Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Dropbox


profusion

Recommended Posts

dropbox-iphone-application.jpg

iTunes Link

This app is designed for both iPhone and iPad

Free

Category: Productivity

Updated: Nov 11, 2010

Current Version: 1.3.1

1.3.1

Size: 5.9 MB

Language: English

Seller: Dropbox, Inc.

© 2010 Dropbox

Rated 4+

Dropbox предлагат безплатна регистрация за 2GB. Програмата позволява да синхронизирате файлове онлайн между компютри. Поддържа Mac, Windows и Linux, Android, iOS, можете да отваряте файловете си онлайн, дори да връщате стари копия на изтрити или променени файлове! Можете да споделите папка с приятел или колега и така и двамата ще имате последните версии на файловете, с които работите. Има възможност и да споделяте папки с конкретни хора, така че ако имате големи файлове които не се пращат по поща това също е решение.

Покана за регистрация: С тази покана за регистрация (при ваше желание) получавате допълнително 250MB бонус!

Освен това 250МБ получавате при изпълнението на туториала в страницата им, а ако постнете в социални мрежи че имате дропбокс той ще ви даде още 750МБ!

ОБЩО 3,25GB безплатно пространство!

Надявам се да е било полезно! Лично аз ползвам услугата и съм много доволен от оптимизираният им софтуер и надеждност. biggrin.gif

b12664ab571680bc.jpgab1df587e194fe81.jpg

81f375b60267faaf.jpg52680ab3921ae72a.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ползвам от сравнително скоро услугата. Хубавото на поканите е, че когато някой се регистрира от тях, Дропбокс дава по 250 мб и на двамата (и на приелия, и на изпратилия). Само не разбрах това с пускането в социалните мрежи как става. Пуснах от тази страница https://www.dropbox.com/referrals , но не ми добавя 750мб. Явно е просто като един вид покана до приятелите ти и тези, които те 'следват'.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ползвам от сравнително скоро услугата. Хубавото на поканите е, че когато някой се регистрира от тях, Дропбокс дава по 250 мб и на двамата (и на приелия, и на изпратилия). Само не разбрах това с пускането в социалните мрежи как става. Пуснах от тази страница https://www.dropbox.com/referrals , но не ми добавя 750мб. Явно е просто като един вид покана до приятелите ти и тези, които те 'следват'.

750mb ти дава като идеш на dropbox.com/free

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много за последния начин, но ми даде само 5 начина (5х128 мб) Какво изпускам?

P.S. Аз си бях свързал дропбокса предварително с twitter - това оказва ли влияние?

Редактирано от kartichko
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А туторияла изпълни ли "Get started"? И той дава си спомням.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, разбира се. Само 128 мб ми липсват. От тези, за които ти си написал е. Пратих им тикет - дано направят нещо по въпроса.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

Като прехвърля Word текстов документ и след това отворя в Dropbox-а - шрифта се сменя, независимо от езика. Всичко става прекалено голямо. Как мога да го накарам да показва документа нормално ? (от dropbox като отворя в pages няма проблеми)

photop.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 месеца по-късно...
  • 7 месеца по-късно...

Не знам дали така ми се струва, но имам чувството, че новата версия ми върви доста по-леко :suspect:

P.S. Не ми се струва ами е факт - имам едни презентации които с предната версия ми зареждаше може би около минута много много бавно беше а сега с тази версия докато цъкна и веднага ги отваря :yikes:

Редактирано от flash40oo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 месеца по-късно...
  • 4 месеца по-късно...

Защо програмата започна да ми заема от паметта на твлефона ?

e5y6yhu7.jpg

Преди си показваше 30-40 МБ колкото беше програмата от аппстора ...сега 2 ГБ :((

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

няколко снимки само ...преди време 1 клипче бях свалил ,но отдавна съм го изтрил

Редактирано от djokando
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо не изтриеш App и го сложиш отново?! Има и някакви програмки за РС, които чистят, но не съм ги използвал. Нормално е да ти заема място щом си го използвал, не знам коя е причината. Spotify може да ти вкара и 20GB и не ме учудва и Dropbox да е подобно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така без нищо не вкарва ГБ!Има офлайн съдържание,кеш...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеца по-късно...

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...