Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Gangstar Rio: City of Saints


The Shaman

Recommended Posts

45196205.png

Category: Games

Released: 2011-11-10

Version: 1.0.0

Size: 818.2 MB

Seller: Gameloft S.A.

Languages German, English, Spanish, French, Italian, Japanese, Korean, Portuguese, Russian, Chinese

Requirements Compatible with iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPod touch (3rd generation), iPod touch (4th generation) and iPad. Requires iOS 4.0 or later.

mzl.frcdnnsw.320x480-75.jpgmzl.gfeyipdd.320x480-75.jpg

mzl.iqolwnxl.320x480-75.jpgmzl.wbqaxuyg.320x480-75.jpg

mzl.kglgiode.320x480-75.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам един въпрос, в Apptrackr, има линкове за играта, но се теглят по отделно (по 200 МБ), а не цялата игра (800МБ)... И сега не знам как да я инсталирам на телефона... Малко помощ... :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сваляш всички архиви(части) от играта, разархевираш един и другите ще се разархевират в един файл(в случая .ipa). Писано е доста пъти!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Или не знам как става или просто не става... Досега търсих из форума, но не намерих нищо, би ли ми изяснил точно как да ги разархивирам един файл, а после и другите да се разархивират?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разархивирай само part01. След това ще видиш .ipa.

П.С. Ти мълчиш мълчиш, че изригнеш с... да не казвам какви въпроси.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен файла се казва Gangstar Rio City of Saints - v1.0.0-iDwaneo.h3ll.ipa.001 и самата иконка е бяла, няма как да я разархивирам... Единственото което мога да направя е да изтрия 001 и си става .ipa. И после какво?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А, да си настроил да ти показва и скритите разширения?

Няма да стане както я мислиш, помисли върху въпроса ми и ще се светнеш...евентуално.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, направил съм го, защото ми трябваше, сега ще го направя като преди и ще опитам отново.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако не е със скрито разширение, то вероятно е разделена с hjsplit(за мак се казва split&concat). Сваляш си го и действаш с него - пусни търсачката на форума, имаше я някъде май.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

За няма една седмица я свърших :D Много по-добра в доста отношения от миналата версия (Miami) но пък има неща които ако ги бяха прехвърлили от там тук нямаше равна да има играта...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

What's new in Version 1.1.0

Rio de Janeiro just got a whole lot wilder thanks to this first major update to Gangstar Rio. Check out all the new features coming to the City of Saints!

- Perform crazy stunts on the various new ramps added around the city.

- Hop inside the awesome new Monster Truck and crush anything in your path!

- Need more money for your gang? Take on new bank heist jobs as often as you like.

- Try on new swag including the SWAT Team outfit, Armored Police gear and powerful golden weapons!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...