Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

IntelliScreen


Grievous

Recommended Posts

intelliscreen.jpg

IntelliScreen 4.8.3

Свали

Инсталирате всички файлове в архива. IntelliScreen последен!

1.Създавате папка /var/root/Media/Cydia/AutoInstall

2.Копирате .deb файловете в папка /AutoInstall

3. Рестартирате, след което респрингвате

Това е smile.gif

Спазвайте големите и малките букви на тая папка AutoInstall!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря за програмката :)

Сега, когато я сложих обаче забелязвам че екстрата IntelliDial вече не е към нея, а е отделно :( Възможно ли е и тя да се уреди?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

в Rockapp ми излиза ъпдеит до версия 2.95.4 дали магията с тези файлове ще мине и при него :biggrin:

п.с. пробвах ъпдейтнах и повторих процедурата по омагьосване и си работи, изчезна предупреждението за 8 дена пробен период.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А на About какво ти пише 2.95.4 ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В абаут пише 2.94 но в рок апп си пише че е последната версия.

П.с. Е...и руската клавиатура

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Програмата е аналог на LockInfo или обратното, както искайте така го разбирайте, но с много повече функции. Показва на Lockscreen времето, пропуснати обаждания, смс, мейли, спорт, календар, може да се четат RSS новини и др. Отдавна не съм я ползвал затова ако пропускам нещо поправете ме.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

някаква идея, защо след като инстална деб файл по втория начин с папка аутоинстал, не ми изкарва иконата на програмата ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Влез в settings/general/restrictions и включи/изключи веднъж(enable/disable). Би трябвало иконата да се появи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много добра работа ми върши тази програма ... толкова си я харесах, че си я купих ... само в началото създаваше проблеми рестартираше се спрингборда. Изключих някой функции - не знам дали от това, но сега работи вече 2 месеца без нито един проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Intelliscreen v2.95.4

Инсталирате поред на дадените файлове.

1: Intellishared 2.96.3 Deb File

Свали

dpkg -i intellishared.2.96.3.cracked.sg1.deb

2: Intelliscreen 2.95.4 crack Deb File

Свали

dpkg -i intelliscreen.2.95.4.cracked.sg1.deb

Рестарт или респринг.

Няма нужда да инсталирате Rоcк Extensions, RockApp или да създавате RockID (ако вече е инсталиран след това няма проблеми и с двете)

Как да инсталираме .deb файлове?

...или.

1. Създавате папка /var/root/Media/Cydia/AutoInstall

2. Копирате .deb файловете в папка /AutoInstall

3. Рестартирате, след което респрингвате

4. Спазвайте големите и малките букви на тази папка AutoInstall!

thx to xSellize

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Само да допълня - понеже не работи на 3.1.2 (поне при мен) (ако го инсталирате спрингборд-а крашва и влиза в сейф мод):

1. Инсталира се както е посочено от Grievous и не респрингвате

2. Влизате в Cydia/Rock, където трябва да ви се появи ъпдейт до 3.1.2 за IntelliShared (при наличие на интернет естествено).

3. Инсталирате го

4. Респринг-вате - инсталацията е готова :smile:

Така проработи при мен, дано съм помогнал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на Griveous за темата и на всички писали по нея за труда.

При мен също предизвика краш.

Пробвах като cris4o, но на мен cidya обнови до 3.1.1. Нямах проблем с краш, но не ми излизаше и нищо на локскрийна даже след disable/enable.

Ето направо deb файл за 3.1.2:

1. dpkg -i intellishared.3.1.2.sg1.deb

Свали

2. Останалото както Griveous го е написал.

Respring или Reboot

Допълнителни бележки:

- Не е нужно да са инсталирани Rock Extensions, RockApp или създадено RockID (ако вече е инсталирано пак няма проблеми)

- Дори ако intelliscreen и intellishared командите заменят без проблеми инсталираното.

- Ако имате проблеми деинсталирайте предишни версии на intelliscreen и intellishared, reboot и инсталирайте от посочените пакети.

- Ако ползвате SBSettings, disable "Use Status Bar" опция на Intelliscreen, за да няма конфликти.

- Disable/Uninstall LockInfo, за да няма конфликти.

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

До "ВСИЧКИ" - Опитах по всичките от описаните начини и нищо не става. Най-накрая някак си докарах нещата до положение, да ми се "Crash"-ва всичко и пак нищо не става. Може ли да помоля някой, да обясни, стъпка по стъпка, кое как да се направи..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прочети ей това: http://bgiphone.com/forum/viewforum.php?f=4 изцяло, и най - важното - "вдени" какво пише там!

