Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Проблем с GPS на iPhone4 4.2.1


londongunner

Въпрос

Здравейте, проблема се появи след jailbreak-a с greenpoison спря да ме локализира, пробвах с MAPS, Tomtom, Igo, Sygic но без резултат. В местоположение отметката е включена на всички приложения, в SBSsetings ,localisation е включено,пробвах и без него като го махах от Cydia, махнах и winterboard но нямаше разлика , все още не ме локализира.Когато правя снимка след това в МЕСТА не ми я показва, показва ми 3 снимки които съм направил преди джейла.Ако някой може да помогне с полезно инфо как да реше проблема ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

11 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Преди да направиш jailbreak трябва да изпробваш WiFi, YouTube и GPS и след това да правиш jailbreak. Явно си пропуснал това.

Направи чист рестор през DFU режим и ще се оправи.

Редактирано от playboyko_
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Направил съм чист рестор , изпровал съм Youtube, GPS, WIFI преди това.Всичко си работеше преди jailbreak-a

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Излез на открито, сложи работеща сим карта, рестартирай и пробвай дали ще проработи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Изпробвал съм го и този вариант,преди да постна темата, не става.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Отново направи рестор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И каква е целта на занятието, нали после пак ще направя джейл?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Изтрий кеш-а на навигацията. Отваряш мапс, задържаш пауър бутона, докато не се появи слайдерът за изключване, пускаш и задържаш хоум, докато не крашне.

После я затваряш от мултитаскинга и я пускаш наново. Ако не тръгне - значи поизъна ти е усрал сертификата за активиране на гпс-а и ще трябва да минеш всичко наново.

Можеш да опиташ и с опцията в редсноу - деактивейт, като после го реактивираш с картата и айтюнс.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Открих проблема ,Tomtom EasternEurope, предполагам, че версията не е кракната добре и създава грижи. Реших да махам всичко едно по едно докато проработи и така стигнах до томтом. Сега сложих наново IGO, Sygic,Sygic Aura,NDrive ,всичките работят перфектно и Maps също. :bravo:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не е възможно. Епълските програми нямат никакво влияние в/у хардуера. По-скоро се е изтрил кеш-а при деинсталацията на ТомТом, защото вероятно него си отварял последно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Качих ги само да ги пробвам и ги махам, няма да ползвам нито една от тях, тъй като не ми харесват колкото и добре да работят, за мен Томтом си остава най-добрата, ще търся друга кракната версия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Свали си 1,6 by Canolli от форума. Аз съм с нея.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...