Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iWipe Cache - Фикс за белите или липсващи икони (iOSDiagnostic,AdSheet,FieldTest)


mitkoiphone

Въпрос

Надявам се да намеря бързо решение и да отиде в коша темата, но след като намеря решение. Излизат ми бели иконите ... AdSheet, FiledTest, iOS Diagnostics, Setup и скритата със SBSetings iTunes.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Solution

Затвори всички работещи приложения

Отвори SBSettings, натисни "More", скролни надоло и натисни "Poof", увери се, че всички икони са на ON

Сега трябва да инсталира последната версия на libhide. Отвори Cydia и отиди в репото http://apt.thebigboss.org , намери го и го инсталирай или преинсталирай (трябва да си логнат като Developer ... Manage > Settings > Select Developer>Done)

Отвори SBSettings, натисни "More", "Mobile Substrate Addons" и се увери, че libhide е включен.

Направи рестарт на телефона (Home+Power). После ако желаеш може и да го изключиш с рестарт след това отново.

Отвори Installous или Cydia и инталирай някое приложение. Това трябва да ти реши проблема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Имаше го това Poof (скриването на иконите)при по-старите версии на СБС. Отдавна не джейлвам и сега не знам как е точно. Трябва да има алтернатива. Да, преинсталирай го.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Явно вече го няма при по-новите версии. И сега да му дам Turn off и след това Just boot ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пробвай просто с преинсталиране на либхайд да видим де.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Имаше го това Poof (скриването на иконите)при по-старите версии на СБС. Отдавна не джейлвам и сега не знам как е точно. Трябва да има алтернатива. Да, преинсталирай го.

Не е Poof, а Hide Icons и мисля винаги е било така unsure.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Може и да се бъркам, но си спомням една икона с един пушек и пишеше с червено Poof на нея. Може и да бъркам нещо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да да, от там всичко мисмя е вече както трябва. Инсталирах две програми след това и нямаше този проблем. Нищо особенно не направих, освен че reinstall-нах libhide.

Да да' date=' от там всичко мисля е вече както трябва. Инсталирах две програми след това и нямаше този проблем. Нищо особенно не направих, освен че reinstall-нах libhide.[/quote']

точно от там. Мисля че се оправи след преинсталация на libhide.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пууу, па една боза не почерпихте...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ами някой ако ме знае къде съм с удоволствие бих го почерпил :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Появяват ми се иконите, които съм скрил от СБСетингс-а и тия белите, които ги виждам за 1ви път, откакто имам айФон ....

П.С. сори, че давам линк от туитър, но съм от тела и ми беше най-лесно

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И при мен се появиха вчера, когато джейлнах ipad2. Проблема се оправи след respring/reboot.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Еми те ми се появяват за 3ти-4ти път вече и се оправят или с рес или от СБ-то - включвам и изключвам наново..... Ще е много тъпо, ако трябва да го правя всеки път след като инсталирам нещо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Мерси! Реинсталнах либ-а, ще видим какво ще стане. :)

Инсталирах една игра и пак излязоха наяве белите Епъл иконки + другите ми скрити икони... Изключих и включих libhide-а и се оправи. Други идеи!? Дано не трябва да го правя това след всяка инсталирана програмка

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Поне при мен, няма оправя. Всеки път ми размества иконките и се появяват ... един ресрпиг и се махат. После пак си нагласям моите и така ..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте,след като джейл-нах 4S всичко беше нормално,нямах никакви проблеми,но вчера след като си качих разни програмки ми се появиха бели икони,които не се махат и след рестарт.Някой може ли да каже как точно да ги оправя?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ми последното което свалих беше Angry burds seasons и като го махна се оправя да :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

А защо не промениш това 2G с 4S в профила си? Че някой ще се чуди, какъв Том-Том, какви 5 лева и бели икони.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

1bc8aa258265ecce.jpg

Ако наскоро сте се джайлбрейкнали вашето iOS устройство под iOS 5.0.1, има шанс иконите да са станали бели или дори да изчезнат. Иконата на Cydia може да стане "призрачно бяла". За щастие, ако това се е случило и на вас - или ако други икони се държат по странен начин - има безплатно решение, което е на разположение в Cydia.

Просто изтеглете пакет наречен iWipe Cache и вашите проблеми би трябвало да изчезнат. Самата апликация, според своите бележки гарантира, че всички изображения от всяка тема ще работят с Winterboard. Също така iWipe има силата да лекува болните джейлбрейкнати икони.

Можете да намерите iWipe Cache в Cydia Store, където е на разположение за безплатно изтегляне.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да, аз съм :smile:

Редактирано от Veselin Minchev
Цитиране на предходен пост
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...