Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Cloud Connect Pro


johnnybravo

Recommended Posts

mzl.ekouvhbj.175x175-75.jpg

View on iTunes

universal.png This app is designed for both iPhone and iPad.

  • 11,99 €
  • Category: Business
  • Updated: 26 October 2011
  • Version: 3.7
  • Size: 26.8 MB
  • Languages: English, Basque, Chinese, Dutch, French, German, Japanese, Korean, Vietnamese
  • Seller: Antecea Inc.
  • © 2011 Antecea Inc.

Rated 4+

REQUIREMENTS:Compatible with iPhone, iPod touch, and iPad. Requires iOS 3.2 or later

Едно невероятно мрежово приложение. До момента съм закупил доста подобни от AppStore, но това е All in One :smile:

С помощта на Cloud Connect Pro, можете да си комуникирате с всичките си споделени устройства през интернет и да трансферирате файлове помежду им.

img18.png

Приложението е универсално и работи както на iPhone, така и на iPad. Интерфейса за iPad е много удобен за работа, защото можете да си разделите екрана на две части, подобно на Total Commander, можете да маркирате един или повече файлове и да ги Copy & Paste или направо Drag & Drop :smile:

img19y.png

Основно го използвам за копиране на файлове от Dropbox към някое FTP или SFTP. Програмата вижда цялата ви музика и всички снимки, така че можете да ги споделяте където си поискате.

Друга полезна функция е поддръжката на VNC и Remote Desktop.

edit: Още една от полезните функции е стриймването на медия файлове ;)

img20t.jpg

Добре е да си сложите User & Pass от Settings на програмата -> Cloud Connect Pro Network Drive -> User & Pass.

Така няма да може да ви се ровят случайни хора в снимките и музиката ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Приложението е уникално!

Sent from my iPad using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо нещо немога да подкарам компа да се вижда на iPad-a ? Не ми дава да се свържи?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Малко повече инфо, кракната ли е програмата и коя версия е, слагал ли си парола и т.н, защото при мен всичко си работи супер.

screenshot20120226at502.pngscreenshot20120226at502.png

Сега пробвах от един Windows и пак няма проблеми.

screenshot20120226at517.pngscreenshot20120226at518.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С версия 3.0 съм от Installous, защото нещо не ми дава да изтегля 3.7 пак от там. Програмата е кракната.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Виж в settings какво IP ти е дал рутъра и го напиши ръчно, но не както е на снимката така:

\\192.168.1.11

img54f.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Качих новата версия, 3.7, но пак без ефект. Пиша адреса който ми е дал рутера, но не ми отваря нищо.

П.П. Днес пробвах на компа където работя, там се свърза без проблем с него. Защо вкъщи не става, явно нещо настройките на самият комп.

П.П.1. А трябва ли да са в една WiFi мрежа компа и iPad-a за да може да се свържат?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може ли малко помощ?Ако може някой да направи едно ръководство за програмата,понеже аз неможах да се оправя :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С кое от всичко не можа да се оправиш и какво искаш да направиш с програмата всъщност?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

аз се вързах но не можах само да разбера как мога от телефона да виждам папките на компа

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

What's New in Version 4.0

* RDP

- Azerty and Qwertz keyboards

- Implemented optimizations for better performance on slow network

* Bug Fixes

- Dropbox failure to copy to root folder

- Crashes

После мога да направя няколко шота ръководство, но със сигурност ще пропусна нещо, защото програмата е с доста голям набор от функции.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 месеца по-късно...

Вчера я инсталирах и аз и сам много впечатлен. Виждам всичко от телефона, а от двата си компютъра (съответно на МакОС и на Уиндоус) виждам телефона. Заключването с парола също работи. Виждам ТаймКапсулата си през интернет отвън и компютрите си също отвън. Само не можах да видя служебния си компютър, но с това ще се примиря. Отлично приложение, което определено си струва парите!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ми хареса от малкото, което видях.

Ремоте може да е добра, но за работа с файлове няма нищо, което да си струва парите, а и сега е намалена дори.

Не стриймва филми, нито към други плеъри и дори не открих как се правят url.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моля да не заблуждаваш потребителите, програмата е супер, стриймва филми, а за работа с различни файлове между различни устройства, просто няма аналог!

