Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iElegance Pro и как да си направим икони


Grievous

Recommended Posts

iElegance Pro Theme+2718 Icons | iElegance Pro SBSettings

В архива и самата тема PRO.theme/MAKE ICONS е включен PSD файла за направа на икони. Гледайте видеото.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 64
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • John Digweed

    14

  • Grievous

    8

  • The Shaman

    8

  • subzer0

    5

Няколко не ги намирам и в архива от 1671 икони. Ще помоля ако някой може да направи иконки в тоя стил на следните програмки:

mjoy

QuickLock

Funambol

Euro Radio

XCurrency

Fizz Weather

Bambuser

Flash Drive

ClothesSize

Pixelmetrist

FastFinga

MCallShow

Мерси предварително :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Могат да се правят лесно и от вече дадените икони. Просто трябва да се изчисти поне една.

camerazoom.pnginsomniav.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Имам един въпрос относно темата Ielegance. Понеже не сметнах за уместно да създавам нова тема ще го напиша тук.

Как мога да променя положението на часовника на wallpaper-а?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

eek ще трябва да промениш файла wallpaper.html - там са и скрипта и настройките на часовника

Имам един въпрос към знаещите:

Искам да си направя икона за iElegance Pro по описания начин, за приложение инсталирано през iTunes. Проблема ми е, че не мога да намеря никъде в телефона оригиналната икона на програмата за да мога да я обработвам с Photoshop. В папките на програмите /var/mobile/Applications за всяка програма си има icon.png но те са празни/прозрачни/. Та въпроса ми е къде да намеря иконата /.png/на вече инсталирана през iTunes програма? /предполага се, че такава нямам в темата, която използвам/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам да попитам как мога да махна надписите под иконите, защото заради отражението на самите икони надписите стават различни цветове дори има и такива които не се виждат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

WinterBoard -> No Docked Icon Labels и No Undocked Icon Labels... Слагаш им отметки и си готов.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А който е изтрил тия неща от Winterboard-а? Че аз точно това направих преди време... :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Слагаш ги пак в /private/var/stash/Themes

Ето ти ги:

http://dox.bg/files/dw?a=8767d11867" target="_blank">Свали

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А как да ги слагам тия надписи под иконите, че при мен хич няма, WinterBoard -> No Docked Icon Labels и No Undocked Icon Labels демаркирани ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А който е изтрил тия неща от Winterboard-а? Че аз точно това направих преди време... :mrgreen:

Даваш Reinstall на WinterBoard и си нов.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не искам да нахалствам, но наистина не мога да намеря отговор на въпроса си: "Та въпроса ми е къде да намеря иконата /.png/на вече инсталирана през iTunes програма? " Ако има вече отговор някъде - скарайте ми се :confused:, аз ще продължа да търся.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В папката на самата програма се намира и се казва Icon.png. Можеш да си я извадиш и от самоя .ipa файл като гоотворис с уинрар и я изтеглиш от там :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Gribbo мерси за отговора, но явно при мен това не става - "В папките на програмите /var/mobile/Applications за всяка програма си има icon.png но те са празни/прозрачни/." - а пък и да ти кажа WinRar ми е малко чужд на Mac-a :biggrin:

Проблема явно е при мен - ще търся решение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е при теб проблема, но доста изместихме темата. Ето тук е обяснено подробно viewtopic.php?f=21&t=102 Т.е. намираш точното име на програмата, която си инсталирал и на, която искаш да смениш иконата. Преименуваш новата икона точно както се казва приложението и я поставяш в папка Icons на твоята тема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не не, исках да кажа че са демаркирани, и пак няма

Ако си изтеглил кракната темата от "cidya", като активираш темата тя ги скрива без да активираш нищо друго. Ако искаш да имаш надписите под иконите просто си я дръпни от някои от по-горните линкове и всичко ще е, както искаш. За мен лично темата изглежда по-добре без надписите и е доста приятна, но всеки сам си решава

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изтегли темата на "Grievous" с нея трябва да си там надписите

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре, мерси довечера ще пробвам и ще пиша, че сега няма вьзможност .

Редактирано от john_digweed
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Gribbo мерси за отговора, но явно при мен това не става - "В папките на програмите /var/mobile/Applications за всяка програма си има icon.png но те са празни/прозрачни/." - а пък и да ти кажа WinRar ми е малко чужд на Mac-a :(

Проблема явно е при мен - ще търся решение.

Иконите не са прозрачни!

viewtopic.php?f=21&t=96

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...