Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Jailbreak чрез redsn0w от 4.0 до 4.3.3


o3Mo

Recommended Posts

  • Отговори 520
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    62

  • Grievous

    37

  • The Shaman

    33

  • mupo

    22

Не знаех,дали 4.3.1 или 4.3.2 трябва да посоча,пък и двата ги имах и посочих 4.3.1 :D

Редактирано от N1k0lA
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

С 3GS 16GB съм и ъпдейтнах до 4.3.1 преди няколко седмици, тъй като не исках веднага да минавам на по новата 4.3.2 си останах на старата като е джейлнах. Дотук ок обаче преди няколко дни телефона започна да се държи странно, като искам да увелича или намаля звука телефона влиза в safe mode, всичката тая простотия идва от Mobile Substrate. Може ли някой да потвърди дали този проблем го няма като се направи ъп към 4.3.2 с джейл!

Благодаря предварително :)

Редактирано от Kontrero
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблемът не ти е точно от субстрата, а от някой екстенжън който си накичил от сидиа, без да се информираш дали прави конфликт с нещо друго. Ако си качвал VU Unlock или някой друг такъв за разширяване на функционалността на бутоните - от него е.

П.П.Ако преди 4.3.1 също си бил с броукнат телефон и си ъпдейтнал - ето ти причината. Връщането на бекъп от айтюнс - още една.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ! Пиша на пожар ! Попадна ми една 3гс-ка (заключена), която беше с 3.1.3. Реших да ъпдейтна до 4.1. За тази цел направих следното:

1) ресторнах до 4.1

2) джейлнах с редсноу

3) ънлокнах с ултрасноу

Проблемът е там, че след всички тези процедури, телефона не хваща обхват!

Моля ви, помогнете ми!

П.С.: Предполагам, че съм нарушил правилата на форума, но наистина ми е много важно! Благодаря предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1) ресторнах до 4.1
- Е, защо??? Застрелял си го сам, честито. 4.0.1 е с последния отключваем ББ. Сега си го прибери в шкафа и помисли защо викаме толкова да четете.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В крайна сметка на мен ми трябва да ми тръгне самия телефон и WiFi-я да ми работи! Има ли нещо, което мога да направя, за да ги подкарам ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, да си качиш айпадски ББ 06.15. Ползвай търсачката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Към Мкарчев : И аз съм с 3ГС с абсолютно същия проблем,ако си намерил някакво решение,пиши моля те как става.

Редактирано от galin_k
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моля, прекратете системната практика за офтопик в темата от ново попълнение юзъри, дето не им се ще да потърсят, поровят и почетат!

Няколко пъти загатнах, че съм на път да престана да съм "бяла и добра"!

МОЛЯ, ЗАПОЗНАЙТЕ СЕ С ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА, КОИТО СТЕ ИЗЛЪГАЛИ, ЧЕ СТЕ ЧЕЛИ!

НЕ МЕ КАРАЙТЕ АЗ ДА ВИ ОБУЧАВАМ В ТЯХ, и да разберете какво е да не съм такава!!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Четох, четох и искам само да се убедя, че съм разбрал, за да не стане фал.

Имам Iphone 4, Version 4.2.1, Firmware 3.10.1, който вече е фабрично отключен. Сега за да го jailna, трябва да кача до 4.3.2 от Itunes и да дейстам с redsn0w ?

Мерси за помоща.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш да си с 4.3.2 това е начина , но не ъпдейтвай а ресторвай на чисто , че става мазало. А ако искаш да си джейлнеш 4.2.1 давай с грин пойзън или редсноу направо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Redsn0w 0.9.6rc15 поддържа untethered jailbreak и на iOS 4.3.3 за всички устройства с тази версия без iPad 2.

Redsn0w 0.9.6rc15 Mac OS

Свали

Redsn0w 0.9.6rc15 Windows

Свали

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Налична е и нова версия ултрасноу - 1.2.3, изтегли оттук.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако сте с Windows 7 най-вероятно ще имате проблеми с redsn0w rc15. След като го стартирате, от task manager трябва да зададете на процеса affinity да е само на CPU 1 .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оправен е бъга с включването на вибрацията:

Redsn0w 0.9.6rc16 Windows

Свали

Redsn0w 0.9.6rc16 Mac OS

Свали

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както и това, за което писах относно CPU Affinity при Windows 7. Трябва да се пуска като администратор в режим на съвместимост с Windows XP.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

i0n1c човека стоящ зад iOS 4.3.3 untethered jailbreak твърди, че redsn0w 0.9.6rc16 намалява дрейна на батерията :guitarred:

post-2735-0-28597400-1305036019_thumb.pn

post-2735-0-15940100-1305036028_thumb.pn

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Направих джейлбрейк на iPhone 4 ресторнат на iOS 4.3.3 , Set us new ,с redsn0w 0.9.6rc16 , всичко мина без проблем , но след рестарта нямаше инсталирана Cydia на телефона , процедурата по джейлбрейк я повторих за по - сигурно още веднъж , но отново липсва Sydia ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Когато го вкарваш в дфу, точно преди джейла, не пускай хоум-а докато не видиш белия екран.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз реших да си направя експеримент и вместо рестор, направих ъпдейт. Бях с 4.3.1 и го вдигнах до 4.3.3. Всичко ми работи перфектно и съм много доволен, защото не се налага да правиш нищо, освен да го джейлнеш и да си качиш нещата от Cydia. Дори настройките на същите тези неща ми се бяха запазили. Повече никога няма да му давам restore и set as new, поне докато не изпитам проблеми. Същата процедура приложих и с iPad-a, а съдружника ми го направи от 4.1 до 4.3.3.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Anthony в Settings->General-> Usage не ти ли се объркват данните за интернет трафика ? Примерно да се появяват отрицателни стойности. При ъпдейт от 4.3.2 до 4.3.3. и след това нов джейл така се получи при мен, а също ми изчезна и менюто Cellular Data Network.

Редактирано от Anton
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не ми се е объркало, а въпросното меню го нямам, откакто Мтел продават iPhone.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...