Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Greenpois0n Untethered iOS 4.2.1 Jailbreak Demo


o3Mo

Recommended Posts

Chronic dev-team се борят с оправянето на бъг след jail с greenpoison, който кара иконата на wifi да не се появява въпреки, че е пуснат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сигурна ли е новината. Че гледайки клипчето ме загложди, че е възможно такова клипче да се направи на 4.0/4.0.1 версия на фирмуера. Ще попитате как .. ами ето:

Отваряме снимка с about менюто. Изключваме телефона. Пускаме го той си зарежда и отваряме Cydia. Дотук нищо невъзможно с 4.0/4.0.1 джейлнат телефон.

В Cydia се вижда, че има SHSH само за 4.2.1, което пак не е проблем, да се получи при телефон, който не е бил джейлван и си е бил на 4.0.1 (наскоро джейлвах такъв).

Може и мен да ме гони параноята, но толкова много измислени новини излизат по тая тема всеки ден, че човек никога не знае .. както и да е това клипче не е доказателство за наличие на untethered 4.2.1

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е възможно, но е факт че телефона няма икона за wi-fi то, но Сидия зарежда, а карта в телефона няма !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има програмки за скриване на иконата. Също има и такива за показване на който искаш фирмуер. Съмнително е също, че не скролираха надолу в Cydia за да се види с коя версия на Cydia и FW.

Изобщо в клипчето липсват най-ключовите моменти, които биха потвърдили автентичността на тоя джейл и мисля, че не е случайно ..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еми като гледам и акларифайд го потвърдиха. И си мисля че е автентично. Мен така или иначе не ме касае джейла по скоро ънлок ако последва от този ънтетърд джейл

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Междудругото ако е истинско филмчето тази 4-ка е с 4.2.1 GM - build-a е 8C148 a не 8С148а какъвто е на официалния 4.2.1

Дано да греша ама колкото повече оглеждам детайлите по тоя клип толкова повече странни неща излизат.

apple-ios-421-gm.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Build 8C148 е за 4-ката, а 8С148а е за iPhone 3GS. И не се гледа това, а обозначението след iPhone.

Цък

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Нова информация за GP и тя е че е почти готов. Също така има добавена нова функция - активиране на анимиранo boot logo. За сега анимиранете лога ще се свалят от Сидия, но ще се пусне и сорс, който да прави ваш собствен. Jailbreak-а няма да изисква SHSH от други iOS.

Ето филмче, което демонстрира как изглежда анимирано логото при буут.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Честит Greenpois0n RC5, за сега само за MAC http://www.greenpois0n.com/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи само да кажа, че GreenP0ison ще работи на ново ресторнати телефони. Ако имате сегашен джейл с redsnow - трябва да ресторнете. Освен това на Стъпка 3 в greenpoison, там където се пуска power бутона и се задържа HOME - СЛЕД КАТО ВЛЕЗЕ В DFU НЕ ПУСКАЙТЕ HOME БУТОНА, ДРЪЖТЕ ДОКАТО ЗАЦЕПИ НА АНИМИРАНОТО ЛОГО !!!!

Айде лек ви Джейл Ден :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е описано в официалната тема на инструмента. Дайте да се прехвърлим там :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...