Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Събитие на Apple насрочено за 2-ри Март


WolfDale

Recommended Posts

Тия в джъстин си правят баси ***ките :D Няма такива изроди..

http://www.justin.tv/twit#/w/901371552/74

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Новия iPad2 го има в сайта на Apple

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо по дяволите обсъждате с какво се облича :bad:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Свърши...няма mobileme :wacko:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

никъде не видях с колко RAM е, но предполагам ще е поне с 512

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

RAM-та е в един корпус с процесора (поне при A4 е така), така че като излезе повече информация за новия процесор (А5) ще се разбере с колко RAM е iPad 2

Аз също предполагам, че е удвоена т.е. 512Mb

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В сайта на епъл пише че a5 e 1ghz но нищо за рамта :((( за съжаление не увеличиха и мястото което е тъпо поради факта че hd video-то заема много място.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

A дано! Че и аз някъде прочетох, че няма да има увеличение на рам-та, което е меко казано странно! Единственият недостатък като че ли е, че не намалиха цената :) На мен лично много ми хареса. Сега вече ще си взема :) Някой има ли представа от какви части е направен? Отпред май си е стъкло, а отзад?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отзад е алуминии дизайна напомня на iphone 1 original :)

Редактирано от mupo
Престани да цитираш последното мение! Най-долу има бутон Нов Отговор!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще чакам 3ката, сегашния ми е достатъчно бърз, само заради тия камери не си заслужава според мен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще чакам 3ката, сегашния ми е достатъчно бърз, само заради тия камери не си заслужава според мен.

Не е камери само получаваш и нов бърз процесор +видео карта може би най тънкия таблет в света дори бие 4-ката... И т.н.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За тези, които имат вече първата генерация, може би не си заслужава смяната. Поне това е моето мнение..

Мен лично 1-ицата не ме грабна. Това тук вече е нещо друго. Догодина очакваме ретината :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно затова казах, че сегашния ми е достатъчно бърз, с калъфа, с който го ползвам ми е все едно колко е тънък, няма смисъл да си правя колекция iPad, iPad2, iPad3, ще пропускам по едно поколение или на всяко дигане ня резолюцията или някое друго по-сериозно подобрение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В сайта на епъл пише че a5 e 1ghz но нищо за рамта :((( за съжаление не увеличиха и мястото което е тъпо поради факта че hd video-то заема много място.

Те досега никога не са писали колко RAM имат iPhone-ите, iPad-ите и iTouch-ите. Като излезе и като го разглобят или jailbreak-нат ще се разбере с колко RAM е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само не го разбирам това с 6-те модела.....4 са достатъчно, а най-добре 2 - само с wifi+3G (32ка и 64ка)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Шестте модела покриват доста широк спектър от цени за да може да е достъпен за повече хора. Предвид, че 3г модемът добавя $130 към цената, а пък не всеки има нужда от такъв, според мен е доста удобно, че има разнообразие.

Редактирано от killer4o
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Със сигурност има икономическа обосновка за 6-те модела, просто за мен лично е малко излишно....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За да може да варира цената. Има потребители, на които не им трябва голям хард, а ниска цена ан устройството.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...