Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Panorama 1.1.2.0


Grievous

Recommended Posts

Приложението Ви позволява да добавите панорамни тапети за iPhone! Хоризонтално скролиране! Panorama също ви позволява да контролирате видимостта на лентата за състоянието, фон и цвета на иконите. Много удобна за SBRotator.

http://itunes.apple.com/linkmaker/

2v0yd4w.png2ntzjbm.png

45 Panorama Wallpapers от PunkoHead

mrctue.png

И още малко тапети. В архива са включени .deb файл на Panorama Wallpapers, beach theme и field theme.

http://itunes.apple.com/linkmaker/

goodmorning.th.png mighty.th.jpg surreal.th.png

thx to Syphr

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След инсталацията на програмата, отидете в Cydia и изтеглете "Panorama Wallpapers". Безплатно е :)

Работи със SBRotator перфектно :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И на мен страшно много ми допадна програмката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Ето и още малко тапети. В архива са включени .deb файл на Panorama Wallpapers, beach theme и field theme.

http://itunes.apple.com/linkmaker/

goodmorning.th.png mighty.th.jpg surreal.th.png

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За 8 часа ми изконсумира 15% от батерията в offline режим.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не ми се вярва да е от програмката (mm), виж да не е от нещо друго. Аз не забелязвам да харчи повече батерия

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен не ми точи също.Може да е от друго приложение,което си инсталирал наскоро.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Исках да я пробвам... но телефона ми заби след респринг-а... и сега след рестарт не иска да тръгне. Както си показва ябълката се появява и анимираното лого на респринг-а и спира.. къде точно се е качила програмата за да я изтрия през WinSCP-to ? Благодаря предварително

Оправих се... изтрих я от няколко места... Preference Loader, Mobile Substrate (май май) и Applications... не си спомням точно 3-те места, че влизах навсякъде и където видя трия и взе та тръгна телефона..

Редактирано от Razer
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Panorama 1.1.1.1 излезе в Cydia. За съжаление не мога да ви кажа какви са промените, защото дори там не ги пише :D

Dox.bg - Свали

----

Razer, при теб явно се е получила някаква засечка с друга програма, защото при мен си върви идеално :D

Пробвай с новия ъпдейт ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Punko... пак не става. Явно си имам някакъв конфликт и сигурно е от iPhoneVM (Virtual Memory), но пък без нея играта We Rule ме изхвърля след 3-4-тата минута понеже се претоварва и свършва рам-та :D Явно си трябва ново iPhone-че ;) Благодаря ти все пак!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Panorama 1.1.2.0

http://itunes.apple.com/linkmaker/

Ново:

- съвместимост със SBRotator

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Моля за нов линк за тапетите от първия пост, благодаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А на стария какво му е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами дава ми това "This file has been removed from the server, because the file has not been accessed in a long time." Става въпрос за линка за PunkoHead тапетите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аре скролни малко надолу де, има поне 4 активни линка.

Пфф, пак оспамихме.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На iOS4 тръгва ли?

Аз съм със 4.0.1 и не работи или аз незная как да я подкарам?!

Сложих версия 1.1.3.0 обаче не е кракната и ми е демо версия до 15.09.2010г., а първата версия 1.1.0.0 която е кракната, като вляза във Sеttings и след това във Panorama, не ми излиза никакво меню.

П.П. Къде във телефона трябва да се поставят Панорамните тапети, защото когато ги сложа при всички останали, програмата не ги намира. Става въпрос за 1.1.3.0, понеже със тази версия във Sеttings го има менюто Panorama.

П.П.1. Подкарах я, но версията 1.1.3.0 е демо, а 1.1.0.0 нещо не ми тръгва на фърм 4.0.1., дава ми празна страница като вляза във Settings/Panorama

Редактирано от papalin4o
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

В сорса cydia.xsellize.com има кракната най-новата версия 1.1.5.2, която работи на iOS 4-4.1 .

П.П. Програмата направо изяжда батерията ;]]

Редактирано от WolfDale
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При disable на програмата, прави някаква мазаница на дисплея. Мултиплицира основния изглед. Това става, както с последната версия, така и с по-стара.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен всичко е нормално, ползвам версията от xsellize.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 4 месеца по-късно...
  • 6 месеца по-късно...

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...