Премини към съдържанието
View in the app

A better way to browse. Learn more.

BG iPhone

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Новата реклама на ЗАГОРКА

Featured Replies

Публикувано

Здравейте. Някой разбира ли новите реклами на загорка. До сега видях 2 нови и не хващам никаква логика. Аз ли съм тъп или има нещо "велико" в тях , особено тази с Майкъл Болтън.

Event from Iconoclast using DT & SX

Публикувано

Всяка вечер умувам над тях... Нищо не схващам. Щяло да има развръзка :D

Публикувано

Аз се отказах да пия загорка след тази реклама :smile: Нещо много "гейска" ми изглежда цялата работа (простете ми за израза).

Публикувано

Аз, съм се отказал отдавна, по - точно откак на една бира 330мл, дрегерът ми показа 0,45!!! Също ме отказа фактът, че загорка ръгат царевична фруктоза в бирата! Аре, не! Мерси.

Публикувано

Снощи беше тема на разговор, след като я излъчиха. И аз не отбрах нищо.

Публикувано

Самия факт, че има цяла тема и се дискутират нещата говори за това, че колегите са си свършили работата. :smile:

Публикувано
  • Автор

Мисля , че брадатия от първата реклама когото го целува мацката пие бира с някакъв нов етикет. Демек той е модерен , а другия , готония е ????

Event from Iconoclast using DT & SX

Публикувано

Прав си.

Целта на всяка една реклама е да се обсъжда продукта/услугата.

Явно са успяли.

П.П.

Пия Стела или Шуменско Премиум-другите бири някак не са ми по вкуса,камо ли Загорка.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Публикувано
  • Автор

Аз лично "ползвам" каменица щото колкото и да изпия не се очагьосвам. Особено пък загорката , от втората и забегвам. Затуй не се разбирам с нея.

Едно време и шшшшшшшш беше ОК ама нещо им закуца рецептата.

Event from Iconoclast using DT & SX

Публикувано

age3agyz.jpg

Ммммм уникална :).

Публикувано

Аз се лигавя с едно радебергерченце :)

Публикувано

Рекламите в днешно време ги правят най-вече атрактивни. Напразно е да се опитваш да „разгадаеш“ смисъла им, защото няма такъв, единствената цел е да се продаде продуктът.

Редактирано от Pe6o666
Не пиши с наклонени букви!

Публикувано

Аз харесвам рекламите. В днешно време все по-малко са качествени. Тази нито ми възбуди любопитството, нито ще ме накара да изпия една или повече бири! Даже напротив. Просто и аз като голегата по-горе, се запитах дали ми има нещо ;)

Публикувано

Това е бирата за мен: https://m.youtube.com/results?q=commercial%20palm%20breweries#/watch?v=I0m8y-lchC4

Незнам дали се намира в нашата Родинка.

Публикувано

Аз харесвам една украинска, Славутич, но я няма тук :) Веднъж годишно я пия :)

Публикувано

Като сме се заприказвали за реклами на напитки:

На Загорка още не съм я гледал. Преди им бях абонат, ама нещо ме изгубиха. Сега подпийвам (по каса седмично) Каменица. Иначе най-добрата, която съм опитвал до сега, за мен си остава Столично тъмно.

Публикувано

Според мен в рекламата и двамата пият един и същи вид бира. Може би рекламират нов дизайн на бутилката и новата опаковка отгоре при капачката. Иначе и аз не разбрах какво точно е връзката в тия реклами ;)

Публикувано

Самия факт, че има цяла тема и се дискутират нещата говори за това, че колегите са си свършили работата. :smile:

Откъм обсъждаемост - да, но откъм покупка - категорично не. Много им здраве :smile:

Като сме заговорили за екзотики, умирам за Murphy's Irish stout. Лошото е, че тази която се продава в източна Европа е пълен боклук и няма общо с истината. Също харесвам Kirin и Red Stripe, но вече никой не ги внася.

Публикувано

От 2 години съм минал на вайс бири (така наречените живи и не филтрирани бири) , а и напоследък по големите вериги постоянно има на промоции различни такива на цени за кенче от порядъка 0,90-1,30 лв.

Публикувано

Преди да пишете прочете заглавието на темата.

Публикувано

Откъм обсъждаемост - да, но откъм покупка - категорично не. Много им здраве :smile:

Колега, само вметвам, че маркетинговите инструменти и резултати не се обвързват само с покупката, но за да не ставам досаден на аудиторията, спирам до тук. ;)

Публикувано

Откъм обсъждаемост - да, но откъм покупка - категорично не. Много им здраве :smile:

Като сме заговорили за екзотики, умирам за Murphy's Irish stout. Лошото е, че тази която се продава в източна Европа е пълен боклук и няма общо с истината. Също харесвам Kirin и Red Stripe, но вече никой не ги внася.

Така е преди 12-тина дни бях в Дъблин за St. Patrick's Day и имах възможността да пробвам няколко местни бири включително Мърфиса и Гинеса, които бяха страхотни. Разбира се, нищо общо с това, което съм пил тук и в няколко други държави. Вярно, че в пъбовете ми ги сервираха наливни, а разлика между наливна и бутилирана бира винаги има, но бутилираната, която е за износ винаги ще е по-различна, слагат се повече консерванти и докато стигне до крайния потребител след месеци по складове, товарене-разтоварване, клатене и др. ... абе общо взето има много фактори, които променят вкуса и качествата на бирата, нормално е тук да е с друг вкус, но това не се прави умишлено. Говоря за бири, които са внос, не за такива като Хайнекен, Карлсберг, Корона и т.н. които се правят тук или в съседни на нас държави, там разликата е ясна от какво е. А и бирата не е като уискито, водката и другите спиртни алкохоли, които като ги бутилираш и след 1 година като ги отвориш ще са си пак същите.

П.П. Напоследък от българските бири най ми харесва Пиринското, за мен в момента е може би най-добрата българска бира на пазара. (лично мнение)

Публикувано

И нея я прее...полека - лека.

П.П. За разликите в Мърфийс и другите - имам предвид, че съм опитвал истинска, както наливна, така и бутилирана. Консерванти в продаваната по кралството няма. Тази която видях тук в карфур, беше произведена незнайно къде, в Ирландия не е със сигурност. Кутийките си приличаха на чисто менте, с едни замазани букви...а, на вкус, няма да ти казвам за какво дърво иде реч. Старозагорския хайнекен ми уби цялата фенщина към марката - изпия ли две бири вечер, на другия ден ме блъска главата. Пробвано десетина пъти, да отсея евентуална причина в мен.

Публикувано

Айде и аз за бирите.И за мен пиринското е най добрата българска,но много слаба дистрибуция.Иначе хайнекена май 330 не се прави в Бг и на мен ми харесва.

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

Разглеждащи в момента 0

  • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

Account

Navigation

Търсене

Търсене

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.