Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

[Решен] Проблем след ъпдейт и джейл на 4.2.1


Andrioman

Въпрос

Здравейте! Имам следния проблем след ъпдейт и джейл към 4.2.1.Телефона се респрингва сам всеки път ако натисна някой от volume бутоните,а понякога и по време на игра.Проблема се появява след джейла или след инсталирането на някои неща от Cydia.Ресторнал съм вече 3-пъти и всичко се повтаря! Чудя се дали не е от Activator-a,защото като го инсталирам ми излиза някакъв надпис който гласи,че iOS е прекалено нова и че не е сигурно дали activator-a ще работи както трябва.Иначе ето и списък с някой от нещато които съм инсталирал:

SBSettings; AppSync for 4.2; Callforwarding; CategoriesSB; CyDelete; Cyntact; iBlacklist; iFile; Infinidock; Installous; iPhone Delivery; iWipe; MyOS; QuickLock 2.

Някой има ли подобен проблем? Благодаря! :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

11 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

След рестор връщал ли си стар бекъп?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

4.2.1 безкрайно тормози 3G-то. Рам паметта и без това е малко, а ти си го натоварил яката, затова респрингва. Има го заложено в mobile substrate, когато рам паметта падне под 15MB сам да прави респринг. Махни категориите, защото със сигурност не стават, махни и активатор - даже и на 3GS не работи коректно, камо ли на твоя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не съм връщал бакъп.Всеки път правя пълен рестор и всичко на ново...А CategoriesSB ги ползвах до последно със стария фърм 4.1 .А дали не е от активатора?Ще махна първо него и ще видя.Благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Странното е,че в момента телефона работи по-бързо от всякога.Рам паметта ми е падала и преди до 8-6мб,но никога не е респрингвал.Сега обикновено е около 40-50мб като не го ползвам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Каквато и да е причината, търси я в някой от екстенжъните на mobile substrate.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Лошото е,че кадо искам да деинсталирам активатора също се деинсталира и SBSettings.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Новата му версия е зависима от активатора. Можеш да се опиташ да качиш после ръчно някой deb с по-стара версия. Не знам какво да те посъветвам. Ако се замислиш реално - сбс на 4.х.х. предлага само повече комфорт, няма нищо незаменимо или липсващо в оригиналните настройки.

Ако искаш, не махай активатора засега, а само изключи dylib файла чрез сбсетингс и виж как ще се държи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Прав си!Инсталирал съм biteSMS,но не го бях писал,защото си мислех,че няма да е от него!Току що го махнах и всичко се оправи!Мого ти благодаря!!! :yahoo:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен си работи активатор-а + multicleaner , само първия път изквича, че е прекалено нова ОС иначе не прави проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Проблем се оказа единствено biteSMS! Преди това бях деинсталирал почти всичко (включително и активатора),но без резултат.Когато махнах biteSMS всичко се оправи.В момента съм си възстановил всички останали приложениа (включително и активатора) и всичко работи перфектно!Между другото днес излезе ъпдейт на активатора и предполагам,че са пооправили някои неща.Поздрави на всички и благодаря за помоща! :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...