Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

AppCake за iPhone и iPad


The Shaman

Recommended Posts

Още един аналог на Installous, но с него могат да се свалят и .deb файлове на приложения от Cydia. Трябва да добавите в Cydia, репото: http://cydia.iphonecake.com/

В него ще откриете приложението AppCake+ за iPhone и AppCake+ HD за iPad.

3198df6274af7eb0786fe90ab8f168bb.jpg6d809b8dcfe0198b1b757c7fb82710ac.jpg

0b3581278bda02600d72e7bc2837a3cd.jpg95958bcd0b1551c878ee3e3a221246cd.jpg

1963746b74f06291cde83d8c3c27c296.jpgb81fe5214becf4aa8b98760452dc5432.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеца по-късно...

post-63-0-09344600-1346843682.png

AppCake

Version: 3.0

Category: Utilities

Seller: iPhoneCake

Publish Date:2012-09-04

Price: Free

Напълно обновено AppCake+ 3.0

Съвместимо с iPhone4, iPhone4S, iPad2 и New iPad!!

post-63-0-08783900-1346843751_thumb.pngpost-63-0-02603300-1346843758_thumb.pngpost-63-0-64285800-1346843767_thumb.pngpost-63-0-97078600-1346843774_thumb.pngpost-63-0-68180500-1346843783_thumb.png

Download .ipa

Свали

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Приложението изглежда добре, но има доста какво да се желае още до като стигне нивото на инсталос. На мен примерно ми показва ъпдейти на 4-5 аппа, които вече са ми ъпдейтнати до последната версия. Няма и голям избор от линкове за сваляне и като цяло усещам след инсталирането, че телефона ми започна да забозва леко.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това със забозването не се наблюдава при мен. Ползвам го от доста време и съм доволен. Като цяло, при тях има доста неща, които не можеш да намериш в instalous/appckskskajjak...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Новата игра на Геймлофт, например я има навсякъде, но не и в instalous ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеца по-късно...

Не знам апсинк 50+ на петицата бачка ли - някой да каже. Иначе, рецептата е appsync50 + ldone 2.0 с терминал или айфайл и после апкейк с терминал dpkg -force-install...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен си работи, та недоразумението е другаде. Съдейки по постовете ти, имаш проблем с всяко едно приложение, което сложиш!!! Къде е недоразумението!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам апсинк 50+ на петицата бачка ли - някой да каже.

Аз съм качил на 5цата някакъв, който се води 6.0 от репото на Bl00dra1n и нямам забележки за сега.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Току-що си джейлнах телефона и сложих апсинк 5.0+ но не мога да тествам нищо, понеже апкейк ми забива след буквално секунди работа. Ще пробвам да видя за 6.0 дали ще ми върши работа (с 6.1 софтуер на телефона съм).

EDIT: Потвърждавам че AppSync 5.0+ работи на iPhone 5 с iOS 6.1. Appcake си забива защото не е направена хубаво явно. Сложих си кракнато приложение през iTunes без никакви проблеми и даже между забивките успях и 2 игри да изтегля за пробата през Appcake.

Редактирано от BrainClot
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И на мен почти всеки път крашва. От 8-9 отваряния един път съм успял да изтегля нещо:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Очевидно приложението има проблеми с някои телефони! Хайде да видим колко човека ще се похвалят... Старт!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвайте iFanBox и 25PP - нямат проблеми и показват update-и. (и двете са fullscreen при 5-ца)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

AppCake 3.8

П. С. Някой има ли подобен на моя проблем?

Стартирам приложението и веднага ме изхвърля. Вчера репото им беше долу, но днес се рефрешва нормално. Значи не е от това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Хм, странно, през 3G работи, през WiFi не иска.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 месеца по-късно...

Изгледа на новия AppCake, който се очаква да излезе до дни.

egyga2e3.jpg2a9a7e7u.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Някой намери ли fix за appcake или appsync? Не разбрах от къде точно идва проблема ..от самата програма или от appsync-a :( Инсталирах appsync 7+

iPad mini 16 wi-fi - ios 7.0.4 jailbreak.

Редактирано от slepiqt
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами след като сваля дадено приложение и се опитам след това да го инсталирам.. install failed :(

Гледах едно клипче в youtube което описва, че трябва да инсталираме installos, а след това с iFile да преместим .ipa файл от appcake към installos и от там да се инсталира.. но уви и този вариянт не работи :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...