Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Показване на повече детайли от контакта при позвъняване


drank

Въпрос

Здравейте,

някой знае ли дали има начин (или дали съществува приложение), който да позволява при постъпващо обаждане на екрана да се показва повече информация, а не само името и фамилията на обаждащия се? Например, интересува ме да може да се показва компанията, а по възможност и други полета от контакта. Предварително благодаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

17 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Добър вечер и Честита 2011 г. на всички форумци!

Имам следния проблем - при набиране на някой от контактите ми или при входящо обаждане от същия контакт, на дисплея се изписват само имената на човека. А на мен ми трябва да излиза и името на фирмата, което преди това съм въвел в полето Company. Веднага ще уточня, че не ми се иска да дописвам фирмата в полето с имената (защото допускам, че някой ще ми го предложи). Дано да съм успял да обясня относително ясно нуждата ми. Предварително благодаря на всички отзовали се!

Спокойна нощ и лека първа работна седмица за тази година!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Единственото което се сещам, е да зададеш името на компанията като етикет на номера.

При мен е така:

img_0014_e7877_26368347.pngimg_0015_d16b6_26368348.pngimg_0017_42c68_26368356.png

img_0016_d2db3_26368349.pngimg_0018_2faf2_26368357.png

Прояви малко собствен стил, и ще видиш резултатите.

Предполагам че това ще удолетвори желанието ти.

При повикване и при входящо обаждане се появява името и етикета който си задал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Мисля, че имаше предвид компанията в, която работи дадения абонат. Полето под Фамилия :) и сам си е отговорил.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Именно, но за да му излиза под името на повикващия ( без да допълва името на компанията, към името на повикващия) единственият начин е да добави името на компанията, като етикет на телефона.

Примерно:

Имам приятел Пешо. Той работи в "Пулсар" Задавам като етикет "Пулсар".

И като ми звънне пише:

Пешо

"Пулсар"

Вместо "ВиваКом" го прави примерно "БулСатКом", или каквото си иска.

По-добър вариант, от колкото да ми пише "Мобилен".

То е ясно че всички вече са мобилни :naughty3:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Порови в сидиа, не помня името на пакета, но позволява да се показват допълнителни полета по време на повикване. Мисля че даже я имаше качена тук във форума.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

На по-старите версии на фърмуера, когато напишеш нещо различно от стандартните полета, при синхронизация с Outlook тези номера ги игнорираше и не ги синкваше, дори се изтриваха. От тогава не смея да ги променям, Сега не знам как е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

На Windows Adress Book ги синква и тагва като other.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Искате да кажете, че ако напиша вместо mobile - Globul или Vivacom примерно и няма да ми ги синква?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

2007.

За да се виждат телефоните вкарани примерно като iPhone, трябва да се включи видимост на полето Other Phone в Outlook-а.

Редактирано от borisb
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Явно са го фикснали с някой от ъпдейтите на Outlook-а. Което си е много добра новина. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Добра новина. Ами копирай го и тук.

Важно е да се знае че "бъга" е оправен.

Понякога записваме телефонни номера на контакти не като mobile или home, а като iPhone или нещо друго. По подразбиране обаче тези телефонни номера на се виждат в Outlook. За да се виждат трябва да се включи видимост на полето Other Phone.

А ето как става това:

http://www.youtube.com/watch?v=eKir_Gam620

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...