Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Pocket Tunes Radio


Grievous

Recommended Posts

Страхотно радио, което надмина очакванията ми. Много музика, възможност да се запише във формат mp3 (записа се съхранява във var/mobile/Applications/xxxxxPocket Tunes/Documents/PtRecordings) и вече избор/смяна на скин.

http://itunes.apple.com/linkmaker/

Теглите, разархивирате и папката PtSkins поставяте чрез iFunBox във var/mobile/Applications/xxxxxxx/Pocket Tunes/Documents

Ако нямате тази папка си я създавате. Скиновете вече могат да бъдат изтеглени без препратка към iTunes и $0.99. Отваряте Pocket Tunes и горе в ляво ще видите иконката, натискате и Get More Skins.

2ywyc21.pngb67grb.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само да добавя. Скиновете в архива са мисля 8, като съм премахнал Christmas Skin, който е безплатен, но така и не ги виждам останалите. Налични са само тези предлагани от самата програма. Все още търся вариант. Не са кой знае какво, но колкото повече, толкова по-добре. Нека има.:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За програмата мога само да кажа 6+ в коминация с Backgorunder няма равна ! Колкото до каталога при мен само първия път беше мудно после става доста бързо (пуснах го за тест, не бях я ползвал от околко 2 седмици) ! Към функциите можеш да добавиш, че има възможност за директно пускане на радио от някой сайт през вградения браузър (разбира се когато то поддържа даденя там формат), което доста удобно. Имам обаче неприятен проблем със станциите във *.ogg формат - постоянно прекъсва (ползвам я само през wi-fi, като интернета ми 45mbit), интересното е, че при тези които използват mp3 стрийминг го няма проблема независимо от качеството/битрейта на станцията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Би било добре да може да се настройва буфера, а и някой ако ме свете как да добавя поддръжка за AAC+ decoding допълнителния плъгин, равен няма да има.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм много доволен от програмката благодаря на Grievous и за скиновете :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Супер е!

Grievous отдавна ме светна за това и още не съм му благодарил!

Е, благодаря :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да попитам на всички ли се получава това с скиновете?Защото при мен не!Слагам папката със скиновете в папката на програмата (където е посочил Grievous) respring или reboot и нищо не се получава ,като дам на get more skins и имам само default ?Някакви идеи за оправия ?!?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само да добавя. Скиновете в архива са мисля 8, като съм премахнал Christmas Skin, който е безплатен, но така и не ги виждам останалите. Налични са само тези предлагани от самата програма. Все още търся вариант. Не са кой знае какво, но колкото повече, толкова по-добре. Нека има.:)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не разбирам какво се оптваш да ми кажеш Шамане?!?Скиновете ги имам и ги слагам където е посочено но програмата не иска да ми ги намери/отвори като я цакна.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Натисни върху Get More, като ти отвори скиновете натисни върху тях и ще ти изпише "download" .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С метода на johnybravo не се получава. От клипчето видях, че на него го изхвърля почти веднага, докато при мен зарежда 9-10 секунди.(ако е въобще от значение)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...
  • 5 седмици по-късно...

Аз също видях вчера, че е 5.5.3. Някой да я сложи и да провери в About какво пише. Ако е така ще затрием.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

На 3GS пали та огън се вдига. Тествана и работи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен не пали, ARMv7 ?

Защото е кракната за 3Gs! Ся да можем да я направим и за 3G (ARMv6) ще е огън!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • 3 месеца по-късно...

Pocket Tunes Radio 5.5.8

What's new:

- Version 5.5.8 fixes some uncommon crashes at startup or when playing certain recordings and podcasts.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...