Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Кой каква кола притежава?


tonygti

Recommended Posts

Да, капарирах я днес и нямам търпение да си я взема! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 464
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    51

  • alex.7777

    46

  • Pe6o666

    28

  • The Shaman

    24

С кеф да я караш и безаварийно, хаха, това последното не важи за Хонда, много трудно ги чупя коли от тази марка

Ей с тая резачка, къртя всичко

post-11783-0-02158600-1385224423_thumb.j

post-11783-0-41248600-1385224435_thumb.j

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз, седем години карах седан, с мотора от тая. Civic 5th gen 1,6 vTi. Само хубави неща мога да кажа за Хонда. Калич, честито баце.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

.

Редактирано от nikitobet
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно Хонда Бургас е. :)

Радва ме, че чувам такива добри отзиви за колата. Японците не си поплюват.

Щом си се разделил с нея, каква си си купил?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тия Хонди май от Апостолов ги взимате :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Калич, честито. Аз се разделих с моята тази година, през февруари. Беше паркирана на същото място като я взимах :smile: Хонда-Бургас.

На снимката чакам пред кат Бургас за номера. За целия период през който я карахме, първо аз, после жената, не е правила абсолютно никакъв проблем.

06de2eb5f5098498.JPG

Точно такава исках да взема преди месеци за жената, но доста по-разбиращи от мен хора ме отказаха поради сериозните проблеми които мога да имам с нея...

Не ме питайте какви, защото още тогава зачеркнах модела от листата с варианти и не съм се интересувал повече...

Иначе много съм се наточил на едно "акордче" за мен и да оставя на жената семейната астра :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Шаманче, теб пикасото си те влечеше :smile: Честито. Господ да дава здраве, напролет съм си пожелал Импреса или Легаси аутбек втора/трета ръка :smile: Трябва ми семейно комби и за моя район това е скъп, но разумен избор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е бива ли тоя Голф да е толкова 'убав...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм пак с бензинова резачка.......е има и LPG, ама си беше монтирана като си я донесох от Италия

post-11783-0-58344100-1385492915_thumb.j

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не се оправдавай, ей! :smile: Майтапа настрана, к'во лошо в газта? Друг вид гориво, по евтино. Моите две са на газ и метан. Минавам 180км/градски разход/ с 15 кинта - нека ми е зле.

П.П. Пак ли хикс бре? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

735i, случайно я набарах, сега я пипвам малко :) и, да газта е хубаво нещо, с тази минавам 100км за 22 лв, 300к.с.....преди да я тунинговаме.....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С жената ли ? ;)

Майтап, да не се засегнеш.

Колата я карах 2007-2010 година, наистина не знам за какви проблеми говориш. Човека днеска си взима колата, ти ще го наплашиш, не така. :smile:

На нея се учи да кара жена ми, после си я кара 2 години. В безупречно състояние беше като я продадохме.

Интересно ми е за какви проблеми става въпрос. Колата вече е купена, но би било добре да знам. :)

Освен, че окачването е малко твърдо за изкъртените варненски пътища, Honda-та е перфектна - първо впечатление от 150 км. каране.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ma7yresu.jpg9eja6ure.jpg9eva8u9y.jpg

Батко взе преди 2 мес.това малко чудо на чудесата :smile:.Сега изглежда малко по изчистена(лепенките ги махнах и сложих на предната решетка оригиналната рмблема на RS:).Джантите ги купих за лятото .Ще стане една черна перла с тях.Те са от Fabia MK2 RS:).За два месеца каране определено нямам забелешки :smile:.Едно X5 даже на магистралата леко укокорено ме гледаше :smile:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С 220 км. в час определено не ми се обръща внимание бензин ли е или дизел:).беше старата х5:само това мернах.Ама и те бяха се подгонили с един пасат и викам айде и а да се включа.Като казвам укокорени те поне си караха с 210,защото определено им мернах физиономийте:).На път съм да си чипосам Фабианчо.До 200кн.му дават допостимост на мотора,но да ти кажа и така не е зле:).

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

e3eqamug.jpgenabyjyd.jpgehu5aty2.jpg. Така май изглежда по-добре:)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

С к'во си го "надул" и на какво го държиш в пътя? Раздуй, де :smile:

При мене тия дни е тунинг тайм :smile: :

Изкопах от склада, залежали Делфи - Локхийд от 2008-ма(когато още ги правеха в Германия и Щатите) и Каяба спорт за отзад. Баба Суза е в топ кондиция.

80f5d2be8ee82b0f.JPG03a30470a8e253ce.JPG2e495f20ce8de919.JPG96771772de4b5a0e.JPG

Както винаги, тъпия сайт ми обърна снимките...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Двигател от Daihatsu - 1 литър, 3 цилиндъра. В момента надута на 1бар, около 150 коня. Колата съм я променил изцяло, навсякъде съм бутнал. Джанти PLS Daytona 14" предни 7J, задни 7,5J. Отзад е с дискове, волан от Audi TT, седалки от Mazda RX8 и още много работи, но не мисля, че тук на потребителите ще Ви е интересно да разтягам всичко :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А, казал ти е някой, че не е :biggrin: Високо ценя изделия, създадени от "щото не ме свърта".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...