После чети тази тема до припадък. По - ясно описание как става няма да намериш. Ако и тогава не се оправиш - купи си Nokia 1100, за какво ти е iPhone?

Sladichuk: :lol: Very :) ! Perfect !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

До "ВСИЧКИ" - Очевидно Колегата "alxx" не знае как става инсталацията на "Intelli Screen"-a, или поне не може да ми обясни! Някой друг Колега ще се отзове ли?

До "alxx" - До колкото "вдянах", по логиката ТИ, трябва да има само Правила и линкове към програми, игри и така нататък. Защо тогава не се забрани на Потребители да пишат изобщо? Например - пуска се тема с нова програма, описва се как се инсталира в 1-вия пост и темата се заключва! Звучи добре, но не не всички Магарета се казват Марко. Запомни го от мен.. И още нещо - даже и "Photo Tutorial" да е направен в даден случай, за нещо, но някой въпреки това не се справя, опитай, поне веднъж, ако не 5 пъти, да му помогнеш, въпреки всичко! Знам ли - аз бих живял една идея по-Щастливо, ако помогна, вместо да се накарам на някой, че не разбира от първия път! Остани си със Здраве и най-добри пожелания!

П.П.

Спокойно не ми отговаряй нищо. И без друго няма да го прочета. По принцип и в Живота си избягвам Хора, от типа: "Аз знам, аз знам, аз знам! А ти - НЕ! Ха-ха-ха! Но няма и да ТИ кажа! Фръц!" Бъди Щастлив със знанията си!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

До "Anthony" - Прося си, някой да ме убори с думи! Ако не може - да, знам за бутоните "Delete", "Ban" и тях подобните! По стечение на обстоятелствата (а не на заслуги - ха-ха-ха) съм ги имал, в Български сайт, със стотици хиляди потребители. Такива сайтове не са много все още и може лесно да се провери твърдението ми. Ника ми е един и същ на всякъде ;) И никога не съм си позволил да се заям с някой, камули да се наложа над него, с някой силен бутон, само защото не знае. Но може би СТЕ прави - не всеки може да живее с идеята да помага безвъзмездно, кое май бе част от идеята на Форумите, като такива..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

tuningmania, колко си платил за присъствието си тук? Колко плати за да се сдобиеш с тази програма? Кой е искал да ти помага възмездно? В първия пост е написано стъпка по стъпка какво трябва да се направи. Защо искаш пак някой да го направи? Защото си голяма клечка в някой форум с 9586958695697067 потребители? Не ща да се сещам кой ли ще е той, след като като толкова неграмотно пишещ човек е модератор там. Нито пък ме интересува особено. Тук имаме правила и на тях се държи много стриктно. Ако не ти изнася, свободен си да потърсиш щастието си другаде. Ако продължиш по този начин, то ние ще ти помогнем за раздялата. Съжалявам, но това е положението.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

До "Anthony" - Добре де, имам "iPhone"-а над 1 година вече. До сега винаги съм си слагал всевъзможни програми, винаги съм бил с най-новия "Firmware" и така нанатък. Не съм имал проблеми - сам съм се справял. Тоест - почти отпада варианта сега нещо да не правя правилно! Започвам да си мисля, че някоя от другите всевъзможни програми, които съм си инсталирал, предизвиква проблемите, но нямам идея (май не само аз) коя..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сам схващаш къде ти е проблема, но бързаш да обвиняваш другите ;) Мисля че дължиш извинение на момчетата :yahoo:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

До "naidenoff" - Винаги съм готов да се извиня! Не ме е срам да го направя! Нормално е да се греши. Сега, като заговорихме за други програмки, които може да объркват нещата, се сещам, че аз дефакто съм го "Crack"-нал "Intelli Screen"-a, щом си влизам в него и си настройвам нещата (тоест, не ми иска "Licence", както бе в началото), но сега някоя друга програма се бъзика с мен ;) Съжалявам и се извинявам на всички засеганти. Май найстина нямам проблем със самата инсталция на "Intelli Screen"-а, а със съжителството му с някоя от другите ми програмки. Снощи късно писах мнението си и май не е било съвсем ясно. Щом се "Crash"-ва, значи е инсталирано и "Crack"-нато. Иначе, ако не е "Crack"-нато, при отварянето на програмата, ме връщаше за "Licence" и въобще нямаше начин да я пусна :yahoo: Оффф.. Дано ме разбрахте, че вече аз едвам се разбирам. Не се сърдете - не съм злонамерен, а по-скоро ошашавен от този "Intelli Screen". А на такъв е грехота да се сърдиш :redface:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...