Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

LocktoPus


adept

Recommended Posts

LocktoPus 1.1

Свали или в Cydia от репото на xSellize: http://cydia.xsellize.com/

С Locktopus можете да защитите директно приложения без да се налага стартирането на допълнителна програма.

Достатъчно е да задържите за малко пръста върху приложението докато започне да "трепери". До стандартното черно кръгче с Х се появява една допълнителна иконка с катинарче.

Тя показва статуса на приложението и като я натиснете можете да заключите приложението с парола. (След като сте инсталирали програмката, паролата по подразбиране e "password". Сменете я от Settings –> Locktopus).

Едит: Забравили сте паролата си? Просто реинсталирайте програмата от Cydia. Ако сте заключили Cydia, деактивирайте приложението от SBSettings, или го преименувайте / изтрийте ръчно през SSH. След като сте го направили, отворете Cydia и го реинсталирайте. Така, паролата ви ще бъде по подразбиране: "password"

Съвместима с iOS 3/4.x

locktopus1.pnglocktopus2.png

locktopus3.pnglocktopus4.png

Редактирано от adept
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пише, че работи на 3.x.x ама това май не значи,че работи на 3.1.3 .... поне при мен не става :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако се съди по профила на горните два потребителя, би трябвало да работи! А и в шапката е написано доста ясно, че е съвместима.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Рестарт, респринг и ще излезне!

post-217-099795300 1284541565_thumb.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Респринг направих това беше първото което направих :lol:

След което не се показа, направих и рестарт, пак не се показа. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моля ппотребителите, качващи приложения, освен линк за даунлоуд да посочват по възможност и репо в Cydia, където се намира то.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Програмата е супер. Работи идеално. Вече няма да имам нужда от изнервящия Passcode Lock. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Програмката е супер инсталирах е обаче имам един проблем с нея и незнам как да го оправя ще помоля за малко помощ ако може незнам как да и смена кода за заключване исками първо Old Code a после New Pasword как да и вкарам нов код като незнам старият как мога да го разбера

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първо се научи да пишеш грамотно и с пунктуация, после свикни да четеш какво ти казва всяко приложение, особено в началото при първо пускане.

Старата парола по инсталация е "password", след което пишеш за нова избраната от теб.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Готино аз намерих и Бъг. :)

от Phone app > Recent > избираме си някой и цъкаме синята стрелкичка > цъкаме Text Massage > зарежда Massage.app без да иска пароли :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А случайно да има подобно приложение ама да заключва достъпа до папка???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Коригирах го naughty3.gif

Chrome нещо маже при слагане на линкове ... трябва да ги минавам през notepad mellow.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеца по-късно...

Има ли възможнос вместо пълната QWERTY клавиатура, да излизат само цифрите както при набиране на телефон?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Когато го сваля и инсталирам телефона ми влиза в Safe Mode и докато не го деинсталирам не излиза.. Само при мен ли се случва ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Айде някой да се свръже със създателя да направи един ъпгрейт за 5.*.* :D Нали може само по емайл,а пощата ми в абв.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...