Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Как да променим форматирането на телефонните номера


Anthony

Recommended Posts

На iPhone 4 iOS 4.3.3 работи перфектно ( дори нямаше нужда от respring, но естествено аз направих за всеки случай.. :D ) :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

При iOS 5 го промених мисля в iCloud, но не съм сигурен. Знам че имаше опция някъде и си направих всички номера +359 123 456789. Преди беше някакъв хаос, едни със скоби, други без, трети с двуцифрен код а останалите без никакъв интервал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

При iOS5 как се оправя форматирането на номерата до формат +359 888 ххх ххх ? С гореизброените методи не ми се получава. Ще съм изключително благодарен ако някой е успял и сподели тук.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При iOS 5 го промених мисля в iCloud, но не съм сигурен. Знам че имаше опция някъде ...

Не знам дали колегата има предвид Preferences на Address Book, но ако е така може да стане само на мак.

screenshotfi.jpg.

Редактирано от Stanev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прав си, точно това имах предвид. Не знаех, че е само за Мак.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като не съм с Мак, не може ли да се промени ръчно пак файла Default.phoneformat, но само че да е актуализиран за iOS 5? Никой ли не го е правил досега?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Потвърждавам , работи на 5.0.1 ,но номерата излизат като 0ххххххххх , ще е добре ако някой преработи на 0ххх ххх ххх или 0ххх хххххх

PS Сега видях ,че в iClоud има в preferences опция за формата на телефонните номера , така ,че всеки може да си избере за която държава иска да му се форматират номерата, по дефолт е на auto.

Редактирано от londongunner
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Къде точно в iCloud е опцията за промяна , защото не я намирам , та даже и preferences не виждам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

През PC-то влизаш в iCloud с акаунта си,цъкаш на contacts и долу вляво ще видиш бутон за сетингс цъкаш и ще видиш preferences ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така и направих , но от там ми дава само автоматично да форматира телефонните номера, а така не ми върши работа , защото пак не ги изписва както аз искам .Преди на 4.3.3 бях си променила така 0888 xxx xxx а сега или ми ги дава така 088 xxxx xxx или +359 88 xxxxxxx.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...