Публикувано Ноември 28, 20169 гд След бара в събота, телефона ми изглежда така. Проверих конекторите - не е от тях. Това ми е трети дисплей за последните два месеца, като предния имаше вертикални линии. Сега се чудя тези хоризонтални линии дали са от дисплея или са от платката, да знам дали да поръчвам ли пак дисплей или телефона за е за боклука. Не мисля, че е полят с нещо, по-вериятно е да съм го изпуснал или ударил някъде. Телефона има и светеще ябълка на гърба, но тя е възраза към подсветката на дисплея. Тъча работи дори и най-доло. Редактирано Ноември 28, 20169 гд от momchil_g
Публикувано Ноември 28, 20169 гд Три дисплея за два месеца!? Ти в бара мъртъв ли се правиш, че не си спомняш какво е станало Аз бих обърнал внимание на модификацията, която си правил! Светещата ябълка.
Публикувано Ноември 28, 20169 гд Автор Ми изпускам го няколко пъти и пада на кофти място. А светещата ябълка я изключих, тя се връзва за други пинове на самия дисплей. Поръчах нов вече. А това е светещата ябълка http://www.ebay.com/itm/232085245919?_trksid=p2060353.m2749.l2649&var=531287202337&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT , но не се връзва за цялата подсветка, а само за 3 пина. И половинат дисплей свети ярко, другата половина не. Но както написах махнах я.
Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате