Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви


Grievous

Recommended Posts

ProTube напълно се вмества в оригиналната YouTube.app с леки предимства. В ProTube може да търсите, да гледате видео в HD или SD, да управлявате акаунта си, коментари и т.н. Също така можете да изтеглите неограничен размер на видео от YouTube след което да го гледате офлайн, дори с HD качество.

Можете разбира се да изтеглите само mp3 аудио и да слушате песните когато пожелаете. Изтеглените файлове се показват в красив интерфейс, показващ размер, дата, дължина и обложка. Запазените файлове (videos/mp3) могат да бъдат преименувани, изпратени по електронната поща или изтрити.

По време на свалянето следите скоростта на теглене и оставащото време. ProTube блокира досадните реклами, което прави разглеждането/свалянето още по-бързо. Броя на едновременните сваляния е неограничен. Airplay също се поддържа, така че можете да излъчвате видео към вашия телевизор. Enjoy. ;)

ProTube 1.9.5

Свали

За да активирате, натиснете просто бутона "Crack Me". Трябва да сте свързани чрез WiFi или 3G за да се изтегли лиценза!

8700a324581bbb34.PNG13709e5d914bfcac.PNG

062ac367afeae872.PNG337b3d552cea3cf0.PNG

c3e05eead3c86455.PNG607a22ccda24af78.PNG

Приложението може да бъде закупено от Cydia срещу $1.49.

Версията за iPad може да намерите тук.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Нито една от 2-те версии не работи. :mellow: Предишната версия ме вкара в safe mod, а тази ми крашва.iPhone 4 iOS 4.3.3. Иначе изглежда супер! :p Ако някой е намерил решение, моля да сподели.

П.П. Сега я инсталирах на ново и тръгна. Извинявам се за спама... :offtopic:

П.П. 2: Не искам да кажа, че проблема е в програмата, по-скоро се чудех да не би да е от телефона, но за сега всичко работи. Забелязвам обаче, че някои клипове продългават да упорстват, че не са за mobile и не иска да ги възпроизведе.

Редактирано от Jorky_pld
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Приложението не изисква никакви депендънс, така, че не би трябвало да има проблеми. Тествал съм го на достатъчно телефони и работи безупречно. Инсталирам го ръчно чрез iFile, като използвам файла в първи пост.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нито една от 2-те версии не работи. :mellow: Предишната версия ме вкара в safe mod...

... Забелязвам обаче, че някои клипове продългават да упорстват, че не са за mobile и не иска да ги възпроизведе.

Еее, не се ли научихте че сейф мод е функция на мобайл субстрат?! Влиза ли в сейф, значи субстрата или нещо в него се оаква, не че приложението не е наред.

Упорстването се дължи на ъплоудъра на клипа - ако той не иска да е available for mobile, спасение няма. Много от official клиповете, тези на Vevo и пр., не са достъпни за мобилно устройство - за да не можете да ги свалите ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да след известно време достигнах до това заключение, понеже всички други клипове, които могат да се гледат могат и да се свалят.А относнто субстрат-та не знаех, че е от него.

П.П. Сега вече знам, за което Благодаря. :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как мога да направя сваленото видео от тубето под плейлиста,така ,че даден клип като привърши,да започне автоматично следващия,понеже си пускам клипове на двд-то ми в колата и постоянно трябва да пипам айфона след края на всяка песен!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен само в 360p ми дава да свалям видео, дали само на такива попадам незнам (бая търсих по качествено видео)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди минута свалих този клип с качество 720p. Ако искаш пробвай го. http://m.youtube.com/?rdm=4pauejnbi&reload=3#/watch?v=AvYpbkIBsEA

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Я напишете името на изпълнителя и едно 1080p отзад. ;)

5b10ec1e28463cc6.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бих те ли ми казали как се прави и дали е възможно създаване на плейлиста,като преключи даден клип да започне друг!? Благодаря на отзовалите се!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

От 2-3 дни не мога да свалям нищо!!! Има ли някой с такъв проблем?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен е така. Постоянно ми пише "No video". Пратих допитване. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Да лошото е, че MewSeek и ProTube свалят песните в различни дириктории. Трябва да се местят и после да се трият. Намерих някакъв tweak за iFile, Gremlin, но нещо не мога да го подкарам. Както и да е thanks, с mewseek e достатъчно добре. Поздрави!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеца по-късно...

Mисля, че е в синфул или xsellize го имаше кракнат bridge-a. Бачка си, както подобава. Тъпото е, че при синк не ги слага свалените песни на компа. Само ако се импортира като подкаст.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има ли начин да се гледат клиповете във fullscreen, без да се вижда менюто долу, както и статус бар-а?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

ProTube 1.9.7-1

What's new:

* Improved download engine

* UI improvements

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам кой oще ползва този туийк при наличието на толкова добри youtube приложения в appstore (за които не е нужен джейл :) ). Лично аз ползвам от доста време mctube. Има всички функции за теглене, както и добър интуитивен дизайн.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз го ползвам, проблем ли е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...