши процеса, след което ще имате функциониращ телефон. Остава само да го активирате.

Това е само за тези, които имат запазени SHSH.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тогава да попитам: за iphone 4 ФО свързвам го с компа и дАвам рестор,след това ъпдейт и чакам така ли ? И като излезе новата версия на ултрасноу да го джейлбрейкна с нея? трябва ли преди да сложа айос5 да изтрия програмите които съм сложил от сидия?

Свали си фирмуера на компютъра, натисни Shift+Restore и го ресторваш. Ултрасноу е за отключване, не за джейл. За второто Редсноу, но чети внимателно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

boian_rumenov направи си рестор да почнеш "на чисто" с новата iOS. Гледам си с ФО и не би трябвало да имаш проблеми. При самия рестор всички програми включително и Cydia ще се изтрият от тела. Джейла на iOS5 за сега е само tethered и не се препоръчва. Лично мнение за джейла почакай (и на "чиста" петица има на какво да се порадваш за начало). И прочети на ново темите за рестор, ъпдейт, джейл и т. н., защото си се пообъркал при първия прочит, а няма как да ти се обясни цял форум в един пост ;) .

ПП Вече са ме изпреварили :).

Редактирано от sniperdage
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи първо давам от iTunes "Restore its original settings", след това ъпдейтвам до 5-та версия. Така ли трябва да стане?

И бекъп преди рестора?

Сори за гупавите въпроси, ама докато се свикне...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам няколко въпроса?

С iPhone4 съм заключен към Мтел версия 4.3.5 със treated jailbreak и BB 04.10.01 (ползвам си го към мтел) ако има значение...

Та въпроса ми е, ако ъпдетна до iOS 5 ще мога ли след това ако реша да се върна на 4.3.5. Трябва ли да имам запазени SHSH за тази версия и ако е да, как да ги запазя. Също искам да питам описания на 1-ва страница начин за джейл на iOS5 работи ли, и като цяло как е най-добре да се джейлне? Мерси предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Download iOS5 for iPhone 4s

Линк в първия пост.

Редактирано от GPower
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Знае ли се дали скоро ще пуснат и Siri за iOS 5 или то е за iPhone 4S

Моя телефон може да се каже че е джейлнат untetered :) направих си custom със snowbreese обаче Cydia не ще да тръгва.Ако някой може да каже как да я подкарам ще му бъда много благодарен. Или пък ако друг пробва със snowbreese нека сподели дали и при него Cydia бъгясва

Редактирано от Zepar
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Задавате едни и същи въпроси!

пп: Абе открих какво става при двойно натискане на Home бутона при локскрийн... Освен бързите бутони на iPod.app де :)

ппп:Зепар, то пък един джейл без Сидиа :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Спокойно бе хора, въпрос на време е да портнат Siri в iPhone 4. Не безизвестните хакери iH8sn0w и John Heaton (@Gojohnnyboi) са се заели. Това все пак е софтуер, който работи под iOS 5, а и след като се потвърди, че Siri не е обвързан хардуерно по никакъв начин с чипа A5 (съществената разлика между двата телефона), значи съвсем скоро ще бъде портнат ;)

Siri-Install-iPhone-4.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам да попитам ще има ли Българска фонетика за IOS5 на Vladi?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това даже май не е iOS5, не видях прекия път към камерката на лок скрийна :smile:

Ако наистина вече може да се сложи Сири на 4ката ще е супер. :p

Редактирано от hugo126
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

.Аз съм с бета 7, но постоянно ми влиза в safe mode . Някой може ли да потвърди, че със официалната iOS5 този проблем е решен ? Вчера ъпдейтнах през Cydia Mobile Substrate, но и това не ми решава проблема. Всеки път примерно като цъкна на прогнозата за времето през нотификейшън центъра и ме хвърля в safe mode.

А относно горното видео - никъде не показва,че е iPhone 4 а не 4s. Май не е много истинско.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами разкарай Mobile Substrate де!

Хюго, шорткъта към камерата се появява след двойно натискане ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това даже май не е iOS5, не видях прекия път към камерката на лок скрийна :smile:

Ако наистина вече може да се сложи Сири на 4ката ще е супер. :p

Прекият път към камерата се показва като натиснеш два пъти home бутона, а и до колкото виждам има Remainders и новата икона на Music.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А относно горното видео - никъде не показва,че е iPhone 4 а не 4s. Май не е много истинско.

Разцъкай Twitter и ще се убедиш колко е истинско. ;)

e0864a85b77ecb68.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...