Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

MyWi - превръща iPhone в WiFi Рутер


kreto

Recommended Posts

Я ми кажи къде в поста на Джони видя, че трябва да пуснеш програмата преди да си сложил Трейла 33bcfca6e66e4d8e.gif? Ако успееш да ми отговориш адекватно паля колата и идвам да ти я инсталирам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А как да си направя нов акаунт? В Rock ти дава само да го напишеш, а като влезеш в MyWi първият път можеш да си направиш нов.

"3. Отворете Cydia и инсталирайте RockApp (Стартирате MyWi, регистрирате се за RockID, ако вече имате само се логвате)

4. Сега изтеглете MyWi TRIAL от RockApp използвайки вашето RockID"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За тези който искат да имат последна версия на MyWi v4.7.7, но не искат да инсталират Rock.

  1. Изтегляте MyWi 4.7.7 от репото на ModMyi
  2. Стартирате за да Ви даде 3 Day Trial (ако Ви покаже, че неможе да се initilise рестартирате и пускате отново MyWi)
  3. Отваряте Cydia и инсталирате MyWi (iOS4) от моето репо
  4. Рестартирате
  5. 3 дневния лиценз няма да изтече.

Надявам се да съм помогнал на всички.:biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

EDIT: Забелязвам следния проблем - след инсталацията не иска да ми хваща автоматично вече запаметените WiFi мрежи, след като пусна телефона - трябва всеки път да влизам в Сетингс и да избирам мрежа ... Паролите поне ги помни :huh: .

Има ли някой подобен проблем?!

аз също позвам последната версия на програмката.. инсталирах я и след това упдейтнах точно от репото на Gpower... аз нямам проблема, за който споменаваш ти с откза да се закача към вече познатите WiFi мрежи. Пища за да кажа че имах такъв единтичен проблем, но при мен се появи след като си инсталирах допълнителна програмка за търсена и запаметяване на WiFi мрежи, а именно eWiFi се казваше тя, мисалта ми е да провериш ако ест имаш др такава подобна програма, да не би случайно и при теб да се "карат" по между си...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@DaDurty - не знам кои програми се карат, но ще ти се карам аз. Престани да пишеш като първолак, купи си речник по правопис ако е нужно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@DaDurty - не знам кои програми се карат, но ще ти се карам аз. Престани да пишеш като първолак, купи си речник по правопис ако е нужно.

ЩЕ ЗАМЪЛЧА...направи се на интересен... печелиш

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това, че ти се ще да замълчиш би било добре, ако наистина го бе направил, вместо ти да се пробваш да се правиш на интересен с репликиране на забележка ( то основателна) на мод.

Запознай се с правилата, и повече не рискувай, а прави каквото ти се казва.

Защото следващият път няма да съм кротка и само да предупреждавам с 4 точки...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Нещо не се получава.

Всичко направих както трябва, но триал периода всеки ден ми пада. Днес вече ми остават 2 дни.

Редактирано от joroiliev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

MyWi 4.8.1

Fix for 4.1 USB users

Fix for when WiFi is powered off prior to turning on MyWi

Improved UI Switch on/off response

За тези, които искат нова инсталация на MyWi 4.0;

  1. Инсталирате MyWi 4.0 v4.8.1 от Cydia
  2. Рестартирайте IPAD / iPhone
  3. Стартирате MyWi 4.0 v4.8.1 за да видите "3-дневен пробен период"
  4. Инсталирате този пакет

Свали

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само да добавя, че ресторнах два телефона заради MyWi. Мобилният интернет се губи и да се появи за малко са нужни няколко (3-4) респринга. Цялостно почистване на файловата система също не помогна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен е безотказен ФО iPhone 4! :blink:

П.П. -Ето друг вариант

Изчиствате всичко

Инсталирате v4.8.1 от репото на ModMyi - не deb.

Рестартирайте

Отваряте MyWi за да сте сигурни, че ще се отвори. Тя вероятно ще Ви каже, че трябва да я купите. Игнорирате съобщението и затваряте MyWi.

Отваряте файловата с-ма и отивате на var/stash/applications/mywi.app

Намирате MyWiApp и го отваряте с текстови редактор, изтривате всичко в него и поставяте това:

#!/bin/bash

Path=$(dirname "$0")

ddd=$(exec "date" "+%Y-%m-%d %T")

x=exec "date" "-s 2010-09-14"

{ sleep 3; exec "date" "-s $ddd"; } &

exec "${Path}"/MyWiApp_

в реда

x=exec "date" "-s 2010-09-14"
променяте датата до деня в който сте направили първата инсталация. ( Доста играчка ще падне ако не си спомняте кога сте я инсталирали, но можете да импровизирате! Моята е 2010-10-10 ;))

Отворете MyWi, ако получите exit/reboot prompt, излесте веднага след това отворете MyWi отново и излезте бързо отново. Отворете MyWi за трети път и натиснете рестартиране. След като рестартирате телефона си отворете MyWi и трябва да Ви покаже проучване изтича в дни X

Edit - Дори този вариянт е по-добър! Няма кракове няма нищо, смяна само на датата и всичко е 6 точки.

