Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

MobileSpy


changer

Recommended Posts

В това клипче доста ясно се обяснява за подслушването и че всеки може да бъде подслушен, та въпроса ми е дали може да се предпазим с някакво приложение , което да блокира такива опити или нещо друго такова?

http://video.data.bg/350/109147

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предполагах ,че точно така ще реагирате.. Не е нужно да си "октопод" за да си подслушван. Срещу 50лв получаваш достъп за 3 месеца до софтуера. Като можеш да следиш няколко номера. Ще ти е приятно ли, някой си да ти свали личните снимки и смс от телефона например?

Редактирано от changer
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има начини и без нужда от контакт с телефона..

Сайта е : http://www.mobile-spy.com/

Вие се шегувате, но няма ли да ви е по-спокойно ,ако сте защитени по някакъв начин? Все пак сме свободни хора..

Редактирано от changer
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой хора бая са се съпикясали покрай тия СРС-та. Ако няма какво нередно да криете от държавата, не би трябвало да ви притеснява факта, че евентуално биха ви подслушвали. changer aко те е страх, купи си сателитен телефон, ползвай BBM или Skype и в ниакакъв случай не звъни на Вальо Танов! :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има едни такива, малко залупени устройства(викат им вокодер-и), но трябва да се ползват както от обаждащия се, така и от отсрещната страна. Това намалява до минимум шанса да те подслушат аматьори. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най- накрая отговор по темата, за което ти благодаря Alxx . Lyudmil никъде не съм казал ,че ме е страх от държавата за подслушването! Тук говорим ,че вече тази технология все повече ще става масово достъпна. Дори да е само за смс, снимки и т.н. както казва Thunder пак не мисля ,че трябва да се подмине с присмех , но мнозинството тук , явно не е на същото мнение. Затова предпочитам темата да се изтрие, отколкото да се пишат подигравателни мнения.

П.С. Най простия пример , който мога да дам за извличане на важна информация е, ако имаш важни документи на телефона и конкурентна фирма ги извлече без знанието ти. Сега вече сещате ли се за какво говоря?

Редактирано от changer
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото видях от сайта mobile-spy.com iphone трябва да е джейлнат за да може да се качи шпионски софт. Ако е с оригинален софтуер мисля, че няма място за претиснение .

Вероятно, някой по-разбиращ съфорумец трябва да се изкаже по въпроса с подслушването

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми е интересно могат ли да те подслушват ако си с Nokia 1208 примерно и никога никой не е има достъп до телефона ти, че да му направи някаква интервенция?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Подслушването няма нищо общо със достъпа до съдържанието на телефона, какъвто и модел да е той. Разговорите и смс-те се записват през оператора по заявка от МВР или прокуратурата, ако ще и със шайба да е телефона пак ще те подслушват ако решат. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За МВР е ясно, въпроса ми бе дали други хора, аматьори и не чак толкова аматьори дали ще могат...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Lydmil Skype ли каза......! :Wink:

Да, службите в България нямат ресурсите да следят Скайп, от това се беше оплакал Цецо преди известно време.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, службите в България нямат ресурсите да следят Скайп, от това се беше оплакал Цецо преди известно време.

Не знам кога, къде и какво е казал, но аз имам друга информация, но както и да е,

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Людмиле, слез на земята. Ако ти кажа че съм скачал от сградата на "Сусанин", ти ще ми се вържеш ли?

Добре че темата е в говорилня. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ахах е сигурно е така, аз просто цитирах какво беше казал милиционерчето преди време :biggrin: но както и да е за BBM поне е сигурно, че се криптира и за това бизнесмените го предпочитат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По скайп може би е най-лесният начин за подслушване. На един приятел му пратиха worm, в mp3-ка.Worm-а беше не повече от 1-2МБ и предаваше цялата чат хронология на друг човек. За запис на разговор, със сигурност ще бъде по трудно, но няма как да няма начин, без услугата на службите. Така и не разбрахме тоя червей как и откаде беше направен. Някой ако има инфо нека каже, в някои случаи е доста полезно. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще го потърся от моят приятел, то има около 10 мп3-ки и се знае, че е в една от тях, но не и в точно коя. А казах червеи, понеже ми беше трудно, да се сетя за някакво по точно наименование. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дай го насам, да го поразгледаме.

Адаш,хич да не го дава,че ще се увеличат разводите :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...