Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Проблем със синхронизирането на контакти с Outlook


B_A_D

Въпрос

Туко що синхронизирах контактите с iTunes 10

jdv1287796610h.pngrgh1287796642f.png

Изчаках синхронизирането (5-10мин) след което всичките ми контакти бяха изчезнали ... Потърсих ги в Outlook 2007 но ги нямаше ...

Редактирано от B_A_D
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

16 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Еее, брадат въпрос, това след рестор ли е? Ако не е - какво си пипал по настройките на компа и по файловете в mydocuments?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не зная защо но и на мен ми се е случвало това. Спаси ме backup-а в iTunes. Въри backup-а и ще ти се върнат контактите или ако ги имаш запазен ръчен backup върни него.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз, за тази цел си бекъпвам самия Windows Adress Book :)

Стане ли авария, винаги има връщане назад. Мисля че и на аутлуук е възможен експортът на контакти в отделен файл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

В момента правя Restore

  1. viu1287836249c.png
  2. arx1287834875o.png
  3. jdv1287834904z.png

С FW 3.1.2 съм. На снимка 3 ще дам shift и ще се опитам да кача Custom Firmware за iPhone 3G свален от ТАЗИ тема. Правилно ли правя Backup-a или ?

Редактирано от B_A_D
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз, за тази цел си бекъпвам самия Windows Adress Book :)

Стане ли авария, винаги има връщане назад. Мисля че и на аутлуук е възможен експортът на контакти в отделен файл.

Възможно е НО форматирах Windows-а без да ги запазя, единственият начин да си въстановя контактите е както mupo казва.

Редактирано от B_A_D
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Така правиш рестор на телефона, а не връщаш backup!

Backup направен от iTunes се връща, като избереш телефона в iTunes и с десен бутон върху него избереш Restore from backup и избираш backup от коя дата искаш да се върне. Не избирай да ти върне последния тъй като си направил backup (т.2) и в него ще липсват контактите. Избери backup от тази дата на която си сигурен, че контактите си ги имал на телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Избираш от Adcanced - Replace information on the iPhone - махаш отметката от Contacts. Това ще направи back up на контактите ти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

момчета а няма ли начин да се направи back up на outlook-a или чрез back up на windows-a ?

Доколкото разбирам иска да си запази контактите които има в Outlook във файл. Това е възможно, но в момента нямам Outlook, за да видя къде е точно. Мисля, че трябва да е от опция Export, така че се огледай за нея из менютата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Отваряш Outlook на контакти/маркираш ги всички/десен бутон на мишката/copy/правиш си някъде папка и ги пействаш там. Всеки контакт ще ти е като отделен файл във .vcf формат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ако ги имаш запазени в Outlook >> File >> Import and Export...

000dq.th.jpg 001ne.th.jpg

...и си избираш изходен файл.

Не знам с какъв телефон си, но рядко се среща съвременен телефон, който не може да се синхронизира през кабел с Outlook. Трябва да е доста нисък клас.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Колегата вероятно е искал да си прехвърли контактите в outlook с цел да си ги запази, но така както е задал в итуне си е синхронизирал с празните котакти от компютъра. Аз също още свиквам с итунето.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...