Провбвал съм много програми и имам база за сравнение. Ето един списък, с проложения, които съм закупил, но от момента, в който си свалих Cloud Connect Pro, не съм си купувал нищо друго, също така спрях да използвам и останалите, защото тази е комбинация от всички взети заедно.

screenshot20121221at732.png

Интерфейсът, който са направили за iPad е още по-удобен за работа и наподобява на Total Commander. Можеш да си разделиш екрана на две и части, в които части да си отворил две устройства и да копираш каквото искаш помежду им. Аз например така си държа доста неща в Dropbox и няколко FTP сървъра. Постоянно ми се налага да копирам различни файлове към различните си устройства - Apple TV, Time Capsule, Dreambox и т.н. като в повечето случаи ми се налага да го правя отдалечено.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да. Много е добра, направо не мога да повярвам, че толкова време свалях разни файлови мениджъри, платих за тях общо повече пари, отколкото за тази и в крайна сметка не намерих това, което исках, докато случайно не се натъкнах на тази програма. Стриймва си, но само епълските формати. Дразни ме обаче това, че няма ландскейп.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моля да не заблуждаваш потребителите, програмата е супер, стриймва филми, а за работа с различни файлове между различни устройства, просто няма аналог!

Нима вече не може да имаме мнение или .... ?

Програмката Не ми "стриймва" или поне аз не успях, докатао не ми обясниш обратното моля не заблуждавай хората - Как гледаш филми с помоща на тази програма, примерно ? Без да ги сваляш на устройството.

Edit: Не до прочетох мнението на колегата @ayl, който споменав, че стриймва само един формат. Вероятно е така, защото аз с .mkv не успях. Не е болка за умиране, но поне да ми правеше URL , което също не видях как става.

Редактирано от iPhoneman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дано мнението ти не е продиктувано от 21.12.12 г.

За програми от този тип се доверявам изцяло на колегата. Не веднъж ми е помагал, а бързината с която го прави е замайваща.

П. С. Оп, Жорката ме изпревари. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз я ползвам!Светнах се от jhony!Ползвам я за да си прехвърлям снимки от телефона на Time Capsule!Не съм открил друга с която да съм успял;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще се инсталира.

Джони до сега не ме е подвел,така че мога да кажа че се доверявам напълно на мнението му.

iPhoneman,трябва да ти се напише ръководство за ползване ли,за да не пишеш глупости?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Файловете, които пускам са .mp4 или .mov. Практическото приложение на програмата е голямо. Както казах може да се прехвърлят файлове от различни сървъри, които са пръснати по света, така и между устройсва, до които имате достъп. С тази програма на практика си менажирам всичко, до което имам достъп. Направил съм един клип с някои от функциите, които ми се налага да използвам най-често. Във втората част на клипа съм показал и как пускам видео стрийм. Програмата много добре си взаимодейства с Downloads - Downloader & Download Manager, през която си свалям каквото ми трябва. Също ми се е налагало да разархивирам някои .rar файлове, което правя с iUnarchive и после прехвърлям съдържанието на архива в Cloud Connect Pro. Преди използвах ezShare Pro, но и спряха поддръжката още през 2010г. Уверявам те, че се старая да използвам джаджите както за забавление, така и за работа и винаги търся най-практичният начин за това. Ако имаш някакво по-добро приложение за тези цели, ще се радвам да го споделиш с нас. Що се отнася до стриймването на видео файлове .mkv .avi и т.н. има си специално за целта плеъри, които всеки от нас има на телефона или таблета. Аз използвам OPlayer и Buzz Player, не казвам, че са най-добрите, но нямам ядове с тях :smile:

Кличето ще го кача после от офиса, защото сега съм през бисквитка, през нея винаги ми се прецаква качеството на картината, а iPhone през 3G не ми позволява да качвам HD Video.

edit: Не агитирам никого да си купи това приложение, просто споделям възможностите, защото ако на мен някой ми го беше показал преди да накупя куп подобни, но безполезни програми, щях да си спестя както главоболия, така и средства.

FileBrowser: 4,49 €

ezShare Pro: 14,49 €

FTP on the Go PRO: 8,99 €

iFiles: 4,49 €

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

edit: Не агитирам никого да си купи това приложение, просто споделям възможностите, защото ако на мен някой ми го беше показал преди да накупя куп подобни, но безполезни програми, щях да си спестя както главоболия, така и средства.

Много добре правиш дори, че споделяш и благодарение на темата ти купих приложението, за което не съжалявам, но ми направи впечатление, че не стриймва филми и също не прави URL(ако не греша), а това е което най-често използвам. Не вярвам да е проблем да се вмъкне, като опция в приложението и за тези пари би било добре да го има.

Плеъри има да, така е, но oPlayer не чете звук(на някои филми), а Buzz е единственият, който движи идеално, но пак трябва да се купува, вече за 5ти път, знам ли колко станаха ;).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Apple tv-то по какъв начин го добавяш?

Edit: Светнах се:)

Но ми отваря тези папки....

2eta4upy.jpg

Как да стигна до "mobile"?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...