Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Как да гледаме телевизия на iPhone през OrbLive.


johnnybravo

Recommended Posts

Стриймовете ти неработят, пробвай ето този дали ще ти тръгне http://193.47.74.41/btv?qid=dp0cbd6nuxq ... wmext=.asf

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 51
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • johnnybravo

    5

  • ReCcA

    4

  • Grievous

    3

  • aLeRgIcHeN

    3

Направих всичко от първия пост, добавих си 4-5 БГ телевизии и 2-3 английски, но никоя не иска да ми се включи поради този проблем:

Connection to the stream timed out. Try decreasing the desired quality.

Мерси предварително.

Най-вероятно ти е бавничък upload-ът на домашния интернет.

Пробвай си скоростта тук:

http://www.speedtest.net/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стриймовете ти неработят, пробвай ето този дали ще ти тръгне http://193.47.74.41/btv?qid=dp0cbd6nuxq ... wmext=.asf

Това е бил проблема, сега намерих нови стриймове, но са сравнително малко. Надявам се скоро някой да качи за диемите, канал 1, канал 3 и по-известните БГ телевизии. Мерси много за отговора :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всички се надяват, но никой не търси, може и ти да потърсиш и да качиш някой :idea:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз направих всичко и в момента в който трябва да почна да зареждам стриймовете (след инсталацията) и цакна на Webcam и ми дава " You must have a PC running Orb to use this feature. You can download Orb at http://corp.orb.com/download_orb. " апък ОРБ-а ми е включен :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Също така като цъкна на орб и "Go to Orb" ми дава че нямам Winamp Remote и немога да правя нищо... ТАЯ ПРОГРАМА НЕ МИ БАЧКА ОТ НИКАДЕ :) ако някой има идея някаква да ми пише на ЛС защото правя стъпка по стъпка всичко и не се получава ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

natedog, Провери дали си въвел правилно юзър и парола в телефона, а на компютъра провери дали ти свети със зелен цвят иконата на Orb. При мен никога не е имало никакви проблеми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не виждам какво би го спряло да не тръгне на iTouch.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

"ERROR:Failed to play this media" , пробвах с много линкове , различни версии на K-lite, линковете ми работят като ги пусна през Windows Media Player ,но не и през Оrb Flash.С Mozilla Firefox съм.

Някой ако знае ,къде е ключът от палатката да помогне :hanged:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

129347883012067659431253403943WmDDS6BZ3UFJR0WAENUP.PNG

Така съм си настроил моя акаунт и нямам никакви ядове с гледането.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И моят е така, но мога единствено да разглеждам снимките си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес цял ден се мъча какви ли не версии на K-LiteCodecPack инсталирах и се оказа, че имам около 10 канала които ми тръгват а на останалите ми излиза това 76822112.th.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Да и на мен ми излиза същото, като на fery, а съм инсталирал най-новите кодеци - K-Lite и ffdshow но все тожа ми показва почвам да се отчайвам, ако някой има решение на проблема моля до го сподели.

Благодаря предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчително е да са - K-Lite Mega Codec Pack

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

Интересно. С най-новите версии на Orb съм (реших да ги обновя, защото програмата на компютъра ми не се отваряше). Същото важи и за кодеците(изтеглих най-новия K-Lite Mega Codec Pack от официалния сайт). Преди гледах нормално повечето телевизии,а сега не ми зарежда нито една. Естествено съм спазил всяка една стъпка от ръководството. Виждам, че и други хора са имали подобни проблеми. Добавих и Нова телевизия, за да пробвам дали не трябва да се изтрият и добавят наново, но и тя не тръгва.

Грешката, която ми изписва е :

Item "bTV" returned the following error: 'connection to the stream timed out' - и така се повтаря при всички канали.

Някакви идеи ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В интерес на истината, въпреки че в ръководството пише да използваме K-lite Codec Pack, аз никога не съм го ползвал и не съм имал никакви проблеми, с която и да е версия. Бих ти препоръчал XP/Vista/7 codec pack или (тъй като виждам, че си с XP) ПЪЛНА РЕГИСТРИРАНА версия на Divx Bundle ! Опитай и сподели ефекта ! Успех.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за идеята. Утре ще пробвам и ще споделя резултатите.

Edit : Днес не ми остана време да пробвам. При първа възможност ще пробвам и двата варианта :)

Редактирано от d3s7r0y3r
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Тази Orb съвместима версия има ли със Windows 7 64 bit,защото аз поне не успях да намеря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Снимките от първия пост не ги виждам с "Х" са ми.

Може ли да ги поправите?

Благодаря Ви!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеца по-късно...

Ако може да оправите снимките в първия пост ако е възможно , понеже не мога да намеря в сайта къде се добавят stream-овете за онлайн телевизия

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Готово. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте, бихте ли помогнали как да си подкарам субтитрите, докато бях със по старите версии ми вървяха без проблем, но с новата версия на Orb не тръгват. Опитах се да преименувам файла, от C:\Program Files\Orb\bin\avcodec-51.dll но такъв не съществува, с Windows 7 съм.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеца по-късно...

click on the "Orb" in the system tray, then click on "Configuration", "Advanced", "Codecs", and select "ffdshow as the decoder you also wish to use for MPEG-2 videos.

Това го няма в контролния панел на Orb.

Какво правим тогава? Питам, защото филмите тръгват, но нямат субтитри. Инсталирани са кодеците на shark007 за win 7x64.

Редактирано от taumaster
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Аз пък не мога да намеря това разширение .ddl че да го преименувам,нито пък да чекна кодеците на ffdshow

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

имам проблем, който не мога да оправя. качих всичко както е показано, но като пусна да гледам някоя програма ми дава само черен екран.... какво да прая????

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...