Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Tapatalk - Community Reader


Aveliky

Recommended Posts

Не, зависи авторът на топика какъв метод на публикация за снимката е ползвал.

През някои сайтове за споделяне на снимки, Tapatalk не може да ги разпознава в коректен размер и не ги разпъва, освен в случаите когато сработи функцията за отваряне в Сафари, че и там е до настроение..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сетих се и за още един проблем , та да попитам и за него.

Не мога да видя някои теми. Новините побликувани от Aveliky виждам само заглавието и при опит да прочета статията ми излиза едно малко бяло поле под заглавието.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Опитай да смениш В настройките да ти отваря не последното непрочетено, а последното мнение в темата и ще се оправи. Аз имах същия проблем.

Sent from my iPad using Tapatalk

Пробва ли го?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С това няма да се оправи, при мен изобщо не зареждаше темите и даваше грешка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нова версия:

7y7yjagu.jpg

Оптимизирано за iPhone 5

Редактирано от arm11
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 седмици по-късно...
  • 2 седмици по-късно...
  • 2 месеца по-късно...

След джейла,всичките приложения свалени от pp25 или ipastore работят добре,само тоя tapatalk ми крашва точно като weather преди да го фиксна по указанието на Шамана. Някой с разрешение на проблема?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Инсталираш го от PP25 за Windows и си свиркаш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чети в темите,има решение ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеца по-късно...

Безплатно

https://itunes.apple...8&affId=1860684

Редактирано от infamous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вчера си го изтеглих и съм изключително доволен за сега,всичко е бързо,сортирано както трябва,няма грешка! Преди ползвах Reeder,но едва ли повече ще го погледна :)

Редактирано от wabbittPG
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Е в крайна сметка се получи един и същ продукт тапаталк и тапаталк2 единия фри другия платен ....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В крайна сметка се получи че и двата бяха платени и за да докарат хората до втория направиха първия безплатен и след това го ъпдейтнаха до втория като направиха и него безплатен... Аз лично по безболезнен ъпдейт не мога да си представя... Който не му харесва втория да си седи на първия и това е!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кихнах и за двата, но когато дойде третия, ще го духат!

Аз си купих само първия, пробвах преди време за малко втория кракнат и го махнах.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

До днеска бях с tapa talk версия 1.

Странно но след ъпдайта днес версия2 ли е кво незнам но имам бъг със датата на старите постове. Примерно ми дава такива дати- 13.04.26, 12.09.09, 15.05.37.

Искам да питам тука и при вас ли е така или само при мен. Настройка ли е кво е да го **А.

Пробвах да го спра от мултитаскинга + рестарт на тел обаче все така са постовете със грешни дати.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лично на мен след ъпдейта приложението ми е супер куцо. Предишната версия беше просто ..... Сега е зле. Ползвам го и за други форуми, а сега е мазало или поне докато не му свикна де. А в един от форумите ми трябва и за по- други функции и е зле.

Тази версия ( т.е. Тапа 1 си я платих. За втората доста се разколебах след прочетеното във форума, а сега сам си я натресох, гениално! Нищо де - ще се върна към старата :)

Редактирано от julian72
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...