Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Всичко свързано с батерията на iPhone


Severus

Recommended Posts

Казват, че батерията на 14-ките била зле, моята днес падна на 99% здраве, само 18 дни преди да навърши година. Това е един вид рекорд, от както пуснаха опцията да се гледа здравето.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да знаеш, че тръгне ли, няма спиране. До 1 месец ще ти паднат още 6-7 процента. Да не се плашиш :) 

Редактирано от penmark
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е то това ясно, ама на минито ми падна първият процент на 3-4 месец, преди това на Xs на 8-я, затова сега съм доволна. На часовника вече съм на 98%, а е на 3 месеца…


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Редактирано от dessyteneva
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мойта 4-ка е на 84% за 4г и 2 месеца. Скоро се чудих как може на часовника батерията да деградира толкова по-бавно от на телефона, хем се зарежда всеки ден.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз и телефона зареждам всеки ден, но мисля, че в случая причината за падане на батерията на часовника е бързото зарядно. Не обърнах внимание какво ми дават в Йетел, като го купих, сетих се чак като видях, че часовникът се зарежда за половин час. Иначе и 5цата ми беше на 87 като я продадох, на около 4 години, даже не бях погледнала, проверих защото ме питаха.

Редактирано от dessyteneva
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бързото зарядно топи батериите. Зареждам само на бързо зарядно - 14 PRO MAX вече е на 95% за 9 месеца, а на watch-a за 18 месеца е съшо на 95%. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сетих се, ама късно, ще трябва да купувам ново зарядно явно, че не ми се въртят 2 телефона и часовник на едно.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Здравейте, колко процента Ви пада батерията през нощта (докато спите), когато не се използва телефона? С 15 про макс съм и моята от 12 вечерта до към 7 сутринта пада винаги с 1-2 %. Преди имах 6 плюс и батерията въобще не падаша, стоеше си на процентите на които е оставена. Ще бъда благодарен, ако споделите!

Поздрави!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, при мен също е така. Но това зависи от много неща. Включен ли ти е интернета и тн. 
 

При мен има нещо по-притеснително. Само за 29 цикъла и батерията вече е на 99%. При предишните ми Айфони стоеше до 100% почти до първата година. Доста слабо за 15 про макс.

IMG_6266.jpeg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лично при мен само WiFi стои пуснат, данните (мобилни) са спрени. Няма нищо на бекграунд…

Иначе така изглеждат нещата при мен. Телефонът е вече на 6 месеца.

IMG_0324.png

Редактирано от Dimitrov71
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моят е на 10 месеца с 284 цъкъла и батерия 90% :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Телефоните са за да се ползват и да служат. Всичко ми е пуснато от нищо не пестя, аз зареждам постоянно: в колата седи на безжичното, в офиса до компютъра wireless и през нощта пак на MagSafe и винаги имам предостатъчно ток. 
Така или иначе този телефон е в мен или 12 месеца или 24. А цената на батерията доста поносима. Иначе ми е на 98% и 264 цикъла от октомври миналата година. Сега, като сложа бетата ще и стане по тежко :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, Dimitrov71 написа:

Здравейте, колко процента Ви пада батерията през нощта (докато спите),...

Поздрави!

Както си уточнил, има голямо значение дали спиш през нощта или не:

  • ако спиш, батерията пада по-бързо, защото телефона усеща че е без наблюдение, знае че нищо не може да му направиш, и си цъка цял нощ батерията
  • обаче ако не спиш, буден си, батерията на телефона не пада, знае че го следиш, че му хвърляш по едно око от време на време за проверка, и гледа да не пада много-много, че току виж си взел някой андроид

 

Шегичка - както са казали и други колеги, всичко е индивидуално от мрежа, бекграунд апове, нотификации и т.н. 

Просто си намери оптималния цикъл на ползване и зареждане при теб - аз също съм с 15ПМ, от септември миналата година, зареждам го на всеки 2-3 дни, според зависи. Ползвам го 90% от времето на wi-fi, и го зареждам основно от USBто на компютъра, а зарядно ползвам само ако пътувам.  Почти винаги го зареждам като стане на около 40% ако имам възможност, не чакам да пада повече. При всеки е различно, затова и статистиката е различна.

image.thumb.jpeg.e9bf5660e41c4ee1f19fd451a02ddca7.jpeg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой сменял ли е батерия в istyle или creative center? На няколко места прочетох, че след смяна е възможно да бъдат върнати заводските настройки и да изчезне цялата информация от телефона, но ми се стори малко странно. Някой моля да каже дали това е вярно. Благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко месеца сменях батерия на айфон 8 в айстайл. Нищо такова няма!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Те предупреждават да си направиш бекъп за всеки случай, но и при нас навремето не беше ресетнат като го върнаха. Лошото е, че сега срокът за смяна е поне 2 седмици, преди ставаше за час. А цените им са доста високи, може би биха могли да си дадат малко зор с времето.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предупреждават да си направиш бекъп, защото стават и сакатлъци. Навремето носих две семици и една 6ца за смяна на батерии в криейтив, и едната седмица започна да се рестартира постоянно след смяната на батерията. Подмениха го с нов, и добре, че имаше бекъп.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Криейтив май вече не е същия като преди. “Новото” криейтив вече е Opa. Там ще носим нещо ако има за ремонт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте, каква може да е причината, когато съм на 5G батерията да пада много по-бързо в сравнение с 4G. 

Четох, че при 5G се намалява живота на батерията, но аз не мога да докарам и 3 часа на екран. При 4G спокойно стигам 6-7.

Става въпрос за София. На мтел съм.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Колеги, понеже и аз погледнах цените в istyle за 12мини искат 200 лева за батерия и смяна. Някой от вас сменял ли е с неоргинална батерия за 12 мини? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблем с афтърмаркет батериите имат X/XS/XR/11/Pro, с 12-ките няма. Вече каква точно ще уцелиш като качество...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...