Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Как да си върна снимките след скриване с Hide n Seek?


dalastdon

Въпрос

С iphone 2g 4gb съм, инсталирах си от Сидия приложението Hide n Seek за което пишеше че скрива снимките в Camera Roll.След като го пуснах натиснах ON в статуса на програмата ми изписа Hidden, затворих я влязох в снимките и наистина нямаше нищо.След това направих една снимка, тя си се запамети в Camera Roll.Отворих отново Hide n Seek само че вместо ON бутона беше на OFF, а статуса продължаваше да е Hidden, пробвах да го променя но не се получи.Винаги когато вляза в приложението бутона е на OFF а статуса Hidden и снимките ми ги няма.Restart, respring, но нищо не помогна все си е така.Моля ако някои има идея как да го оправя да помогне, наистина имам снимки които са с голяма сантиментална стойност за мен.Да спомена че толкова се изнервих че изтрих програмата, но после пак си я сложих, надявам се това да не е проблем и евентоално ако снимките са скрити в някоя папка тя да не е била изтрита при деинсталирането на програмата.Благодаря предварително, извинявам се ако темата не е за тук, но не знаех каде да я постна.Моля ако съм сбъркал, темата да бъде преместена а не изтрита.Отново благодаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

6 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Ами закачи телефона към компютър и виж дали са ти там снимките.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ами закачил сам го, но ги няма, но то и при скриване на някоя снимка с mAdvLock пак я няма при вързване на телефона с компютъра докато не дадеш от програмата decrypt или нещо такова.Та затова си мислех че на същия принцип и тази програма може просто да е променила разширенията на снимките и да ги е преместила в друга папка и при промяна от ОН в ОФ да ги възстановява но просто при мен да се е бъгнало нещо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Виж дали случайно не са във /var/mobile/Media/DCIM/100Apple

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Сега се поразрових и намерих мнение, че самата програма преименува папката 100APPLE на .100APPLE (с точка отпред)

Така, че влез във /var/mobile/Media/DCIM/ и преименувай папката .100APPLE на 100APPLE (изтрий точката от името)

Също така автора е написал, че следващата версия на приложението ще излезе до няколко дни и този бъг ще е оправен и ще си върнете снимките.

И двете мнения са от вчера.

Edit: Изглежда вече е излязла новата версия (v.2.0) в която е оправен този бъг (не може да unhide-не снимките) и е добавена опция да се скриват отделни снимки, а не всички снимки в Camera Roll

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Много благодаря за помощта mupo.Значи при мен няма такава папка, само оригиналната си е, но както вече написах аз деинсталирах програмата веднъж и предполагам че се дължи на това, ако все пак някой има друга идея ще се радвам да сподели.Още веднъж благодаря .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...