Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

FolderEnhancer


BANNN

Recommended Posts

Folder Enhancer позволява да добавите допълнителни опции в управлението на Вашите папки.

FolderEnhancer 2.1.0

Свали

4c2edccc4602df91.PNGc2584ac4af4493cd.PNG

59e11eb2fde614fc.PNGdf3fc7db06525347.PNG

0a6b5b6fac870a27.PNG56a1ad92d68e41a2.PNG

Приложението подобрява папките във FW 4.x

- Папките се отварят по-бързо.

- Позволява 320 икони в папка (20 страници с 16 на страница).

- Създаване на папки в папки.

- Създаване на папки на дока.

- Поддръжка на Iconoclasm за смяна на подреждането на иконите в папките.

- Подобряване на MultiIconmover, позволявайки местенето на няколко икони в или извън папки.

- Опции за скриване на имената на папка и тапета й, както и изключване на анимациите.

1. Ако искате да използвате изображение по избор, може да го направите като замените оригиналното, намиращо се във /System/Library/CoreServices/SpringBoard.app/FEFolderBG.png

2. За iPhone 4 може да използвате също с име FEFolderBG@2x.png

3. Замяна на файла не се препоръчва, тъй като ще бъде заменен с всеки ъпгрейд на FolderEnhancer! За целта може да използвате Winterboard, като поставите изображението във xxxxx.theme/Bundles/com.apple.springboard/FEFolderBG.png

xSellize

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Дали е съвместима с iOS 3.0? Свалих я и я инсталирах 3 рестарта и няколко респринг-а но не става нищо?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А какво очакваш да стане?? Нямаш папки поради стария си фирмуеър.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ееееее деба... Не са те прочели :D

Хората са си предупредили, че за да го имаш трябва да деинсталираш подобни на Infinifolders или FoldersinFolders.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес инсталирах iBlacklist,и програмата згъна цирка(FolderEnhancer) :biggrin: .Избега си от телефона ми.С GPower се чесахме по главите :tooth: .Явно нещо не се разбират :tease3: .Друг да има такъв проблем?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бях така,както казваш.Днес дейнсталирах iBlacklist и след това е инсталирах и FolderEnhancer изчезна :biggrin:.Направих,както каза и всичко си е ок пак :tooth: .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Предполагам на всички ползващи тази незаменима за мен програма им е дало, че трябва да си я закупят :naughty3: някакви идеи или решения да сте срещали из интернет пространството :tease3:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Деинсталираш старата версия и чистиш файловата с-ма с помощта на iFile след това поставяш тази.

http://itunes.apple.com/linkmaker/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Владе,при мен нестава :wacko: .Слагам определена игра,но неще да влиза в папката.В папката имам 12 игри,както си идва с iOS.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След инсталация направете Reboot :tease3: .Сега си работи вече :guitarred: .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От iFile му направих respring!!Нали така пише по книгите,но уви.Явно си иска Reboot а и вече съм и на 4 ракий :tease3: .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравей те !

Един неприятен проблем имам с тази програма днеска ми изписва, да си я купя или да я изтрия. Вкарва ми телефона в сейфмод. Какво ли непробвах, единствената управия е като дам с един ден датата назад. Някой може ли да помогне? Мерси ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Другия вариант, който е по-добър от този на Неол и със сигурност работи - плащаш 3,57лв. +/- 5ст. След това няма ядове с приложението.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така и направих махнах остатъците, рестартирах, инсталирах от сидия от репото на xsellize като респрингна ми показа благодаря ви, че сте закупили.... и след секунди траш

2830784L.png

Редактирано от maNcHeSteRUTD
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стана с тази версия, която е качил GPower. Другите от всякакви репота ми дават, че са с изтекъл срок.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Нещо не е наред в последния линк за сваляне на gpower.Излиза ми с големина 83 кб и след инсталация няма приложение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво приложение очакваш? Прегледай в Settings. Имайте в предвид, че може да има TimeBomb.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прегледах точно там ,защото не очаквам да има икона на спрингборда и нямам нищо.Може проблема да е само при мен , но е факт ,че при мен не се инсталира.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За всички, които имат проблеми с инсталацията като mimeto83 или се включи TimeBomb направете следното:

  1. Отвори Cydia и от Packeges изтрии FolderEnhancer, който си инсталирала.
  2. След това свали последната версия от тук -> http://itunes.apple.com/linkmaker/
  3. След това с помощта на iFunBox, iSutal, или WinSCP отваряш папката /private/var/root/Media/Cydia/AutoInstall (Ако в папка Media нямаш папка Cydia можеш ръчно да я създадеш. В нея правиш и папка AutoInstall. Спазвай големите и малките букви!)
  4. Сега хващаш файла, който свали от стъпка 2 и го поставяш в /private/var/root/Media/Cydia/AutoInstall
  5. След което рестартираш телефона , за да може FolderEnhancer да се инсталира.
  6. След рестарта правиш още един рестарт, за да финализираш всичко и вече имаш работещ FolderEnhancer

Enjoy!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...