Публикувано Юни 9, 201016 гд При включване към кабела се появява това: Редактирано Юни 9, 201016 гд от pe6o666 Чаршаф
Публикувано Юни 9, 201016 гд Изчисти му буксата, рестартирай и опитай пак. ЗАДЪЛЖИТЕЛНО закачи кабела към директен порт, не през хъб - обикновенно тогава става така.
Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате