Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Достъп до файловата система на iPhone през USB кабела


Severus

Recommended Posts

iFunBox v.1.3.456.471

Свали

What's New:  




Uploading Photo to Camera Roll (FW4+)
Fast Preview in Camera Roll (FW4+)
Thumbnail Preview for IPA package
Rollback to old UI style
Robust binary plist conversion

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • Отговори 134
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    18

  • The Shaman

    10

  • Grievous

    9

  • Pe6o666

    8

iFunBox V1.4.477.481

Свали

What's New:

Release Notes

Batch App Installation (.ipa package)

iFunbox now provides one-stop app install,

click [ App Install ], select your ipa files and

done. No more installous

Batch App Uninstallation (.ipa package)

Backup Installed App to .ipa package

Support iPad 2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

iSpirit е приложение за достъп до файловата система на iDevices, като имате възможност да се сържете към телефона си чрез USB или чрез Wi-Fi. Приложението има и вграден Theme Manager. Има доста приятни възможности като една от тях е инсталиране на .ipa и .deb файлове.

За да работи приложението е нужно да имате компютър с Windows с инсталирани iTunes 7.5 или по-нов, както и .NET Framework 2.0/3.0/3.5/4.0

Може да се изтегли от тук.

http://www.ithemesky.com/ispirit

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте , интересува ме чрез phoneview мога ли да добавям музика и видео в iphone, ipod, ipad, тъй като опцията копиране на файлове от апаратите към компютъра /Mac Book/ при мене е възможна, но обратната добавяне на файлове в Music , Video не ми е активна или с две думи какъв е начина да се добавя музика и видео без да се ползва iTunes.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ясно ,а да разбирам ли че чрез програмата нямам достъп до ipodapp , идеята ми беше да мога да зареждам музика и видео чрез нея без да ползвам Тюнса на различни устройства, /бихте ли ми препоръчали в такъв случай Music player който да го зареждам през Phoneview/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравейте,преди малко опитах да си вържа телефона с Ifunbox и с iphone explorer ,ама греда нестава показва ми че нямам Itunesmobiledevice.dll.преинсталирах тунса няколко пъти но без резултат.Някой може ли да помогне ако се е сблъсквал с подобен проблем

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сложи го ръчно.

iTunesMobileDevice.dll.tiff

Само ИЗТРИЙ разширението .tiff открая.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много Alxx,оправих се.Изтрих от-до тунса и сложих по стара версия 10.0 и стана,нещо се бяха омазали драйварите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

пак омазах нещата,ъпдейтнах тунса защото старата версия не ми локализира телефона,и сега фунбокс не ми открива тел.Къде точно да поставя файла

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако ти е стара версията на iFunBox я актуализирай

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега идва важният въпрос: преди да ъпнеш тюнса, ъпна ли си глистата? Виж изискванията на новия тюнс първо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Колеги , ъпнах на iOS5 с хактивиран къстъм и сега пробвам да кача файлове с ifunbox.Засича ми телефона ,но ми дава достъп до някви други глупости, а не до var\ като избера "Raw file system" .Възможно ли това да е от tethered jail-a или с WinCSP ще се оправят работите.

c036bd3ceeae6f12.JPG

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Или не си го boot-нал tethered, или нямаш afc2add (Cydia).

Това jailed, след името на телефона ти, не трябва да го има, за да ти показвa в raw file system това, което си свикнал да виждаш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Буутвам с последния redsn0w 9b7 и имам сидия.Проблема не е само с iFunBox,също е положението и с iPhone Explorer и iSpirit (последните версии) :|

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сложи afc2add от Сидия.

Горе е написано!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

i-FunBox v 1.6.658.564

http://dox.bg/files/dw?a=ebb85ffa2d" target="_blank">Свали

Какво ново:

File Permission Editing

File Ownership/Group Editing

SSH Terminal Console

Enhanced App Install with AppFastIn™ Tech

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

iFunBox e чудесен инструмент за трансфер и промяна на файлове на вашия iPhone, iPad и iPod Touch. До сега беше налична версия само за потребителите на Windows, но вече е налична и версия за Mаc. Все още е бета и липсват някои функции, които присъстват във версията за Windows. Изглежда, че ще бъдат вкарани, когато излезе „Prеviewtrial.

iFunbox for Mac

mainlogoz.jpg

Източник: http://ja6636.com/in...leased-for-mac/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ползвам Total Commander + plugin T-Pot.wfx - и поне от 4 години нямам никакви грижи :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Преди няколко часа инсталирах от сидия iFile и после реших да си прехвърля няколко снимки с iFunBox и не иска и не иска.. Когато свалях iFile пишеше,че тегли още 4,5 неща да не би да е от тях..От Box-a си отварям Camera Roll и си чистя снимките, но на телефона седят...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поясни в какво точно се изразява проблемът с фънбокс? Не виждаш файловата с-ма? Кои снимки чистиш точно - DCIM папката ли? От мерак запалих бозата да пробвам, имам и айфайл - всичко си работи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...