Ето как да проверите датата на първата инсталация без да е нужно да помните или записвате където и да е.

1. Отваряте iFile на телефона и отивате на главната директория (ако не сте вече там)

2. Променяте режима на търсене Hierarchy, след това пишете MyWi. (Бъдете търпеливи, докато той търси)

3. Когато преключи търсенето, превъртете на доло и намерете файла LaunchedMyWi483 и кликнете върху синия бутон >

75ece91a77d0591b.png

4. Превъртете надолу и датата, която търсите, е в"Last Modification" (Последна промяна).

Успех и се надявам да работи на Вас!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само да добавя, че ресторнах два телефона заради MyWi. Мобилният интернет се губи и да се появи за малко са нужни няколко (3-4) респринга. Цялостно почистване на файловата система също не помогна.

И при мен се получи същото, интересното е че през MyWi си работи мобилния интернет на лаптопа но на самия телефон не иска.Със 3г. 3.1.2 Ф.З. съм. Дали има решение на този проблем? Благодаря предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Налична е версия 4.8.3

77da44805694499c.png

Просто следвате стъпките от пост #97. Тествано и работи.

a9dda0b4d13d0e22.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оправих се но защо навсякъде из всички форуми са написани че са на 6 реда а в действителност трябва да са на 1!

#!/bin/bash

Path=$(dirname "$0")

ddd=$(exec "date" "+%Y-%m-%d %T")

x=exec "date" "-s 2010-09-14"

{ sleep 3; exec "date" "-s $ddd"; } &

exec "${Path}"/MyWiApp_

Благодарение на тези 2 файла се оправих и видях къде е грешката.

Свали

P.S. Иначе метода работи .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето как да проверите датата на първата инсталация без да е нужно да помните или записвате където и да е.

1. Отваряте iFile на телефона и отивате на главната директория (ако не сте вече там)

2. Променяте режима на търсене Hierarchy, след това пишете MyWi. (Бъдете търпеливи, докато той търси)

3. Когато преключи търсенето, превъртете на доло и намерете файла LaunchedMyWi483 и кликнете върху синия бутон >

75ece91a77d0591b.png

4. Превъртете надолу и датата, която търсите, е в"Last Modification" (Последна промяна).

Успех и се надявам да работи на Вас!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От вчера постоянно ми дава това:

img0001cu.png

Ресторнах, защото си помислих да не съм оплескал нещо, но пак така стана.

Единствено ми работи и не ме кара да рестартирам ако сменя датата на инсталацията.

Използвам по горният метод с това :

#!/bin/bash

Path=$(dirname "$0")

ddd=$(exec "date" "+%Y-%m-%d %T")

x=exec "date" "-s 2010-09-14"

{ sleep 3; exec "date" "-s $ddd"; } &

exec "${Path}"/MyWiApp_

Идея си нямам какво да правя вече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Установих че след рестарт на устройството или след като падне батерията се получава това с "MyWi Not Initialized".

След него трябва да се приложи отново това с 3-те рестарта описано по горе. Тогава автоматично датата се сменя на деня на инсталиране на програмата а часа става на 00:00 или на настоящит но с друга дата. Ръчно се сменя на настоящата и така явно се залъгва програмата и работи докато не наложи рестарт или да падне батерията.

Снощи многократно пробвах и в крайна сметка стигнах до това заключение.

Редактирано от joroiliev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От вчера постоянно ми дава това:

Ресторнах, защото си помислих да не съм оплескал нещо, но пак така стана.

Единствено ми работи и не ме кара да рестартирам ако сменя датата на инсталацията.

Използвам по горният метод с това :

Идея си нямам какво да правя вече.

Отворете MyWi, ако получите exit/reboot, излесте веднага след това отворете MyWi отново и излезте бързо отново. Отворете MyWi за трети път и натиснете рестартиране. След като рестартирате телефона си отворете MyWi и трябва да работи

:biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това става така "MyWi Not Initialized" след всеки рестарт или като падне батерията и трябва да се приложи този метод с 3-те рестарта.

Никъде не се споменава че тогава отново трябва да се направи същата процедура.

Докато го останових този факт ми се наложи 3 да ресторна и точно когато се бях отчаял че няма да го бъде открих решението.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

MyWi 4.9.9 в Cydia, но не са отбелязани какви са промените.

На пръв поглед не виждам промени де.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...