Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Android 3.0 - тази вечер (02.02.2011) от 20:00ч


Severus

Recommended Posts

Който е любопитен да види как се справя конкуренцията, може да го направи на http://www.youtube.com/android

20:00ч

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Google Body е много яко ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стопроцентов :)

Най-интересното е качването на маркета в облака. Да видим дали й Епъл ще го направят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И на мен затова сменям 3Гс-а с Дизайър, просто айфоните който винаги ще ми харесват :Х

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И после на нас обикновенните юзъри правите забележка какво пускаме и какво не....

Какво общо има тази TEMA с името BGiPHONE !??!?!? И още повече, че в раздел НОВИНИ и то там където най-много очакваме нещо около iPhone-ите ни!!!

Който го влече си гледа Андройд-а и изобщо не се занимава с iPhone-и... просто, който каквото го влече си ходи при него! ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво е да се погледне какво става и при конкуренцията. Вий кво си мислите че Google не гледат iOS презентациите ли? Четохте ли че RIM са сметнали че iPhone се задвижва от колосален процесор и има по-голяма батерия? Ем взели един от първите телефони и го разглобили на съставните му части "ми ний имаме същия хардуер". Значи и конкуренцията прави същото.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И какво толкова е станало...Като видяхте темата ви се омърсиха очичките ли? :) Просто не влизайте в нея.

Крайно време е в този форум да се престане с това "правене на забележки".

Всеки прави на някой забележки. Форумът е вид социална мрежа. Прави ли впечатление, че в най-голямата мрежа Facebook няма бутон "не харесвам", а само "харесвам".

Бъдете по-позитивни и по-широко скроени ;)

Поздрави

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами най-малкото, което може да се направи е поне да е достъпна най-много в раздел "Говорилня" .... но по никакъв начин да няма и прашинка в по-горните теми над раздела "Свобода на Словото".

Отделно, че като се влезе в тази груп-а да намериш нещо е в пъти по-трудно... а при Apple-а си гледаш на воля след директното излъчване... както и да е! Не ми се говори относно други продукти! ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дам, в youtube има куп коментари - базици, че android ползват Apple лаптопи. Мое мнение : тИЯ много са зле горките. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всеки iPhone идва с Google Maps, Google Youtube и Google Search. Това значи ли, че са много зле? ;)

Просто, пичът ползва най-добрия ноутбук на пазара :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тук става въпрос за презентация.

Просто, прекалено влиза в очите по този начин. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, ако ползва PC - по-малко ли ще се набива? Или трябва с големи букви да напише отзад "Linux user"?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искаш да кажеш, че е задължително да се вижда логото върху капака на лаптопа по време на презентацията?

Хайде, виждам, че до никъде не вървим с този безмислен спор. Както кaзват американците: "whateveeer".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може да вземат пример от Джуозеф Хан - dj-a на Linkin Park. По време на концерти логото на apple свети отдолу. :lol:

2197716581_6fc72b2ffa_o.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ама всички знаят че е apple + това apple и google са ръка за ръка

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте, за да не пускам нова тема и да спамя излишно реших да продължа спама на тази:

И така имам едно въпросче - дали случайно не е излязал вариант да се сложи Android OS на iPhone 4?

PS: Aко е излязъл сигурно ще е пак чрез OpeniBoot.. :naughty3:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има има. Или по точно е програма от Cydia която емулира Андроид и се казва OSFaker.

ff9850df0390344f.PNG449c3b2d17e169ee.PNG

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми трябва за тестване на приложения, защото едно приятелче се хвана да пиши програми за Android и няма къде да ги тества, според вас това ще свърши ли работа ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...