Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Theme It, Магазин за теми.


John Digweed

Recommended Posts

Съвсем скоро ще се отвори нов магазин с името Theme It. Магазина ще прилича на Cydia Store, но в нея ще се предлагат теми за за iPhone/iPod/iPad.

theme_it_soon_0.jpg

В Theme It ще се предлагат както безплатни, така и платени теми, можете да се сдобиете с тях както чрез програма, така и от веб-сайта. Идеята на автора е да създава висококачествени теми които напълно променят устройството.

Откриването на магазина Theme It ще се състои след 9 часа, това потвърждава и таймера в официалния сайт.

http://www.themeitapp.com/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Миии извинявай, но поне на мен ми заприлича на Апп, който ще е на лице в Апп-стора. А и какво пречи евентуално Аппле да са си променили малко политиката и да допуснат теми на iOS. Всичко е възможно за това не разбирам, защо въпроса ми е "умен".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако беше променено, дали нямаше да "бият барабана" за "революционното" нововъведение, как мислиш? И дали не трябваше да има ъпдейт на iOS преди това?

Откриването на магазина Theme It ще се състои след 9 часа
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Откриха го -> Database Error :D

edit/

Оправиха го, ама напливът е голям. Сякаш в Сидия няма теми... тъпотийка. :)

Редактирано от Sisq0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За да изтеглите програмата на телефона си от cydia трябва да добавите репото

www.themeitapp.com/repo/

Аз даже се регнах вече ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мен нито една не ме изкефи засега...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нео, за сега няма безплатни. Всичко кеш:) Да създадеш една тема се влага много труд и талант. Дали ще я купиш е твой избор. Иначе го има и в HYI. Приложението обаче май ще ме върне към занимавката с правенето на теми:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами не мога да кажа, че и аз не покрадвам. Изображенията са си се крадат все пак :) Идеите обаче също са важни:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:offtopic:Много време губите, да се занимавате с глупости :) Поддържам мнението на Чичко - важно е да е функционален.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В Сидия има Inception тема, както и платена Inception HD от ModMyi (и безплатния й вариант в xsellize).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм го слагал още, но ми е интересно разделени ли са темите за Retina Display за iOS <= 4.1 и iOS > 4.1 ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@Dean,мисля че въпроса,който отваряш не е за този раздел нито за тази тема.Препоръчвам ти да си добавиш сорса apt.iwatcher.net (ако го нямаш още) и да си потърсиш отново темата,но без да пишеш HD .Надявам се повече няма да обсъждаме отделни темички на неправилното място :)

:offtopic:Съгласен съм с мнението на шамана за таланта времето и etc.От друга страна аз лично не бих дал пари за нещо,което мога да си набавя безплатно.Поставям се на мястото на създателите на темите и аз както и те,щях да искам заплащане за труда ми.Реално погледнато съм 50% на 50%.Магазина ми се вижда интересен,но за сега нищо не ме е впечатлило особено. :s

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Току що се набутах 1,95 £...транзакцията през пейпал беше супер бърза,темата ОБАЧЕ я няма във Уинтърборд.../като преди тва има тест за поддръжка/.....пълна измислица............изписа ми 1 куп грешки...

Моя съвет -ако някой иска да си купи тема,нека го прави през сидия--->Теми.......

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...