Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Как да добавим вибрация при натискане на виртуалните бутони.


BANNN

Recommended Posts

:surprised: Изгубих си оригиналните файлове, някой ако може да ми прати

неговите за 3Gs !!! Иначе от месец го ползвам и си много добро.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Това е друго приложение , което кара вашият iPhone да вибрира когато натискате бутоните . Това е може би най доброто приложение от този тип, което намерих. Наслаждавайте се !

Vibrus3G1.0.1.zip

Свали

Теглите си горният файл, след което копирайте файла с име HapticKeyboard.dylib в директорията root/library/mobileSubstrate/DynamicLibraries/ и задайте права 777

Сега копирайте Vibrus3G.app папката в директорията root/applications/ и задайте права 777

Направете respring и иконата трябва да се появи!

А сега се наслаждавайте на приложението с приятни чуства като докосвате бутоните

Забележка

- Ако имате проблеми с приложението , не забравяйте да зададете права на папката vibrus3g.app 777 и вътре в нея на всички файлове да са с права 777

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

SpringVibe, още една алтернатива за добавяне на вибрация.

Предлага около 30 метода за вибрация, в следващи ъпдейти се очаква да се добавят и повече.

Лошото е, че не може да се променя дължината на вибриране и като цяло е доста неприятно, но предполагам, че в следващи версии ще доизкусурят и това..

iTouch не се поддържа.

Свали

Можете да си я свалите и от сорса на BeYouriPhone.

jpbfiu.jpg352m81t.jpg

xc3m02.jpg2hod8ad.jpg

Редактирано от Toni-
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Понеже за момента haptic old работи само при включени звуци при писане и отключване, ако ги махна ще си остане ли вибрацията?Някой пробвал ли е? Защото, лично мен ме дразнят тези звуци и ги изключвам по принцип.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мини в сайлънт с бутона, толкова ли е трудно да се сетиш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е тогава и звъненето ми минава в сайлънд...въпроса ми беше дали може да си остане вибрацията като ги няма звуците при кликането и заключването,а всички други звуци да са си на лице.

Ето разрешение на въпроса, който зададох по-горе. Ако ви дразнят звуците при отключване, заключване и натискане на буквите при писане на смс и др., просто трябва да замените системните звуци с тези от линка по-долу.В архива съм сложил "тихите" файлове както и оригиналните.

http://www.multiupload.com/BMW62OSBMK

Редактирано от changer
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеца по-късно...

До преди два дена всичко ми работеше на шест, но си сложих ето тази тема Nuray.theme и нещо се прецака. Замених отново оригиналните файлове със тези вибриращите от първият пост, но без резултат.Някой да се е сблъсквал с подобно нещо?

Благодаря предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може ли нов линк за деб фаила, че не работи никои от 2 -та

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Haptic Keypad Feedback OS4

mrctue.png

Само за 3G/3GS.

Рестартирате телефона след инсталация.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Привет,

При мен вибрация има на икони, но когато пиша на клавиатурата няма вибрации. Как да активирам вибрации и на клавиатурата?

Благодаря предварително

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Това са файловете от HapticVibrationOld.deb от xsellize, само че в iOS4 са с променено разположение - затова ако инсталирате от сидиа - няма да тръгнат. Нямах си друга работа днес сутринта и се разрових защо haptic...old не работи под iOS4 - след кратко ровене из control_ в deb файла(после съответно в OS на телефона), открих топлата вода :D

Тъй като не успях да препакетирам deb файла за да инсталира на новото място - ето ви файлчетата, поставете си ги ръчно:

Vibration property lists

Свали

Пътят за поставяне е същият, като в поста на @neol23 по - горе, разликата е че вибрира както при натискане на бутони, така и при лок/ънлок, скролване при настройки и пр. Също така е и доста по-силна вибрацията.

Не забравяйте да бекъпнете оригиналните файлове, или преди заместването да добавите разширение .bak.

Проверете правата на новите файлове преди рестарта!!! Обикновенно се получава разминавка в owner и group - след пействането, пише 1006 на двете, а трябва да са така:

Ownership:
Owner: root
Group: wheel
Access Permissions:
User: Read,Write
Group: Read
World: Read

P.S. Вибрацията е дзверска с тези двата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

а аз защо нямам SystemSoundVibrationPatterns.plist в n90 ?

с 4.1 съм Iphone4

Редактирано от headshott
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еххх...iFile нямаш ли? Пишеш в търсачката му пълното име на файла който търсиш, като настройваш да търси под hierarchy, а НЕ ПОД directory.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

SystemSoundVibrationPatterns.plist

SystemSoundBehaviour.plist

Някой има ли оригиналните файлове за 3gs, да ги качи че моите ги.....

Редактирано от pe6o666
Цензура
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Коя версия на Haptic е най-удачна за 3.1.3 ?

Тази версия иска лиценз ...

Ето ти начин да махнеш лиценза и 1.2.3 да си работи. Инсталираш версия 1.1 (в темата има линк, но е много стар и неактивен съответно),копираш haptic dylib и plist от Lybrary/Mobilesubstrate/Dynamic/ на pc-тo, махаш 1.1, инсталираш 1.2.3 и копираш файловете от pc-то в същата папка, рестарт и се радваш на HapticPro без досадни съобщения за лиценз :).

Инфото е от xsellize, направих го на моя phone, работи :).

П.П. Сега видях, че си с 3.1.3, но предполагам че ще работи и за теб (там е обяснено за iOS4)

Редактирано от akoae
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 месеца по-късно...

И на мен ми работи седмица-две ... После сложих от xSellize OLD версията и сега всичко си е ток и жица smile.gif !

Даже първо бях сложил пак от Сидия някаква друга версия на xSellize (Realistic Haptic), с нея стана пак така, работи и незнайно защо престана... Ама като че ли беше и по-нежна вибрацията и се усещаше по-слабо!

Абе старото и изпитаното си е ... НАЙ-ДОБРО - HAPTIC VIBRATION OLD от xSellize !

Готина екстра, мен лично много ми харесва!

НЕ ХАБИ БАТЕРИЯ - освен разбира се ако не пишеш по 200-300 смс-а или мейла на ден, тогава може и да има ефект върху батерията! Аз пиша по 10-15 смс-а и 5-10 майла дневно и батерията си ми държи от 2 до 5 дена, зависи колко говоря - гледам да съм с изключено 3G винаги (SBSettings 3G Off), освен при пращане на мейли или ползване на нет през телефона!

Инсталирах я от cydia ама не вибрира нищо!

От какво може да е?

Редактирано от Pe6o666
инсталирах я от cydia ама не вебрира нищп,от какво може да е
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо инсталираш пакет, без да четеш за коя ОС става? Поразгледай цялата страница над поста ти...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

Vibration plists.zip

Ето, тези са с дълга вибрация на клавиатурните бутони. Просто се разрови за файлчетата къде се слагат(има нови места), че не помня.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, ще се поровя като имам малко повече свободно време.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

System/Library/PrivateFrameworks/MediaToolboxFramework/тук едното, другото в подпапка N90. Малко съм попресилил дължината при натискане на бутоните по клавиатурата, но ще си поиграя да ги направя оптимални тия дни.

П.П. Свали си архива от линка в предния пост, гледам не си ги пипал? :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за улеснението!Утре ще ги сваля, че компа не ми е подръка.

Edit:Свалих ги на iPhone, т.е. без да искам.Не знаех, че става без safari downloader!

Edit 2:Оправих се и без комп!Мерси боку!

Редактирано от V304JOR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...