Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Box for iPhone and iPad


BulgarianSS

Recommended Posts

box.jpg

Програмата служи за споделяне на файлове между вашите устройства,както и между други потребители посредством линкове.

Максималната големина на файла,който може да качите на веднъж е 250 МБ,като може да се ъпгрейдне до 5 GB чрез абонамент.

Обичайното свободно място,което се предоставя е 5 GB,но чрез този линк,поне докато е активен можете да се сдобиете с 25 GB при нова регистрация.

25GB място чрез този линк.

50GB място чрез този линк.

Големи благодарности на roll2puff и DreamcatcheR за линковете.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дам.. програмката е екстра! Ползвам я още от както излезе и смело мога да кажа, че върши чудесна работа за споделяне. Препоръчвам и самия сайт, който можете да отовите от тук www.box.com.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И какво и е доброто? Хайде качи файл от телефона в нея, не снимка. Dropbox няма равна, а в тандем с iFile и SDM, нали се сещаш какво става? ;)

П. С. Забравих да спомена. При Dropbox нямаш ограничение при качването на файлове, стига да имаш място. Копи и пейст на компютъра в папка Public на Dropbox и воала.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Плюса е в мястото,което ти отпускат,а именно - 25 GB.

Иначе и аз съм фен на Dropbox-a,но и това не е за изпускане. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В комбинация с Attachments.me могат да се постигнат интересни неща:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не може да се постигне. В iFile се крие ключето.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хубавото е че е почти същото за десктоп като дропбокс освен лимита за големина на файл, незнам как е качеството на услигата само защото Дропбокс са желязо!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хаха.. в iFile има поддръжка на Box-a не виждам защо да не можеш да качиш файл от там....? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хайде на мен невежата ми кажете от къде да копирам линка, че не го намирам? Искам например да го споделя тук във форума.

П. С. Защото от Drop-а става много бързо - има няма 30 сек.

http://www.youtube.com/watch?v=JgcimS2iajA

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз също използвам Dropbox и не искам да си помислям за друго. Върши ми перфектна работа. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да,но тук имаш 25 GB,които с удоволствие използвам!Засега предимно за музика!Момента с шеринга е въпрос на време!

И малко извън темата ....CloudMe

post-2354-13605752515204_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Регистрация в box имам от 3-4 години. Щом досега не са направили шеринга, забрави. Пък и кой знае какво ще слагам в тези 50GB. От Dropbox пращай редовно покани и може да ги увеличиш прилично. Аз сега съм на 3 и нещо GB. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз в box имам от бая време акаунт, но като се замисля за нищо смислено не го ползвам.. На мен ми даде безплатно 50ГБ при регистрацията тогава, това ме изблазни :p A иначе дроп-а е по-добър, но много скъп ако ти трябва повече пространство. В момента имам направени 10гб от покани, но все пак.. Ако тръгна да го ползвам, както си трябва...

Ето ви линк за нов акаунт с безплатни 50gb, по принцип промоцията е за Dell потребители :) :

https://www.box.com/signup/o/dell_50gb_give_get

Sent from my iBrain using iFingers

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По принцип не е за Dell потребители, тъй като и аз вчера си направих, а нямам нищо общо с Dell. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ми стана ясно, мен ли визираш, но ще подмина поста ти за сега ;)

Ти като се регистрира, такъв мейл не получи ли ;)

post-63-1360769024,8184_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Идалго, промоцията е именно за Делл потребители - била е разпратена на тях. НО - линкът работи на всички компютри и затова го споделих. Не разбрах от какво си недоволен. Хайде да сложим точка и да се пише по темата вече.

Редактирано от DreamcatcheR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Нова версия:

yza6y6yb.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...